Gwiezdny pirat

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Ostatnie polskie pismo dotyczące RPG w Polsce przestało ukazywać się drukiem. Funkcjonuje teraz w formie elektronicznej. Numer do ściągnięcia tutaj

Co o tym myślicie?
Ja rozpaczam! ;(
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Ja zakończyłem swoje czytanie takich periodyków na ś. p. czasopiśmie "Magia i Miecz", więc tego nie odczułem. No cóż... "White Dwarf" chyba jeszcze się wydaje?..
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Tak jeszcze się wydaje...
Magie i Miecz to i ja w swoich łapkach miałam :p :) Ale Gwiezdny Pirat buuuu ;( to dlatego że cała branża po:cenzura:dła :(


PS. Tam nie ma przekleństwa -.-' Cenzura mi się wryła w słowo -.-'
 

Erdill

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Rzeszów
Ja się cieszę z takiej inicjatywy. Nie będę musiał płacić kasy za dobrą lekturę :) OT: Kaththea jestem z fandomu [niby], a nigdy Gwiezdnego Pirata nie czytałem :p. Może wpiszecie mi to do teczki ?
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Bluźnisz! Na stos z nim! O!
Phi po co Ci teczka jak i tak spłoniesz? :p

Ja bym się tam nie cieszyła, że nie trzeba płacić bądź co bądź ale jedno takie pismo wnosiło cokolwiek na rynek, jak dla mnie to kolejne znamię tego że w Polsce branża RPG upada. Poza tym to 5zł czy ileś tam nie było jakimś specjalnym wydatkiem..
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A słyszałem że nekromancja jest zakazana edyktem kapituły ;). Cóż, nie jest to niestety papier, który można sobie czytać leżąc w łóżku, ale zawsze "GP"...
 
Do góry