Hemp Gru

mrtorture

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
36
... prosto z ulicy wiejskiej

To max ile mogłem wymyślić na ich temat ;)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Mój ulubiony zespół :D Życie Warszawy, Jestem, Sami swoi.
 

Magic_Gladiator_90

Odmieniec
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 038
Punkty reakcji
1
Miasto
haaaj
Jeszcze niedawno non stop ich sluchalem :p Zycie warszawy,Sami Swoi,Nie zapomne,Emokah,To jest to prawie caka plyta KLUCZ. Ale ile mozna sluchac tego samego, cos nie maja nowych piosenek przynajmniej ja niewiem jak znacie jakies nowe to zapodajcie tytuly :p
 

Quopotek

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
360
Punkty reakcji
0
Ja ich zaś nie lubie,zrazili mnie kawałkami z teledysków. Irytuje mnie u nich, że większość kawałków to:hwdp,jointy,alkohol,zadymy,Bóg.
 

Radas

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
z chmury
HG daje rade. Co prawda nie ma w ich stylu nic odkrywczego, ale mimo to bardzo ich lubie... Żeby ich w jakiś tam sposób wesprzeć zakupiłem sobie nawet ich płytkę Klucz oraz singiel To Jest To...
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wilku jest wg mnie lepszy

A HG to ogólnie dobry zespół-często słucham Molesty,HG i WWO wymieszane w jeden dzień i dobrze sie "komponuje" :D
 

cybul142

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Hmm... HG? Kiedyś było fajne, teraz się przejadło xD Ale "Zjedz skręta" i "To jest to" wymiata :p Ale WWO, killaz group i PFK najlepsze :p
 

pucha144

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
398
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Pyskowice <SILESIA> CITY
No mają pare kawałkow, godnych zauważenia, aczkolwiek nie wszystkie utwory nadają się do słuchania, bo są po prostu płytkie,ale ogólnie lubie ich a w pamięci szczególnie utkwiły mi takie kawałki jak :"To jest to" "Cudowny dzieciak", itd :p
 
Do góry