Gry z klimatem, których Wam brakuje

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
:bije: buuu ;(

czy ktos tak samo jak ja i tak i tak konczy na kodach??? :rumieniec:


w Simsach?? to moja siostra.. bez kodów nawet nie odpali gry..


hehe.. wiesz jak fajnie się topiło? lub głodziło? hihi wiem wiem brutal ze mnie.. dlatego uwielbiam quake'a :p ehh.. moja first game.. i jeszce doom.

BFG -- the best :p
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
w quake to lubilam na sieci grac ale czasem tak cielo ze mialam ochote rozwalic kompa. kiedys tez mialam chlopaka ktory ciagle w to gral i ciagle zmienial klany. idiota byl ale dobrze gral. :D
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Czasami załuje ze nie urodziłem sie te 3 lata wczescniej :( bo takto bym był zawodowym graczem KUEJKA ANRILA a tak tylko słysze o nich z opowiastek :(
 

Mafiozo

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z Polski
wg mnie to fajny gry to Heroes 2 , Disciples 1 i 2 Super Mario Bros :D
i jeszcze q3
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
najlepsza gra wszechczasów to Alpha Centauri w kilku graczy, mogę w to rżnąć całymi dniami, nic nie jeść i trzeba by mnie na noszach wynosić sprzed kompa
 

Quopotek

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wszystkie jRPG SquareSoftu,Medieval I + II,MGS na PSX. Na PC to Najdłuższa Podróż,Broken Sword II:Broken Mirror,Deus Ex, Colin McRae Rally 2.0. A ta gra o BMX to chyba Dave Mirra Freestyle BMX.
 

pawel404

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
505
Punkty reakcji
11
Wiek
15
Miasto
East Anglia
Tony Hawk's Pro Skater 3 i GTA Vice City. Vice City - aahhh ta gra mnie wciągnęła. Jak pierwszy raz w nią grałem to chyba z 8 godzin zeszło. I tak codziennie, aż do dzisiaj ;)
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Diablo 2,Dungeon Siege i Vice City. No i Sacred ale tylko na raz bo potem juz się nudzi. :eek:k:
 

Gargamel

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z poprzednikiem. Half-Live to gierka ponadczasowa nawet teraz kiedy mam do wyboru znacznie nowsze tytuły, gdy nie mam w co grać poprostu odświeżam płyte z Halfem jedynka. :)
 

SPEED-POGROMCA

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
201
Punkty reakcji
0
Miasto
Jarocin
Ja mysle ze najlepszy klimat jest w Gothic no moze troche jeszcze w cRysis.Ale gothic to ejst super gra karzda częśc a ich klimaty od dopiero jazda ;) ;)
 

atom2004

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Studzionka City :D
Jeśli chodzi o klimat to wystarczą 2 słowa- Baldur's Gate :D Stara jak świat, ale wciąga niesamowicie, jak dla mnie to ma najgenialniejszy klimat i fabułe ze wszystkich gier RPG, przeszedłem ją chyba z 10 razy za każdym razem inaczej (inne postacie itp.) i nadal lubie do niej wrócić. Po prostu cuuudo :D:D

No i ze starszych gier to jeszcze ofkorz Tomb Raider I, kolejne cudo które mi wyrwało setki godzin z życiorysu :D
 

Cypher

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
67
Punkty reakcji
0
Morrowind
World of Warcraft

Dwie gry którym poświęciłem baaardzo dużo czasu.
Niestety teraz nie mam go w nadmiarze więc powrót do nich raczej odpada...
 

Kubalekoo

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
krzesło?
Myśle że ,Gothic 1,2 (bo trójka ma spore wymagania :/), GTA :box: , Diablo 2 (LoD) i
 

Mortis

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
350
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Oczywiście Diablo II LoD.
Przeszedłem tą grę 12 razy i ciągle do niej wracam.
Coś pięknego...
 

Mastek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Jeszcze na Pegasusie - Contra, Mario, Nigen Mansel Grand Prix, Goal 3:)
A na PC - Fifa 99, Need For Speed Porsche, Max Payne (jedynka - właśnie ją odkopałem i będę zaraz grał) :)
 

adiczek

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
tylko piłka nożna i to w każdym wydaniu. zapraszam wszystkich do ruchu na swiezym powietrzu za piłka (kobiety rowniez - jak nie potrafia to ogladajcie na stadionach swoich gladiatarów) a dla ludzi ktorzy wola siedziec w domu tez znajdzie sie cos z piłką związanego

a najbardziej brakuje mi skokow do wody na commodore 64
sad.gif
(
 
Do góry