GTA V

UNCLE_TONY

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Co sądzicie o zbliżającej się coraz bliżej grze GTA V ?
Ma ktoś jakieś informację na temat gry?
Czy jest szansa, że będzie lepsza od San Andreas i Vice City ?
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Pod względem grywalności pewnie będzie lepsza, ale czy klimat będzie tak dobry jak w poprzednich częściach ? ;)
 

Horsiczka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Co sądzicie o zbliżającej się coraz bliżej grze GTA V ?
Ma ktoś jakieś informację na temat gry?
Czy jest szansa, że będzie lepsza od San Andreas i Vice City ?



A nie wspomniałeś o gta IV cop a to duży błąd.
Gierka jest sama w sobie dobra a nawet bardzo dobra choć większości przysparza wile kłopotów.
Czasem z dużo wygórowanymi wymaganiami, ale to nic. Ogólnie giera fajna ale Gta San Andreas miała to coś w sobie taki klimacik.
 

UNCLE_TONY

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Celowo nie wspomniałem o GTA IV gdyż moim zdaniem jest dużo dużo słabsza nawet od 3 części GTA. Wiem, że ma wiele fanów ale mi osobiście nie przypadła do gustu.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Rockstar nie robi złych gier. San Andreas było szczytowym osiągnięciem serii jak dla mnie i w podobnym klimacie widziałbym piątkę.
 

UNCLE_TONY

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja szczególnie chcę zobaczyć ten klimat tych gór, który widziałem na trailerze. Ciekawe jak to będzie wyglądało - mieszanka krajobrazów
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Grafika urywa d... nawet na konsole :)

Klimat? hmm... zgadzam się z Caleb. Dodam że kazda część GTA jak dla mnie miała swój klimat. Nie raz gram w IV na konsoli i zadziwia mnie za każdym razem, mimo że gram już bardzo długo. Jakies nowe miejsca, czy fajny zachód słońca.
W GTA V przynajmniej tyle wyczytałem, ze nie będzie już "głupich" ludzi. Bedzie wiele nowych postaci itp. Ciekawe czy będą watki Polskie :)

Jedyne czego bym chciał to muzyki z GTA Vice City, tzn zeby taka stacja była co będzie puszczać taką muzykę.

Czekam i czekam, nawet odłożyłem kasę na gta V :)

Wie ktoś może kiedy bedzie premiera? słyszałem że 3 kwartał 2012 ;/ trochę późno ;/
 

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
a mi się wydawało, że klimat będzie jak w vice city, ale pewnie źle mi się wydawało.
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Ja się boje wymagań choć jaka by ta gra nie była, to SA jest dla mnie najlepsze. Teraz można jedynie gdybać jak to będzie wyglądało.
 

UNCLE_TONY

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Z tego co widziałem to realia bardzo przypominają SA. Ja tez uważam, że SA jest najlepsze ale nie wiele lepsze od VC. Gdyby ktoś mi zmiksował te dwie gry razem był by geniuszem ! :)
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Byleby V miała swoisty klimat GTA (VC, SA) a jak dla mnie, będzie w porządku.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Też wnioskuje po trailerze że klimat będzie przypominał (całe szczęście) ten z SA a silnik graficzny wyglądem nie różnił się zbytnio od GTA IV ale czas pokaże, wgl premiera miała być w marcu a tu głucho, w empiku pytałem też nic nie wiedzą;/ Na razie można się pobawić z BF3 multi a później co? :D
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Na 2 stronach internetowych to wyczytałem ale nie pamiętam nazw :) Jedyne info jakie widziałem więc tym się kierowałem ale na marne niestety:/
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
IV część mi się podobała, oczekuję czegoś podobnego, może z większą głębią interakcji.
Ciekawy jestem, jak Playstation to udźwignie...
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
W sumie dla mnie grafika może być jak w IV, liczy się grywalność. Fajnie by było gdyby podeszli poważnie do rozwalania samochodów i żeby tak łatwo nie było ukraść któryś :)
 

Ghandi

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2012
Posty
48
Punkty reakcji
0
grafika w IV była bardzo dobra więc wg mnie wielkich poprawek nie trzeba, natomiast klimat i grywalność to zdecydowanie muszą przenieść z SA i VC
 
Do góry