Gwarancja sprzętu

Dołączył
30 Marzec 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam :)

Poszukuję czegoś w stylu multi gwarancji na sprzęt w domu, który będzie obejmował mi takie sprzęty jak pralkę, lodówkę, mikrofalę i zmywarkę. Wszystko już mam po okresie gwarancyjnym ale póki co chodzi jak w zegarku.
Był to dosyć drogi sprzęt, dlatego jak się coś zepsuje to nie chcę kupować nowego bo wiem, że nie będę mogła obecnie kupić sprzętu w tej klasie. Czy ktoś z Was korzystał z podobnej usługi i może mi ją polecić?
Z góry mówię, że nie obejmują mnie już przedłużone gwarancje producentów bo za późno się zorientowałam :)

Bardzo dziękuję za porady! :)
 

Izy123

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2013
Posty
16
Punkty reakcji
0
Coś w tym stylu możesz dokupić do ubezpieczenia domu ,mieszkania . Nie każda firma oferuje takie klauzule więc pole działania trochę ograniczone no i jeszcze kwestia czy zakres takiej ochrony by Ci odpowiadał.
 
Dołączył
30 Marzec 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Izy123 napisał:
Coś w tym stylu możesz dokupić do ubezpieczenia domu ,mieszkania . Nie każda firma oferuje takie klauzule więc pole działania trochę ograniczone no i jeszcze kwestia czy zakres takiej ochrony by Ci odpowiadał.
Jedyny problem, to że mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu w związku z czym ubezpieczeniem domu zajął się właściciel a nie jest zbyt miły i skory do rozmów więc chciałam się tym zająć sama :)
 

Izy123

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2013
Posty
16
Punkty reakcji
0
To możesz ubezpieczyć swoje rzeczy a nie właściciela.
 
Do góry