Gry z klimatem, których Wam brakuje

Mastek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
a najbardziej brakuje mi skokow do wody na commodore 64 :((
Pamiętam :) To super gra była :)
A z pctowych to jeszcze Ski Jumping Deluxe, ale nie 3d, tylko ta pierowsza pod dosem chodząca, co po pierwszych wielkich sukcesach Małysza stała się megapopularna :) Mogłem w nią grać godzinami... I zostało mi to do teraz - jak mi się przypomni, to pochłania mnie ona na dłuuuuugi chwile:)
 

piterekd

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Radom/WaWa
Najbardziej mi brakuje klimatu Fallouta i dlatego czekam z utęsknieniem na Fallouta 3 :niepewny:
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Podajcie mi tytuły gier,które miały TO COŚ co sprawiało,że chciało się w to grać(nie chodzi mi tu o takie STRASZNIE STARE gry tylko o takie np.z 1998 - 2004r) Takimi grami np.Były GTA2,Vice City, Drakan,Final Fantasy 7 i 8, Diablo 1 i 2,Homeworld, Warcraft,Starcraft, Giants:Citizen Kabuto, MDK 1 i 2,Hitman'y, Sprintel Celle i inne.Pytam,ponieważ nie mam zbyt mocnego kompa,a chciałbym zagrać w jakąś dobrą grę na dostatecznej ilość FPSów...


Fajny był Tomb Raider 4 :) Wciagająca gra ,a klimatu chyba do niczego nie da się porównać- klasyk :D
 

8-) LoL (-8

Farciarz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
1 039
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Laskowice Pomorskie
Mi brakuje Pegaza i gry "contra" to byl klimat.... pamietam jak sie ciszylem dostajac pegazusa z gra contra mario itd. wiecie to byly czasy które juz nie powruca ale w sercu caly czas jest pegazussssss........... :eek:k: sorry za bledy ortograficzne i interpunkcyjne ale ja slaby z polaka jestem.... wazna jest tresc a nie jakies glupie zasady hihi..... :eek:k:
 

piterekd

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Radom/WaWa
Mi jeszcze brakuje klimatu dwóch pierwszych Quejów (I i II) i Unreali (Unreal i Unreal Tournament), czyli prostej strzelanki fpp z delikatną otoczką fabularną. Już żaden shooter nie zaoferował mi takich wrażeń jak one :(
 

wohaker

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2005
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Ja bym chcial gre w stylu Gothica ale troche inna, typu zostaje se magiem i jak czaruje moge rozwalac drzewa sciany itp. taka gra byla by fajna. teleportuje sie gdzie chce itp..
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Age of Empires, Soldier of Fortune, Warcraft, GTA, ah to były czasy jak się w to grało :)
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Ja bym chcial gre w stylu Gothica ale troche inna, typu zostaje se magiem i jak czaruje moge rozwalac drzewa sciany itp. taka gra byla by fajna. teleportuje sie gdzie chce itp.
Hehe to by dopiero kosmicze wymagania miało!! :p

Mi brakuje Pegaza i gry "contra" to byl klimat.... pamietam jak sie ciszylem dostajac pegazusa z gra contra mario itd. wiecie to byly czasy które juz nie powruca ale w sercu caly czas jest pegazussssss
Hehe contraa i mario rulezzzz :p
Nie ma jak to ściągnąć sobie na kompa emulator pegaza i przypomniec sobie stare dobre czasy (Goal 3 !!! to urocze topienie sie w blocie piłkarzyków i walenie z piąchy :lol2: ) albo Ducks!!!! sobie pistoletem do kaczek postrzelac!!! (nawet na czasie obecnie)
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Ja to bym sobie z chęcią kupił taką konsole Nintendo Pegasus ale jakoś tak szkoda mi tych 50 zł :bag:
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Hitman 1 i 2

GTA 2 i VC

Soldier of Fortune 1 i 2

Medal Of Honor: AA

Call Of Duty 1

Twierdza

Twierdza Krzyżowiec

[to te trochę starsze bo tych co były 2 lata temu wypuszczone nie ma co wymieniać]

Ja to bym sobie z chęcią kupił taką konsole Nintendo Pegasus ale jakoś tak szkoda mi tych 50 zł :bag:

Ahhh Pegasus :D Zaraz sobie z szafki wyciągnę i w RoboCopa pogram... jak za dawnych lat xD
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
ja po napisaniu posta wpisałem do pana googla "romy nes" i pobrałem pare gierec i giercuje na przemian pegazłom css :p
 

michalpypek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Call of Duty ( taak ta adrenalina jak sie gralo pierwszy raz w taka gre, pocisk mnie ogłuszył od razu adrenalina w góre i co to był za realizm taaak)
Fahrenheit ( czy jak to sie tam pisze, super gierka)
gothic (klimat super !)
i oczywiście mortal combat 4 na PSX ( tyle nie przespanych nocy z moim bratem spędziłem nad tą grą i co to była za grafika![oczywiście na tamte czasy])
aha i Wormsy ( super można było rozgrywać mecze z kolegami i rodziną wyczepiste było!)
 

Mystic Jazon

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
polecam sage gothic naprawde swietne gry jak zaczynam grac nie ma mnie dopoki nie przejde :p w 3 nie gralem poniewaz owszem dziala mi ale nie bawi mnie bra na niskich detalach i czekanie 30 sek jak wyjde na wieksza przestrzen czekanie zanim sie mapa zaladuje :p niby dziala plynnie ale strasznie to irytuje dlatego zostawie sobie ta przyjemnosc jak kiedys sprawie sobie nowego kompa :p
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
Jak dla mnie to OBOWIąZKOWO obie części Fallouta ===> a niedługo Fallout 3 :D :D :D
Baldurs Gate II + dodatek
Wszystkie części Gothica


No i ja bym dodał oba Half Life z dodatkami
zwłaszcza Episode One
 

demacon

Live to win ffs!!
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Thunder Bluff
DUNGEON KEEPER

DUNGEON KEEPER

DUNGEON KEEPER

DUNGEON KEEPER

DUNGEON KEEPER

DUNGEON KEEPER

DUNGEON KEEPER

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Gothic 1 nic mu nie dorowna
no i jeszcze moze za fabule i klimat Final Fantasy VII
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
O Final... :) Właśnie kończę przechodzić część 7 (koniec 2 dysku). Co do przedmówców - zdecydowanie Half-Life i zdecydowanie Baldury. Nie wiem też czy na miejscu jest tu "wspominanie" najnowszego Gothica czy Farenheita? Wszak to nowości (Farenheit może nieco mniej niż G3) a tu należy wspominać stare gry z klimatem :D.
 

Hefaj

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja CoD'a przeszedłem 8 razy na wszystkich poziomach trudnośćci :) . I mógłbym przejść ją jeszcze 80 razy, i mi sie nie znudzi :) Ta gra ma poprostu to coś. To czego nie mają żadne Brother in Arms, MoH, BF'y i inne :)
 
Do góry