Half of broken soul

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Witam,nie wiedziałem gdzie wstawić tego posta a ta strona to nie jest bynajmniej dla mnie coś powszedniego...jednak trzeba gdzieś, coś,zobaczymy ;) Moja historia nie jest bynajmniej przygnębiająca - bo nie czuję się przygnębiony. Tak tylko się zastanawiam... myślicie, że można nie potrafić się zakochać?? Otóż mówię z doświadczenia. Moje miłosne podboje kończyły się tak samo zawsze: stwierdzałem, że "to nie to" i że nie mogę być z kimś kogo traktuję na dłuższą metę jako dobrą znajomą. Dlatego po rozstaniu czuję wielką ulgę - już nie kłamię. Ale jeszcze szybciej czuję samotność - bo Nikogo nie ma. Owszem, słyszałem, że trzeba trafić na tego Kogoś. Ale teraz myślę, czy to całkiem realne. I stąd jestem taki trochę broken; nawet się nie załamuję - może to też źle, że nie? Eeech :/. Jeśli ktoś ma jakieś w miarę ciekawe dłuższe refleksje czy pomysły niech czuję się wolny pisać na PW. A może jest tam jakaś niewiasta co mi wytłumaczy, że jednak da się "coś z tym zrobić"? ;) Pozdrawiam all!!
 

hamann666

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Sory, ale nie dojrzales do milosci, po tym co piszesz odczuwam ze jestes troszke jak reszta spoleczenstwa ktora chodzi z kims tylko dla okreslonych korzysci a nie mysli o uczuciach, po co pakowac sie w zwiazek kiedy nie ma sie pragnienia kochac w sobie.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
hehe,mocne słowa,z którymi się oczywiśćie nie zgodze :p A bywało że i kochałem na zabój i wogóle. tylko to taka zasada jakaś, że jak chcesz to się nie uda a jak nie próbujesz nawet - tak
 

hamann666

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Widzisz nawet nie wiesz co to jest milosc, bo napisales: ze kochales na zaboj, pokochac kogos mozna tylko raz w zyciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja kocham choc nie moge byc z ta osoba, ale wiem ze zawsze bede ja kochal i zawsze bede na nia czekal do konca swoich dni.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
pokochac kogos mozna tylko raz w zyciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a to to już przesada,jest,wiesz ilu ludziom nie dajesz nadziei :D ? i Tobie przejdzie,ostatecznie,"człowiek nie świnia wszystko zniesie". kochać kochałem,może i naprawdę.
 

hamann666

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Sory, moze jestes z niski mentalnie, ja pojmuje to tak i nie inaczej.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
za niski mentalnie dobre :D poprostu zazwyczaj tak jest, że ci co głośno się zażegnują jacy to oni wieczni itd,mijają szybko. Coś jak z zapałem neofity
 
Do góry