Gry z klimatem, których Wam brakuje

Ghandi

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2012
Posty
48
Punkty reakcji
0
no w Age of Empires II to w szkole się gra na lanie dalej w wolnych chwilach :D
 

Xatu89

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
75
Punkty reakcji
1
W Age of empires gralem w glownie w trojke, w droga czesc mniej , AOM to wedlug mnie jedna z najlepszych gier wszechczasow. Prawie jak przeczytanie ksiazki historycznej. Starcraft,Warcraft,HOMM, tez byly i dalej sa swietnymi strategiami.
 

montanatony

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam klimat gta san andreas i vice city, nie wiem, ale w tych grach jest coś takiego wyjątkowego, czego nie da się opisać. Jak pierwszy raz grałem w SA to na lekcjach tylko myślałem jak przejść kolejną misję xD nawet mi się śniła nie raz... poważnie.
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
W Age of empires gralem w glownie w trojke, w droga czesc mniej , AOM to wedlug mnie jedna z najlepszych gier wszechczasow. Prawie jak przeczytanie ksiazki historycznej. Starcraft,Warcraft,HOMM, tez byly i dalej sa swietnymi strategiami.
Warcraft. Zgadzam się z Tobą jak najbardziej.



Mi jakoś brakuje Twierdzy Krzyżowca, przypadła mi do gustu.
 

pietrov95

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
ZG
Szkoda że zrobili restart Tomb Raider. Poprzednie części bardzo mi się podobały. Z najnowżej zrobili jakiś survival. Nie podoba mi się takie posunięcie. Może jeszcze powrucą do korzeni serii.
 
S

Spamerski

Guest
Sanitarium - niewiarygodny i niepowtarzalny klimat oraz Shadow Warrior - klimat tej gry mi bardzo przypadł go gustu, a ponadto Mortal Kombat, Heroes 3, z pierwszych NFS-ów do Porsche, Warcraft II, Max Paytne 1 i 2, oraz half life 2.
 

venzer

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
gothic 1 klimat niezapomniany i niepowtażalny niema juz takich gier
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Resident Evil 1 i 2. Ten klimat, rodem z horrorów b klasy, wylewający się z ekranu. Dziwne kreatury i wszechobecne poczucie zagrożenia. Pamietam jak jako dzieciak zakradałem sie nocami do pokoju rodziców aby wykraść im tv do ps bo swojego nie miałem. Ostanio grałem w 5 odsłonę tego kulotwego survival horroru i zadałem sobie w myślach pytanie jak można tak to dobić ten umierający już gatunek. Z drugiej strony czegóż to sie można spodziewać w czasach gdy komercja dotyka wszytskie a kolejne odsłony COD'a nie różnią sie niczym od poprzednich.
 
Do góry