Help!

cjtito

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Siemka sprawa wyglada tak ze chodziłem z dziewczyna bylismy w sobie zakochani tylko ze jakas jej kolezanka powiedziała ze krece z inna a to była kompletna głupota i przez to wszystko sie zakonczyło probolałem sie jeszcze po tym z nia spotkac ale jakos nie wychodziło :/ Teraz jest juz prawie 5 miesiecy po sprawie ale ona dalej mi sie bardzo podoba i czuje ze ja jej tez ale ona nic nie mowi tylko sie patrzymy na siebie juz nawet sobie czesc nie mowimy co robic bardzo bym chciał do niej wrucic ale niweim jak prosze o pomoc !! z gory wielkie dzieki
 

Marians

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
311
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduńska Wola
Porozmawiaj z nią. Spotkajcie się i w spokoju porozmawiajcie. Wytłumacz jej, jak było naprawdę, że koleżanka chciała was od siebie odepchnąć. Powiedz, że zawsze była dla Ciebie najważniejsza i nigdy o innych nie myślałeś.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Emocje troche opadły, wyślij esa lub na gg spytaj czy nie moglibyście sie spotkać, no i pogadajcie tak szczerze od serca ;)
 

cjtito

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Probowałem sie juz spotkac zawsze cos zawadzało az w koncu znalazła nowego chlopaka ale krotko krotko z nim była chyba pisałem ale niwiem czy teraz nie jest juz za pozno.......:/
 
T

T-o-M-i

Guest
nie trać czasu... nie chce to nie... pokaz jej ze lejesz na nia... znajdz sobie normalna dziewczyne.. i sie ciesz tym, a nie bedziesz latał za nią a jej to wisi, i chodzi z innym itd...
 

cjtito

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
No własnie nie moge bo trudno jest byc z jedna a myslec o drogiej :/ ona teraz jest sama i niewiem jak tu zaczac....
 

kemotek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
587
Punkty reakcji
1
jakas jej kolezanka powiedziała ze krece z inna a to była kompletna głupota i przez to wszystko sie zakonczyło probolałem sie jeszcze po tym z nia spotkac ale jakos nie wychodziło

Umoczyles. Zero asertywnosci, wnioskuje.
Zrobiles swoje - olewala to. Teraz Ty ja olej.
Na 90% bedzie chciala wrocic do Ciebie, bo zateskni/nie bedzie miala sie do kogo przytulic/beda ja dreczyc wyrzuty sumienia. Na razie baw sie i szalej i nie mysl zbytnio o niej.
 
S

Silvesters

Guest
Nie wracaj do niej!! To jest najwieksza głupota jaka mozesz zrobic!!
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
Nie wracaj, bo bedzie wiedziec ze moze tobą manipulowac, jak udowodnisz jej ze to nie byla prawda... zrobisz z siebie pajaca... olej ją... sama przyjdzie jak cos, a to wtedy ty bedziesz mogl jej cos zarzucic
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Siemka sprawa wyglada tak ze chodziłem z dziewczyna bylismy w sobie zakochani tylko ze jakas jej kolezanka powiedziała ze krece z inna a to była kompletna głupota i przez to wszystko sie zakonczyło probolałem sie jeszcze po tym z nia spotkac ale jakos nie wychodziło :/ Teraz jest juz prawie 5 miesiecy po sprawie ale ona dalej mi sie bardzo podoba i czuje ze ja jej tez ale ona nic nie mowi tylko sie patrzymy na siebie juz nawet sobie czesc nie mowimy co robic bardzo bym chciał do niej wrucic ale niweim jak prosze o pomoc !! z gory wielkie dzieki
Ciebie nie znam ale ona to napewno nie była zakochana...
jezeli by była to napewno by sie nie posypało tylko przez jaks głupia gadke jej kolezanki...
wiec zastanow sie co robisz!...
 

cjtito

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Trzeba o niej zapomniec robie jak mi doradzacie dzieki wielkie
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
qrde... dopiero zaczynam a juz ktos mnie poparl... wzruszenie...
 
Do góry