Heroina!

Lataros

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wadowice
:p bierzcie sobie cpuny ile chcecie :) bedzie mniej o pare cpunow :p na swiecie
 

NaTazS

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
1
Miasto
network
Ej nie siej tej okropnie słabej propagandy ,że po 2,3 razach się uzależniach od amfetaminy. Brałem prawie 3 lata a w ostatnim roku w takich ilościach ,że sam się sobie dziwie ,że potrafiłem sam się zregenerować i odrzucić bez żadnych psychologów, odwyków czy cokolwiek można sobie wymyśleć. Żeby uzależnić się od amfetaminy trzeba naprawdę trochę czasu fukać i to już spore ilości. Ogólnie to nie wiem czy da się w pełni od tego uzależnić tak ,żeby nie tyle co uzależnić się fizycznie tylko ,żeby to było już na takim poziomie ,że tylko odwyk Cie ratuje. Prędzej się chyba bym przekręcił albo wylądował w psychiatryku z powodu paranoi które przez jakiś czas miałem (nie duże, na szczęście po odstawieniu zniknęły). Feta ma to w sobie ,że jest tania, łatwo dostępna a fizycznie szkodzi bardziej od heroiny. Tak to nie żart, gdzieś na hyperreal.info jest wykaz szkodliwości narkotyków w skali od 1 do 100, amfetamina zajmuje najwyższe miejsce. Tyle ,że hera dużo szybciej uzależnia i łatwiej przedawkować to fakt. Ale to i tak żadna różnica czy brać here dwa lata i paść od złotego strzału lub strychnina zamiast hery i zgon na miejscu czy brać 2-3 lata fete non stop i być już totalnym wrakiem człowieka z trwałym uszkodzeniem psychiki. Oczywiście porównanie jakby każdy narkotyk był brany codziennie i systematycznie zwiększała się ilość przyjmowanych tzw. działek (nie lubię tego określenia ><).

Więc czasem się zastanówcie czy feta naprawdę jest taka fajna, czy warto aby się pouczyć, wziąść na imprezę itd. Później to przechodzi na pożądek dzienny. Jeszcze jak się mieszka w dużym mieście i jest cały czas dostęp do tego to jest to zła zapowiedź. Gdyby nie to ,że 2 razy u nas na dłuższy czas zniknęła feta to nie wiem czy bym teraz siedział przed kompem i pisał to do was. Wszystko jest dla ludzi ale z głową. Jak masz 15-16 lat to lepiej nie tykać, wtedy jest się najbardziej podatnym na uzależnienia. Lepiej palcie zielsko, zjedzcie nawet dwa razy w miechu pigułe w klubie a jak planujecie fete, poczekajcie jak będziecie mieli 19-20 lat, wtedy jest duża szansa ,że będziecie bardziej rozważni a najlepiej w ogóle darujcie sobie. Nie ,że chce was nauczać czy coś, poprostu daję swoją rade opartą na własnym doświadczeniu. Ktoś skorzysta to ok, ktoś oleje i się będzie śmiał i stuknie następnego wora pudru też ok, nie interesuje mnie to.

To, co napisałem, odnosiło się bezpośrednio do nauki a amfetaminy. Faktem jest.. że pod wpływem amfetaminy nauka jest ostatnią rzeczą o której myślisz. (napisałem też, że zależy to od psychiki danego człowieka). Więc ciężko to jednoznacznie sprecyzować.

A co do propagandy, to warto ją szerzyć. Bo ćpanie nie jest dla wszystkich, przede wszystkim nie dla dzieci (13, 14, 15, 16 lat). To właśnie przez osoby które nie umieją się opanować, są nie dojrzałe.. te "narkotyki" są nielegalne.

Amfetamina jak już uzależnia psychicznie (bo to jest fajne) a nie fizycznie. Trzeba być naprawdę słabym psychicznie, aby nie móc odmówić sobie..

