grzybicze zapalenie pochwy a sex

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
jezeli kandydozy pochwy sa "male" masc wystarczy,moze wlasnie polly wydaje ci sie ze to wraca ale jak bierzesz tabletki to kandydozy pojawiaja sie czesto ale waro udac sie do ginekologa
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
chyba jeszcze do tego wszystkiego muszę zmienić dietę. bo jem cholernie dużo słodyczy a czytałam, że to też ma wpływ. i chyba jeść więcej jogurtów i owoców.
no cóż będę jeszcze smarować się Clotrimazolum i spróbuję jeszcze w tym tygodniu udać się do ginekologa. najwyżej tatuś będzie musiał mnie trochę dofinansować :)
 

Ewelina Sztandara

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Justyśkaa napisał:
nie mozna wspołzyc majac kandydozy ochwy ze wzgledu na mozliwosc zarazenia partnera,bol...kiedy mozna...jak wyleczysz grzybice do konca wczesniej nie zalecam...jezeli uprawialas seks w czasie grzybicy proponuje aby Twoj mezczyzna smarowal sie np mascia Grzybicze zapalenie pochwy i sromu nie jest zaliczane do chorób przenoszonych drogą płciową. Nie wykazano też związku pomiędzy tym schorzeniem a innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową.


clotrimazolum poniewaz to jesct choroba weneryczna
proszę może zamiast dawać RADY Z DUPY SAM SIĘ CZEGOŚ NAUCZYSZ:) POZDRAWIAM:)
Grzybicze zapalenie pochwy i sromu nie jest zaliczane do chorób przenoszonych drogą płciową. Nie wykazano też związku pomiędzy tym schorzeniem a innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową.
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Dziewczyny, a jezeli chodzi o facetow, to ten krem-masc, to jak partner ma to stosowac? Jest napisane na opakowaniu czy szukac gdzies? Pierwszy raz zdarzyla mi sie taka przypadlosc i zanim sie zorientowalam, o cokaman, to pare nocy 'nie przespalismy' ze soba... wiec teraz wypadaloby go odgrzybic rowniez :)
 

Anhella

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
Kaluta napisał:
mam pytanko czy można uprawią sex mając grzybicze zapalenie pochwy czy raczej powstrzymać się od współżycia na jakiś czas? Jeśli tak to na jak długo? Proszę doradzcie bo boję się że objawy choroby po stosunku mogą mi się nasilić
Nie można. Objawy moga się nasilić, a dodatkowo narażasz partnera (grzybicapochwy.info/przyczyny/)
Chociaz niby podczas stosowania prezerwatywy go uchronisz.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
W takiej sytuacji najlepiej jest i najpewniej kupic dobre globulki bo przeciez to jest tak naprawde najlepszy sposób zeby najszybciej i najskuteczniej zadziałac przy takich problemach.
 

Majka00007

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2015
Posty
40
Punkty reakcji
1
Kaluta napisał:
mam pytanko czy można uprawią sex mając grzybicze zapalenie pochwy czy raczej powstrzymać się od współżycia na jakiś czas? Jeśli tak to na jak długo? Proszę doradzcie bo boję się że objawy choroby po stosunku mogą mi się nasilić
Grzybica to choroba, którą łatwo można zarazić. Już na zdrowy umysł możesz sobie odpowiedzieć czy można w trakcie choroby współżyć. Kiedy można zacząć współżycie po chorobie najlepiej powinien odpowiedzieć Ci na to lekarz u którego się leczysz.
 
A

Amber27

Guest
Zawsze przy chorobach intymnych na czas leczenia powinno się powstrzymywać od seksu. Ja jak mam zapalenie pęcherza to też dopóki nie wyleczę nie współżyję. Biorę tylko ziołowe urofuraginum, bo bez recepty, ale dopóki nie przestanie szczypać mój mąż musi poczekać.
 

Pola_polita

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2015
Posty
60
Punkty reakcji
3
Miasto
Warszawa
Ja się męczyłam długo z tym cholerstwem. Dopiero jak ginekolog zalecił mi po każdym stosunku Macmiror dopochwowo i pobrałam jakiś czas to przeszło :/
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Mnie przeszło po Gynauxil bo wcześniej to już chyba wszystko stosowałam na te ciągle nawracające infekcje intymne, dopiero po tych globulkach odczułam poprawę...
 
N

nianiaSweet

Guest
mnie jakiś czas temu bardzo często łapało zapalenie pęcherza, oczywiście szybko ulgę przyniosły leki, ale nie w tym rzecz bo zaczęłam stosować odpowiednią profilaktykę, pije dużo wody, jem sporo żurawiny oraz warzyw i owoców bogatych w witaminę C bo zakwaszają mocz, i teraz infekcje zdarzają się dużo rzadziej.
 
Do góry