Herbaciana róża

rumiankowa

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2011
Posty
34
Punkty reakcji
0
Hej,
Mam do Was takie pytanie. Dostałam od kolegi dużą, herbacianą różę, jak to powiedział "z okazji dnia kobiet". Tyle, że spotkaliśmy się dobre kilka dni po tym dniu. Jak myślicie, czy to tylko tylko koleżeński gest? Czy znak, że on chce czegoś więcej? Wiem, że ciężko stwierdzić co ktoś miał na myśli, ale zależy mi na opiniach :)
 

stickydude

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
289
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Koge
To tylko koleżeński gest tym bardziej że już po dniu kobiet, albo wyrywa cie na róże herbacianą a ty na to polecisz bo np jest ładny a ty zaczęłaś wyobrażać sobie niewiadomo co, albo kręci z tobą coś więcej poza tą różą i wtedy możesz zacząć sie zastanawiać. Gdyby mu zależało - jak większość posłusznych samców nie mógłby wybić sobie ciebie z głowy i był gotowy z prezentem na 8 marca.
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Mam wielu kolegów, ale jakoś żaden nie kupił mi na dzień kobiet dużej herbacianej róży, więc możliwe, że coś jest na rzeczy, ale nie ma też co za dużo sobie wyobrażać. Spokojnie czekaj na rozwój sytuacji
 

rumiankowa

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2011
Posty
34
Punkty reakcji
0
Właśnie o to chodzi... Ja pierwszy raz dostałam od kolegi kwiatek. Jeżeli spotkalibyśmy się w Dzień Kobiet, to ok, pomyślałabym, że uznał, że tak po prostu wypadało, ale umówiliśmy się kilka dni później, więc już nie "musiał", nawet się tego nie spodziewałam. Oczywiście byłam bardzo miło zaskoczona :) W sam Dzień Kobiet dostałam "tylko" sms.

Będę wdzięczna za Wasze opinie.
 

tola99

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Poobserwuj do trochę... Czy się Tobą jakoś bardziej interesuje, troszczy, adoruje.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Hej,
Mam do Was takie pytanie. Dostałam od kolegi dużą, herbacianą różę, jak to powiedział "z okazji dnia kobiet". Tyle, że spotkaliśmy się dobre kilka dni po tym dniu. Jak myślicie, czy to tylko tylko koleżeński gest? Czy znak, że on chce czegoś więcej? Wiem, że ciężko stwierdzić co ktoś miał na myśli, ale zależy mi na opiniach :)

Jezeli to ten sam kolega z ktorym juz tak dlugo sie znacie i pisalas o nim nie raz, to obawiam sie, ze to moze byc tylko kolezenski gest, choc wiadomo pewnosci miec nie moge. Tyle, ze on tyle razy mogl wykonac jakis gest, a widzisz..
Tyle, ze nie do konca zgodze sie ze sticykude, bo ja np od ukochanergo dostaje tylko roze na Dzien Kobiet, a zalezy mu na mnie, wiec nie musi wcale prezentuy kupowac :)
 

stickydude

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
289
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Koge
Tylko że stickydude miał na myśli to, że wspomniana róża herbaciana to prezent, który wręczył tak na odczep się kilka dni później ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Tylko że stickydude miał na myśli to, że wspomniana róża herbaciana to prezent, który wręczył tak na odczep się kilka dni później ;)

Aaa no tak, tego faktu nie doczytalam. Jak pisalam tez uwazam, ze facetowi nie zalezy na rumiankowej przede wszystkim jesli to ten o ktorym pisala juz duzo wczesniej. Takie jest moje zdanie.
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Jak sama napisałaś , ciężko stwierdzić co ,,siedzi'' w czyichś myślach.
Sama musisz zaobserwować, takie jednorazowe wręczenie kwiatka nie musi nic wielkiego oznaczać,ale nie jest powiedziane również że to tylko gest koleżeński.
Poobserwuj jego zachowanie, poczekaj na rozwój sytuacji, a zobaczysz co będzie działo się dalej.
Pozdrawiam. :)
 
Do góry