Powinni wasi rodzice zobaczyć jak się chwalicie w internecie ,że heroine spróbujecie i wam taki wp ierdol spuścić ,żebyście zapomnieli co to w ogóle jest. Nikomu tu nie zaimponujecie ,że jesteście kozakami bo braliście here. A tak na zapas, jak już ktoś się w końcu skusi, to niech ma ode mnie świeczke [*] z czasem zapewne się przyda tej osobie.

Nie jest tak jak myślisz. Nie dla każdego, nie każdy, kto zażywa, zażył dany narkotyk jest ćpunem. To zależy tylko i wyłącznie od tego, co dana osoba ma w głowie. Jeżeli ktoś jest podatny na perswazję ze strony drugiej osoby.. będzie podatny na uzależnienia, narkotyki, i wszelkie rzeczy powszechnie uważane za złe. To nie narkotyki przyczyniają się do degradacji społeczeństwa. To ludzie rodzą się już z tendencjami do tego typu rzeczy.

A co do małolatów, którzy myślą o heroinie.. Masz rację, trzeba trzymać ich krótko. Tylko, że większość rodziców tego nie dostrzega.. Niestety.
 

AnnaToTheMaximum

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
G-Town
acha i jeszcze jedno pytano hera uzależnia po pierwszym zarzyciu ?

@mrau jak by coś to ja też nie mam zamiaru tego guwna brać
kokaina droższa jest a znam dilera co ma koks a hery to w życiu nie miał........
no ta, zalezy bo psychicznie to mozesz po 1 razie nawet. Ale jak dajesz codziennie to po 4,5 razie fizycznie ejstes za:cenzura:iscie uzalezniona :]
 

DagaCk

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kielce_Miasto_W_Koronie
Heroina nie uzależnia po pierwszym razie... To nie jest tak.
Działa to na takiej zasadzie:
Heroina to najmocniejszy i najprzyjemniejszy narkotyk jaki może być. Wspaniałe, niepowtarzalne uczucie, ktore można doznać tylko po niej. Spróbujesz jej raz- weźmiesz następny, bo Ci się spodoba. Potem jeszcze, jeszcze i jeszcze.... Za którymś razem się nie weźmiesz, dlatego że chcesz tylko że będziesz musiał...
 

house

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
najgorsze ścierwo nigdy nie brałem i mam nadzieje ze nie zgłupieje i nie wezmę cięzmko sie z tego wydostać biorac to nie tylko niszczysz sam siebie ale i bliskich jesli ktoś chce to wziąść to lepiej niech 2 razy uderzy sie w głowe .... biorąc to odrazu staczasz sie na ziemie i stajesz sie smieciem nie ma ze tylko raz bo bedzie 2 i 3 i wpadłeś jak szczur w klatke
 
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
syjon
ZIOŁO TAK.HEROINA NIGDY NIGDY! po przeczytaniu ksiazki ''My dzieci z dworca zoo'' i obejrzeniu filmu ''skazany na bluesa'' nigdy nie sprobuje , na poczatku chcialam ale to mi dalo dużo do myślenia . nie próbujcie naprawde nie warto stracic zyciia.to jest powazna sprawa.tez jestem wyluzowana i probuje wszyskitego no prawie :p ale obejrzyjcie ten film i preczytajcie ksiązke. POLECAM oczywiscie NIE HEROINĘ! TYLKO film i książkę! bless.
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
nie mam zamiaru nigdy brac Heroiny ... widzialem co ona robila z ludzmi :(
chociaz cpalem => Ecstasa, LSD(2, 3 razy w roku)

Heroina nie uzależnia po pierwszym razie...
oj ja slyszalem co innego
jezeli sie to pierwszy raz wezmie bedziesz juz uzalezniony plsychicznie (nie fizycznie)
bedziesz ciagle o tym myslal... bedziesz chcial znowu byc w tym stanie...
przykre
 

draju

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
To chyba najgorszy narkotyk obiecuje Wam że jak już popłyne to nie hera:D


po 1 - nigdy byś jej nie dostał
po 2 - uzależnia , od 1 aplikacji. Masz po tym tzn. głód - jesteś rozdrażniony, jak nie weźmiesz masz przekichane



zdecydowanie odradzam

nie mam zamiaru nigdy brac Heroiny ... widzialem co ona robila z ludzmi :(
chociaz cpalem => Ecstasa, LSD(2, 3 razy w roku)


oj ja slyszalem co innego
jezeli sie to pierwszy raz wezmie bedziesz juz uzalezniony plsychicznie (nie fizycznie)
bedziesz ciagle o tym myslal... bedziesz chcial znowu byc w tym stanie...
przykre


bzdura... To właśnie 1 raz uzależnia fizycznie. Tu nie ma żartów jak z trawka czy lekami.


