Hellp Me

dumell1

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiec mam takie pytanie .... gdzy juz wam wyskoczy syf gdzies na buzi to co robicie zeby sie go pozbyc i zeby nie bylo po nim sladu... ja je wyciskam ale za dobry sposob to to nie jest :bag: :bag: :bag:
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no nie jest! bo ci moga zostac slady zalezy jaki to pryszcz!! najlepiej uzywaj tonika oczyszczajacego do twarzy i pij duzo wody mineralnej to bedziesz mial/a malo pryszczy
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
no ja ogolnie tez sobie zawse wycisne i potem zamaluje korektorem ale ogolnie to przemywam twaz co 2 dni spirytusem i mi nie wychodza wogole :D
 

dumell1

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
no ale jak juz wyjdzie to da sie go jakos pozbyc zeby nie bylo po nim sladu albo zeby byl jak najmniej widoczny ?
 

Alis

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Miasto
z brzuszka mamusi ;]
Myj twarz mydłem antybakteryjnym, jakieś toniki, żele. Po tym nie będzie niespodzianek. A jeśli już to niestety korektor. W drogerii albo aptece poproś o korektor antybakteryjny i po sprawie.
 

Mateusz1948

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Jak juz mam to zawsze wyciskam a potem smaruje takim tonikiem ... na drugi dzien sladu nie ma
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja codziennie myję mydłem twarz (takim do trądziku) ,smaruję się kremami pszczelymi i mam najładniejszą cerę z chłopaków w całej mojej klasie :-D Normalnie nic mi nie wyskakuje :) I nie jestem zasyfiony :-D Czasemwyskoczy mi coś na nosie albo na skroni, to to wycisnę, potem trochę krwi pocieknie, a rano następnego dnia zdrapię strupa, posmaruję maścią i nie ma śladu :-D
 

hitlerowa

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
warszawa
ja polecam płyn (do kupienia z aptekach) 'afrodyta' :D czy jakoś tak....a tak to przemywaj syfa spirytusem =) i używaj mydła siarkowego!!!
 

Abish

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja? Złośliwy? Gdzie tam.. Nie dostrzegam w moim poście złośliwości.

@topic

Próbowałeś wyssać go odkurzaczem?
 
Do góry