GTA SAN ANDREAS

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Jak w temacie.. Jestem fanem SA, jak ktoś miałby jakieś pytania odnośnie gry, misji - chętnie odpowiem..
Może ktoś zna jakieś ciekawostki nt. gry?? Chętnie podyskutuje z fanami tej gry. ;)
 

tommy125

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Gdynia
Mam ciekawostke, że przeszedłem ją 3 razy na 100 % i raczej nie miałem z nią problemów :)
Tylko korzystałem z poradników gdzie są ostrygi, podkowy, tagi i zdjęcia
W ogóle to spoko gra ;D
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
No taaa... i jeszcze unique stunts.. Bawisz się jakimiś modami?? No wiesz chodzi mi o samochody, lokacje itd..
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Fajnie,ale taki temat już istnieje.
RAPORT

Dobra, ale uznajmy to za główny temat o tej grze. Pozdrawiam!
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
No właśnie o samej grze wiem praktycznie wszystko ale w MP nie gram.. A Ty?
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Ściągnać save'y :p.

Ja też przeszedłem GTA:SA dwa razy na 100%, pamiętam że próbowałem trzeci raz, ale czy mi się udało to już nie pamiętam ;).

Jak ta gra wyszła, specjalnie dla niej kupiłem nowego kompa :D.

Co sprawiało wam największą trudność? Mnie parę lat temu nękała "szkoła latania".
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
No jak tak popatrzeć to faktycznie szkoła latania była dosyć trudna..
No i długo się męczyłem, żeby znaleźć EUROSA (żeby dostarczyć do portu).. Nie miałem neta i musiałem radzić sobie sam..
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Ja kiedyś byłem po prostu uzależniony od tej gry :p.

Problemem była dla mnie też misja w której musieliśmy "tańczyć" samochodem :D.

Teraz pewnie przeszedłbym to bez problemu - wtedy to jeszcze nie ten refleks :).
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
O widzisz.. Tylko, że ja nadal jestem od SA uzależniony.. ;)
Nadal mam na kompie i gram, tyle że teraz bawię się w mody, robię stunty itd.. PZDR
 

tommy125

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Gdynia
Ja do portu nie mogłem znaleźć PATRIOTA, a SA aż taką trudną gierką nie jest, ale fakt szkoła latania była trudna.
Z modami nie gram, wszystko mam tak jak po zainstalowaniu :) a tak to gram w SAMPA
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Heh i założe się że wojsko 'okradłeś' :D No ja w MP nie gram, słyszałem, że trzeba dobry sprzęt mieć, i że dużo bugów jest..
Btw jak możesz to napisz mi czy warto się w to bawić, jakiego masz neta i jak to wszystko ci śmiga..
 

Rozdos

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
474
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Polska
A co sądzicie o GTA 4, uważacie, że lepsza od SA czy słabsza?
Ja osobiście mam mieszane uczucia, gdyż w SA grałem na komputerze a 4 na xBoxie360 no i uważam, że 4 jest słabsza z powodu takiego, że przeszedłem w niecały tydzień i sprzedałem.. :)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
No Rozdi, mi nie było dane grać w GTA IV, nie mam takiego kompa ani konsoli...
Ale kumple, którzy grali i w SA i w 4 mówią, że SA jest lepsze.. Wg mnie to przez te wysokie wymagania IV..
Chciałbym zagrać w IV, ale specjalnie dla niej nie bd kompa kupował.. ;)
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Ja grałem w GTA IV. Mój brat jest fanem serii GTA - kupił oryginał :p. Jak się nie mylę przeszedł całą grę ;).

Jego wrażenia są nie do opisania, jak zwykle zachwycony. Trochę grałem w "czwórkę" na jego komputerze -ciężko mi oceniać, bo mnie już takie gierki nie ruszają ;). Powiem tylko tyle, dość ładna grafika, no ogólnie można pograć, całkiem przyjemnie ;>.

Odejdę trochę od tematu - nie kupujcie The Godfahter 2 (Ojciec Chrzestny II) - jak dla mnie totalna porażka :(.

Odchodząc jeszcze dalej od tematu - grał ktoś kiedyś w Mafię? :)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Mafia - The City Of Lost Heaven? No to ba.. Fenomen.
Grafika super, nie za duże wymagania sprzętowe... Jak się przechodziło (btw dosyc trudne) misje, to miało się wrażenie,
że oglądasz dobry gangsterski film.. No i fakt, że tą grę zrobiło czeskie studio.. Kawał dobrej gry..
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Robimy mały offtopic, ale gra jest podobna tematycznie do GTA 4 ;). Premiera Mafii w Polsce odbyła się 27 listopada 2002 roku - kto umie liczyć ten wie że to niecałe 7 lat temu, przeszedłem ją chyba z 9 razy razem z bratem (i właśnie zaraz instaluję i gram od nowa :p) - dla mnie ta gra to po prostu klasyka. Wybierając np. między Ojcem Chrzestnym II a Mafią wybrałbym Mafię ;).

A teraz pytanko co do tematu, czy do GTA 4 są już jakieś dodatki (samochody etc.)?
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Jest już trochę modów - tzn. jakieś modyfikacje typu bardziej realistyczna krew, widowiskowe wybuchy, różne handlingi
do aut, ale samych nowych aut jeszcze nie widziałem..
 

Throe

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Polska
A czy wie ktoś może ile kosztuje komputer, na którym by działał GTA San Andreas?

Bo u mnie na laptopie strasznie zacina, a w dodatku laptop się strasznie grzeje - co po 10 minutach doprowadza do wyłączenia się z powodu przegrzania.

Procesor Core Duo 1.6 Ghz
Pamięć ram 2 GB DDR 2
Karta graficzna zintegrowana

Póki co nie stać mnie na komputer na którym płynnie by działała ta gra
 
Do góry