Guitar Pro

RAYA

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam uztwam gp5 i nie wiem co oznacza znaczik full (obrazek w zalaczniku) w tabulaturze. Pomóżcie mi!!!!!!!
 

Attachments

  • full.JPG
    full.JPG
    1,8 KB · Wyświetleń: 53

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Kiedyś to miałam. I jak puszczałam sobie taby różnych wykonawców. To było coś takiego. Chodzi chyba o to że potem się zjeżdrza t tego dźwięku na nastempny a full żeby chyba głośno zagrać. Nie wiem... nie jestem pewna :/
 

RAYA

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Dziękuję ci bardzo dobra kobieto. Życzę szczęśliwego nowego roku!!!!
 

Danielsan

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Chełmno
O ludzie nikt nie napisal tu dobrej odpowiedzi wiec zrobie to ja napis full oznacza ze trrzeba podciagnac strune nie o jeden porg ani o 1/2 tylko na maxa ile wlezie i nie trezba grac tego gloosniej po prostu trzeba tu podciagna c strunke i nic wiecej
Pozdrawiam jak jeszcze jakes problemy to pytac sie na pm
 

bartokana

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
WA-WA
BBBBBBBBRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWOOOOOOOOOOO

Jedyna mądra osoba.
Jak nie wiecie co to jest to przesłuchajcie sobie. To przecież słychać :/
 

avghar

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! Używam Guitar Pro 5.2...
Mówiąc krótko, jestem kompletnie zielony, i proszę tutaj o pomoc/radę.

Mianowicie:
Podczas tworzenia nowych tabulatur basowych, w każdym takcie mogę umieścić tylko jedną nutę... Nie jest ważne, czy jest to cała nuta, czy ósemka... Po prostu nie ma możliwości dodania kolejnej nuty w danym takcie... Najprawdopodobniej taka możliwość istnieje, tyle, że ja jej nie odkryłem... :f
Pomoże ktoś? Z góry dziękuję
 

michart56

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dzień dobry. Czy można pobrać z internetu dźwięki midi aby były inne od tych standardowych z windowsa? zeby były realistyczne gitara bębny?
 

Laurearel

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
472
Punkty reakcji
22
MICHART - jakoś tam się dało ;p Poszukaj w google, taka paczka była, dosyć spora, ale nie pamiętam czy to midi było czy co innego.
avghar - nie rozumiem. Jeżel chodzi Ci np. o to żeby jednocześnie grać G+e, to u mnie nie było nigdy takiego problemu ; o

Raya - podciągnij w górę strunę ile da radę, znaczy zrób to tak żeby brzmiało, a nie żeby Ci zaraz miała pęknąć, wyczuj to ; )
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Michart, poszukaj wtyczki RSE. Zmienia dźwięki midi na prawdziwe, do tego daje spore możliwości manipulacji brzmieniem, ale może się zdarzyć, że tabulatura straci płynność i będzie trochę skakała.
 
Do góry