hay hay to ja

po`ziomka

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
KoSzaLiN
Mam 18 lat i 8 miesięczne dziecko. poznam pana czułego i delikatnego.może być romantyk . jestem szczera i wybredna buziaki.tylko anioł ze mną wytrzyma.
 

gringo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
71
Punkty reakcji
7
Miasto
Śląsk
18latka z dzieckiem to naprawde gorąca partia :p no cóż ....ale podpowiedź Ci dam:) Jeśli szukasz faceta o duszy romantyka to przejdź się do urzędu pracy i wybierz kogoś z ławeczki:)
 

Virazek

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
18 lat 8 miesieczne dziecko +ciaza trwajaca 9 miesiecy to juz stara panna... Bez obrazy oczywiscie.Pozdrawiam jesli szukasz Ojca dla syna to odpada jesli chcesz poprostu pogadac to zapraszam.
 

Sasha2104

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
285
Punkty reakcji
11
Gringo ty tylko wyśmiewać potrafisz? Pan Gringo jak zauważyłem bardzo skrupilatnie lubi rzucać ostre riposty w kierunku osób ujawniających się w temacie "Pani pozna pana"... ale i on ma takie prawo...

Witaj poziomka, twój maluszek jest napewno wspaniałym dzidziusiem i oczywiście moje gratulacje... i nie zwarzaj na chamskie zachowanie na tym forum...
 

gringo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
71
Punkty reakcji
7
Miasto
Śląsk
Gringo ty tylko wyśmiewać potrafisz? Pan Gringo jak zauważyłem bardzo skrupilatnie lubi rzucać ostre riposty w kierunku osób ujawniających się w temacie "Pani pozna pana"... ale i on ma takie prawo... Witaj poziomka, twój maluszek jest napewno wspaniałym dzidziusiem i oczywiście moje gratulacje... i nie zwarzaj na chamskie zachowanie na tym forum...


Jak trafnie zauważyłeś mam takie prawo , bo po to jest to forum Panie ekspercie od moralności :)
 

Sasha2104

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
285
Punkty reakcji
11
Tak Gringo masz takie prawo, ale poniżać kogoś z tego powodu że ma 18 lat i dziecko, to chamstwo a nie prawo... A pozatym tylko główniarze i niedorostki tak czynią...
 

gringo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
71
Punkty reakcji
7
Miasto
Śląsk
To zdecyduj sie czy to "chamstwo" czy "prawo" bo raz piszesz tak ,a raz tak ;) Pozatym jesli to nazywasz poniżaniem tzn ze za duzo siedzisz na internecie, a za mało przebywasz wśrod ludzi;)
 

Sasha2104

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
285
Punkty reakcji
11
Gringo widzę że masz problem jezeli tak twierdzisz, z resztą już wcześniej to zauważyłe... Jezeli go nie widzisz to znaczy ze jesteś ograniczony. Skoro taki chojrak z ciebie Gringo to może ty coś o sobie napiszesz, co? A my (forumowicze) będziemy to oceniać...
 

gringo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
71
Punkty reakcji
7
Miasto
Śląsk
Zanim zaserwujesz kolejne wypociny bardziej je przemyśl i dopracuj .Sam do konca nie wiesz co miałeś na myśli;) , a takie cos mnie nie motywuje do prowadzenia dyskusji zmierzającej dokądkolwiek. Dostarczasz mi kiepskiej rozrywki :)
 

Sasha2104

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
285
Punkty reakcji
11
Myślisz że wszystko jest rozrywką? Żal mi ciebie Gringo ...

I want just to talk with you about a life some people, but you don't appreciate my opinion. What a pity...
 

po`ziomka

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
KoSzaLiN
chciałam tylko się wytłumaczyć. Czasami nie ma się wpływu na to co się stanie. Dziecka nie zrobiłam sobie z własnej woli (jeśli wiecie o co chodzi) i nie szukam dla niego tatusia.tylko normalnego faceta z którym można porozmawiać o wszystkim i niczym. kogoś normalnego i szczerego. Poza tym kultura wymaga nie oceniać kogoś kogo się nie zna. pozdrawiam
 
Do góry