pozdro
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Powinni wasi rodzice zobaczyć jak się chwalicie w internecie ,że heroine spróbujecie i wam taki wp ierdol spuścić ,żebyście zapomnieli co to w ogóle jest.
Gdyby moi tak zrobili to ja:
- uciekł bym z domu
- zaczął nałogowo ćpać
- popełnił samobójstwo
;]
Nie lepiej, żeby rodzice rozmawiali ze swoimi dziećmi?? Moi np. nie mają już cierpliwości i krzyczą na mnie za byle co i gdy mnie wkurzą noto mam takie myśli jak u góry wypisałem(oprócz ostatniego to tylko gdy naprawdę mnie wkurzą[np. zapomniałem włożyć surówki i cały dzień mam skopany stara cokolwiek zrobię to się przyczepia])
Bo ćpanie nie jest dla wszystkich, przede wszystkim nie dla dzieci (13, 14, 15, 16 lat)
I przez takie coś właśnie młodzi ludzie to robią(np. ja), wszystkiego rodzice zabraniają mi noto wszystko chce spróbować. O 20 to już muszę być w domu albo nawet wcześniej a w wakacje to max 21-21:30, nocować u kogoś nigdy bym nie mógł, piwa mi nigdy nie dali spróbować(jak miałem 14 lat spytałem się czy mogę posmakować karmi bo starsza miała i powiedziała, że nie bo jest w tym alkohol) po prostu stara jest nadopiekuńcza. Noto gdy nadszedł czas buntu(jak to nauczyciele mówią) noto na złość rodzicom zacząłem robić wszystko czego mi zabraniali(nie wiem po co nawet oni o tym nie wiedzieli), paliłem przez miesiąc papierosy(na siłę, nie chciałem palić ale paliłem) zacząłem się upijać, nie dawno myśleć o narkotykach(mam zamiar spróbować wszystkich jakie są, oprócz takich które trzeba sobie wstrzykiwać).
Ja się uczę matka wchodzi i mówi idź się zabrać do nauki noto ja odkładam książkę i zaczynam grać na komórce.
Oceny ostatnio mam kiepskie, czemu?? Bo rodzice mi się każą uczyć a ja mam dość ich nakazów i zakazów więc nie robię tego co chcą. Raz ich nie było kilka dni i nikt mi nic nie rozkazywał noto się uczyłem na lekcje, nawet prace dodatkową zrobiłem. Jak dostaję 5 albo 6 noto nic, jak dostaję 1 noto od razu won do nauki i takie tam. Tak samo kilka moich kolegów. Ich matki są też nadopiekuńcze i tak samo jeden chleje, drugi nałogowy palacz, trzeci ze mną wyprobowuje różne środki odurzające.

Ps. Ten post to chyba cały to off topic:p
Ps2. Gdy młodzież się buntuje to zakazy i nakazy często tylko pogarszają sprawę bo zbuntowana młodzież nie chce być pod czyjąś kontrolą.
Ps3. Zakazany owoc smakuje najlepiej.
Ps4. Zaraz pewnie po mnie każdy będzie jechał :p
 

