gust, jeden rodzaj muzyki, wiele?

losiu8900

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ciekawi mnie jedna rzecz:D Jak to jest:) jesteście wierni 1 rodzajowi muzyki, macie swój ulubiony i ukochany gatunek? Czy może wasza muzyka to mieszanka wszystkiego i wybieracie coś w zależności od nastroju? Od czego to zależy:D
 

Amnestyczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2010
Posty
10
Punkty reakcji
1
Ja na codzień słucham ogólnie przyjętego metalu i rocka. Nie znaczy to jednak, że nie posłucham sobie eurowizji. Jestem tolerancyjna względem innych gust muzycznych, jednak bądź co bądź - muzyka wiele mówi o charakterze słuchacza. Bo jeżeli to nie muzyka wyraża uczucia, to co?
Wracając do tematu - wierna sem metalowi, są gatunki, których nie lubię więc ich nie słucham. Nie mogłabym jednak na dłuższą metę męczyć się eurowizyjnym popem. :)
 

polip ze swetrów

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
166
Punkty reakcji
4
Miasto
Daleko
Osobiście słucham właściwie wszystkich gatunków oprócz disco polo. To jedyny gatunek który w ogóle do mnie nie trafia. Oczywiście mam swoje ulubione gatunki, a może nie tyle gatunki co ulubiony instrument-gitarę. Gdy jakaś gitara gra to już wielkie prawdopodobieństwo, że lubię tę muzykę. Co oczywiście sprawia, że w moich głośnikach króluje rock, metal i te okolice :diabel:
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
New Age zazwyczaj do snu, a tak normalnie to metalu
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Muzyka jest jedna. Szufladkowanie jej jest bezsensu.

Ja slucham od metalu po muzyke klasyczna i jest looz.
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
U mnie wybór muzyki zależy od nastroju :)
Gdy jest mi źle - to ballady, jak mam dobry humor, to taneczna muzyka, bardzo dobry to zależy ;)
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
prawie wszystko oprócz disco i popu

na codzień rock i metal
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
od jazz'u po klasykę bez popu , disco polo i łupanki od której umierają mi szare komórki w mózgu ;) to zależy głównie od mojego nastroju choć zawsze mam ochotę na Foldsa i Sinatre ;)
 

Ms.Witch

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
osobiście słucham wszystkiego prócz disco polo i country :p od rocku po klasyke :p a zależy to najczesciej od humoru :) od potoczenia się dnia... czy chcę się rozluźnić, pobudzić czy uspokoić, pośmiać, popłakać itp. :p
 

LooLoo

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
56
Punkty reakcji
0
Muzyki słucham bardzo różnej, od rapu po metal, zależnie od nastroju.
 
Do góry