Hasła do naklejenia/ powieszenia w pokoju/ drzwiach.

Carlin

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam was ;) Mimo iż jestem osobą która lubi się śmiać, sam nie za dużo mogę tego wymyślić.
Przeprowadzam się, będę mieć własny pokój i zamierzam zrobić go humorystycznie i w związku z tym potrzebowałbym nieco tekstów które mógłbym np.
- nakleić na drzwi ( wydrukowane, wiadomo )
- nakleić na cokolwiek innego co posiada pokój człowieka ( No dobra, omińmy lampę, okno, grzejnik, bez przesady :D )

Tak by osoba wchodząca do mojego pokoju mogła co jakiś czas sobie zauważyć jakiś napis w moim pokoju, zobaczyć go i uśmiechnąć się. Wiadomo, tak żeby nie było to bezsensu tylko pasowało do danej rzeczy, czy pokoju, tak jak np. do drzwi hmmm... " Gość w dom, tylko Bóg wie po co " itd ( słaby przykład ale nic mi nie wpada teraz do głowy )

Jak ktoś ma jakiś pomysł, będę wdzieczny, pozdrawiam Carlin
 

Carlin

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Chodziło mi o hasła do powieszenia W pokoju.

A nie hasła O pokoju

o_O

No i humorystyczne.
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
ale to nie są o pokoju..xD

sama sobie kilka drukłam..
humorystyczne są jak najbardziej.

Mam np. coś takiego: http://loesje.pl/plakaty_arch.php
 

Carlin

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
A fakt, nie obejrzałem całej stronki, ale nie do końca takich szukam ;< Ale też są niektóre interesujące.
 

pawel404

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
505
Punkty reakcji
11
Wiek
15
Miasto
East Anglia
"Gdyby tak policzyć wszystkie krzesła na świecie, to i tak by to nic nie dało"
Co masz zrobić dzisiaj - zrób pojutrze. będziesz miał dwa dni wolnego
 

Antharas

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Na drzwi proponuje - Nie, to nie są drzwi mimo że sprawiają takowe wrażenie a na okno (albo gdzieś koło) - Osiedle monitorowane
 

Madziara991

Bywalec
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
180
Punkty reakcji
36
Miasto
Polska
Może na tej stronce coś sie spodoba.Jeśli tak to można takie kupić.

www.poniedzialek.pl
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
"Pomieszczenie monitorowane" - to by było całkiem niezłe tylko weź tu znajdz taka tabliczke...
 

radek0106

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
zza siedmiu gór i siedmiu rzek
73202d6ef8e0717420850e6f6bf811a9.jpg



"Pomieszczenie monitorowane" - to by było całkiem niezłe tylko weź tu znajdz taka tabliczke...

zawsze mozna zmienic napis ;)

et8i1k.jpg


fvxqq9.jpg




mozesz jeszcze np na wlacznikach czy urzadzeniach wlektrycznych dac: nie dotykac urzadzenie elektryczne, a scianach: zakaz palenia czy zakaz fotografowania, na jakichs przedmiotach: nie dotykac
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Mam w szopie stary metalowy znak >> Nie dotykać, urządzenie elektryczne :] zawieszana na słupach elektrycznych. Można powiesić np. na komputerze.

Zeskanuj biały lep na muchy (z widniejącymi na nim muchami), oklej bezbarwną taśmą i połóż na klawiaturze, lub czym tam chcesz żeby nie dotykano, choć można i prawdziwy lep położyć.

Z ciemnego sznurka zrób pajęczynę i podwieś sobie pod całym sufitem, i dodaj maskotkę tarantulę, gwarantuję niemałe nocne i poranne emocje.

Wycieraczkę przed drzwiami połóż z jakimś fajnym napisem, lub po prostu "witamy" lub "nie witamy".

Sporo można mieć pomysłów, i fajnych i zwariowanych.
 

jacksonowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja mam 2 ale za to fajne
WSZYSTKO JEST DO DUPY TYLKO PASTA JEST DO ZĘBÓW
WCHODZĄC WYJDŹ
 

tanecznaa92

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Alex City
ja widziałam świetną tabliczkę po powieszenia z napisem: "proszę nie wycierać baboli w narzutę" :D:D
 
Do góry