cabernet

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
przez pewien czas, nie tak dawno przebywałam z ludźmi uzależnionymi od różnych rzeczy, na szczęście nie hery. Sama spaliłam trochę zielonego, łyknęłam
parę kółek na imprezach. Na szczęście rozum wrócił mi do głowy i skończyłam z tym g ó w n e m. Śmiać mi się chce jak ktoś mówi, że chętnie sobie
czegoś takiego spróbuje. Mnie osobiście obrzydza grzebanie przy żyłach i tego typu sprawy. Prędzej bym tam zeszła po zobaczeniu strzykawki.
No ale to wasza sprawa. Szkoda, że nie wiecie jakimi jesteście egoistami zapominając o ludziach, którzy was kochają i będą po was płakać. Amen.
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
To chyba najgorszy narkotyk obiecuje Wam że jak już popłyne to nie hera:D
Uwierz mi są gorsze , choćby PCP xD
Ja takich świństw nie tykam jak hera czy coś.
 

soulrea

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
co kto robi jego rzecz ;] wszystko jest dla ludzi jednak z umiarem ;]
wciągałem amfe i żadnego uzależnienia nie czułem ;] na drugi dzien tylko zmęczony byłem , wydawalo mi sie jednak ze za mała dawke jak na mnie wziolem...
nic nie uzaleznia po 1 razie i taka jest prawda ;]
 

racetehace

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wezcie wy wszyscy wupierrrdalajcie do szkoly!!! Az smiac mi sie chce jak to czytam...
Czy to jakis stereotyp polskich forów sie utworzyl ze ktos sie wypowiada na temat o ktorym nie ma zielonego pojecia! zal.
Zakladam ze wiekszosc z was nie jest nawet pelnoletnia.Naucz sie ze Wikipedia nie zawsze prawde ci powie.
 

Ponad

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Tak jak ktoś już wyżej napisał, heroina na pewno nie uzależnia po pierwszym, drugim czy trzecim razie. Trzeba mieć naprawdę słabą psychikę żeby doszło do czegoś takiego, a o fizycznym uzależnieniu już nie będę wspominał bo to kompletna bajka.
A co do uczucia, możne go porównać do stanu tak jakbyś nie spał 3,4 dni z rzędu i naglę ci się oczy same zamykają i zaczynasz tripować. Przychodzisz w świat marzeń sennych, tylko jest to bardziej realne niż jaki kolwiek sen, który wcześniej miałeś. Oczywiście nie zawsze będziesz mieć taki stan. Częściej powali Cię z nóg i najprościej w świecie zaśniesz albo jak weźmiesz małą dawkę to będziesz czuł się naspeedowany. Tak się dzieje po białej heroinie, ale pewnie po kompocie jest podobnie. I chcę podkreślić że heroine BARDZO ŁATWO przedawkować a już na pewno nie można jej mieszać z alkoholem bo to na 99% samobójstwo czy z exstasy. Po heroinie czasami się rzyga, niektórzy robią to za każdym razem, chyba że walą ja 2,3+ dni z rzędu, ale wtedy ryzyko uzależnienia drastycznie wzrasta i można dostać "grype", będziesz miał takie uczucie jakby od środka wykręcało Ci kości itp, na filmie "My dzieci z dworca zoo" doskonale to widać jak zostali zamknięci w pokoju, jak wariowali.
 

racetehace

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
No i widze ze moje slowa wlasnie kolejny raz potwierdzily sie w powyzszej wypowiedzi! Jesli uzaleznie fizyczne od helu to bajka to ... lepiej nie bede dokanczal! Nie znasz sie to sie kur*a nie wypowiadaj! Widze ze chcesz sie chyab pochwalic wiedza z wikipedii ,gdzie artykul pisala osoba i wiedzy podobnej do twojej.Jak mozna urzyc slowa "trip" do fazy po heroinie... marzenia senne sa jesli zasniesz. I zawsze sa rozne od naturalnego snu.
"...jak weźmiesz małą dawkę to będziesz czuł się naspeedowany. " -to zdanie mnie roz:cenzura:**o kompletnie :hahaha:


Nie no! juz mi wszkoda slow na to..
 

Ponad

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Nie lansuj sie tak bo i tak nie wybijesz sie wyżej od gówna.
 

racetehace

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja przynajmiej nie probuje sie wymądrzać i przy okazji osmieszac... wez sie zastanow co piszesz
 
Do góry