Help.!. ;(

Olka93xxxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
^^daleko^^
Witam...
Musiałam drugi raz dać ten sam temat,bo prędzej go nikt nie komentował, a to dla mnie bardzo ważne ;(

Ten problem jest dość dziwny i nie typowy. Gdyż mam chłopaka, jest mi z nim dobrze ;D
Ogólnie to mam 16 lat , jestem dość młoda i wielu rzeczy jeszcze nie rozumiem .
Ale od roku czasu czuje pewien sentyment do mojego trenera syna. Jest on dużo starszy ;/ Ma 23 lata.
Zaczęło się wszystko na obozie. Uparł się na mnie i cały czas robił mi fotki. Raz na basenie [ oczywiście przypadniem ] byśmy się pocałowali, raz przypadkiem się załapaliśmy za ręce i w ogołe czuje jego obecność cały czas. Dla wiadomości nie ma on dziewczyny. Wziął mój numer komórkowy i gg, pisaliśmy często... Do tej chwili , gdy nie dowiedział się że mam chłopaka . Po prostu wstawiłam zdjęcie na naszą klasę. Z dedykacją dla mojego chłopaka. Syn trenera zawsze mi zostawiał jakies miłe komentarze, a pod tym zdjęciem napisał " bez komentarza"... I na treningach mnie unikał, smucił. Nie dodaje sobię gdyż to wszystko zauważyła moja przyjaciółka. Co ja mam robić ? Wydaje się wszystko proste, ale nie potrafię... Śnie o nim po nocach, jak się całujemy itd. Co mam zrobić ?
 

dzaga13

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Milicz,Wrocław
ranisz tylko swojego chłopaka.. mogę Ci powiedzieć,że jesteś z nim na siłe,bo myślami jesteś przy "synie trenera" ja bym sobie odpuściła..wiem że pewnie zerwanie będzie trudne,ale jednak najlepsze
 

luśka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
wow no to masz zagadkę...musisz zdecydować się czy chcesz być ze swoim chłopakiem(którego moim zdaniem chyba jus nie darzysz żadnym uczuciem) czy zacząć znajomość z synem trenera od nowa(wcale nie powiedziane, że on tego będzie chciał) nie dziw się że napisał "bez komentarza" skoro nie wiedział, że masz chłopaka a dochodziło do sytuacji gdzie mieliście się pocałować... moim zdaniem powinnaś porozmawiać z nim i wyjaśnić że nie wiedziałaś że ma wobec ciebie jakieś zamiary, bo co w sumie mu powiesz??z drugiej strony nie może być zły na ciebie bo nie byłaś w tym czasie z nim, wiec dziwne nawet byłyby komentarze z jego strony......wydaje mi się tez, że może całkiem inaczej podchodzić do związku niż Ty, jest starszy od Ciebie o 7 lat... przemyśl sobie to jeszcze raz bo może to tylko zauroczenie...
 

Papużak

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ja mam wiedzieć?
Na moje oko to chcę Cię wyruchać.
Chłopak w wieku 23 lat nie będzie nigdy chciał za dziewczyny dzieciaka bo to wstyd przed kolegami.
Odpuśc jeśli jesteś madra, jeśli nie..
 

laska1314

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Opole
Dobrze że twój chłopak o tym nie wie .
Kochaj swojego tamtego olej
Chyba ze jesteś taka nie osądzam ze do tamtego polecisz ale raczej
On cie zostawi bo jest za stary dla Ciebie i będzie potem chciał jakąś w swoim wieku
 

Olka93xxxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
^^daleko^^
Chyba "przelecieć" mnie nie chce, gdyż przyznał mi się, że nigdy nie miał poważnej dziewczyny...
Czy to może być zauroczenie?
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Chyba "przelecieć" mnie nie chce, gdyż przyznał mi się, że nigdy nie miał poważnej dziewczyny...
Czy to może być zauroczenie?

Uwierz, że pewnie chce Cię przelecieć. Też nie chciałbym mieć takiej młodej dziewczyny. A on się zabawi i Cię zostawi. Ale rób jak uważasz.

I tak od siebie: Nigdy nie wierz we wszystko co facet mówi.
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
...
Ten problem jest dość dziwny i nie typowy.
...
Każdy problem kobiety jest dość dziwny i nietypowy - a w szczególności nastolatki :]

A co do tematu, to tak, widziałaś to iż się podobasz tamtemu chłopakowi, robiłaś jemu nadzieje że coś z tego będzie, aż tu nagle się on dowiaduje że masz kogoś.

A więc nie dziw się że ten chłopak ciebie unika, po prostu on tak się starał zdobyć twoją przychylność, aż tutaj nagle widzi że jesteś zajęta.
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Napisz czy chcesz powiedzieć o tym chłopakowi:)

I przy okazji: Dziewczyno widać Twoje 16 lat, nie mam słów na określenie Twojego zachowania:

Ehh... przypadkiem złapaliśmy się za ręce, prawie przypadkiem pocałowaliśmy. Mając chłopaka powinnaś wiedzieć co można a czego nie. Żal mi Cię.
 
K

kinga_sc

Guest
Taka różnica wieku to tylko świadczy o jednym, też uważam, że chłopak liczy na łatwy numerek to tyle. Nic powazniejszego
 

Olka93xxxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
^^daleko^^
Mój chłopak się domyśla , że coś po między mna a synem trenera jest ;(
Ale się wypieram...
Nie wydaje mi się, że chodzi o seks. Po prostu znam go od 8 lat i nigdy go nie widziałam z dziewczynom. On jest typem takiego kujona [ studiuje fizyke ] , jest cichy itd
Mam z nim porozmawiać ? ale co mu powiedzieć ?
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Mój chłopak się domyśla , że coś po między mna a synem trenera jest ;(
Ale się wypieram...
Nie wydaje mi się, że chodzi o seks. Po prostu znam go od 8 lat i nigdy go nie widziałam z dziewczynom. On jest typem takiego kujona [ studiuje fizyke ] , jest cichy itd
Mam z nim porozmawiać ? ale co mu powiedzieć ?

Najpierw przemyśl co chcesz od każdego z nich i wybierz. 2 na pewno nie będziesz miała.

A to, że nigdy go nie widziałaś to nie znaczy, że nie miał dziewczyny.
 

Olka93xxxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
^^daleko^^
Miał jakąś wirtulana, żeby chłopacy z klubu się z niego nie śmieli. Ale mi się przyznał jaka była prawda
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Co wy tak się uparliście z tym łatwym numerkiem :] ??

Jak narazie to widzie że autorka tematu jest mało moralna, skoro zaczynała coś krecić z drugim facetem :D
 

Olka93xxxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
^^daleko^^
Nie wiem czy to była prawda. Ale jeżeli sobie zrobił nadzieję to musiał być szczery.
Też chcę sobie go odpuścić, ale śnie o nim i myśle w dzień ;|
zal :(
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Ja ogólnie jestem przeciw związkowi gdzie dziewczyna jak Ty ma 16 lat a koleś 23. Powód jest chyba jasny. No, ale zrobisz jak uważasz, tylko z tego wszystkiego szkoda mi Twojego chłopaka.
 
Do góry