Harcerstwo Wielka Tabletka zainteresowań

Status
Zamknięty.

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Jest już temat o harcerswie :D:D: :hyhy: poszukaj :hyhy: tam jest więcej harcerzy :D:D
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
Radkuseq, widocznie to nie dla Ciebie ! :p
Ja przyszłem na 1-wszą zbiórke do jaj i zostałem na zawsze ;)
 

szynszylka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Ja jestem harcerką. No, właściwie to byłam bo nie mam już mojej drużyny, ale harcerką będę czuła się zawsze.
 

aubepine

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
A ja byłam przez wiele lat i chociaż już nie noszę munduru (praca i inne obowiązki ograniczały mnie czasowo) nadal utrzymuję kontakty z dawnymi przyjaciółmi a wakacje spędzam zawsze w ruchu i w dziczy :p :)
 
K

kfiatushekk

Guest
A ja bardzo bym chciała wstapić do harcerstwa.. Ale jakos nie potrafie sie do tego zabrac.. może z braku czasu...
 

kaziula99

>*K-a-Z-i-U-l-K-a*
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzies ;P
ja tez bylam kiedys w harcerstwie nawet fajnie bylo ale znudzilo mi sie :/ ja zaczely dochodzic jakies lale ktore calkowicie nie nadaja sie do zycia w lesie hehe :lol:
 

MySsZkA

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z otchłani...
Byłam w harcerstwie, tylko, że po dwóch latach rozpadło się... i niestety już nie należę...Fajnie było jeździć sobie na rajdy :) Nocne marki itp Ajj:p
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ja kiedyś byłam :D
Nawet na odznake miałam największa ilość punktów. A wiecie dlaczego odeszłam? bo nie podobają mi sie stroje i nie chciałam w tym chodzić.
Ale mam miłe wspomnienia i nigdy nie zapomnę jak to było kiedy byłam harcerką.
Pozdrawiam wszystkich harcerzy! <ściska mocno>
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja odchodze dlatego ze sie niektore osoby wtracaja w moje zycie rozkazuja mi i zakazuja np imprez i chodzenia na rynek paranoja :lol: no i jeszce wielkie waty ze mam 4 kolczyki w jednym uchu no i ze jestm wymalowana i zachowuje sie jak "plastik" i mam odkryty brzuch buahaha to jest poprostu smieszne. U was też tak jest? Ja juz tam nie wytrzymam nikt nie bedzie mi mówił co mam robic i jak wygląac !!!!!!!!!!
 

w_kaka

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z...krainy narcyzów :]
A ja wam powiem tyko że was wszystkich kocham :) Chętnie was poznam... a tak przy okazji to gdzie jest ten dział o harcerstwie? <_< Ale jaja :) Harcerze :) a zhr czy zhp? Ja ZHP :) jestem w 11 mdh katharsis kochana drużynka... :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry