Gry z klimatem, których Wam brakuje

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Need for Speed: Underground 2
TES: Morrowind
GTA III
Call of Duty 2
Red Faction
Warcraft III
Hitman 2 (najlepsza część)
 
B

benjamima

Guest
mnie brakuje porządnych RPG z klimatem i fabułą - kiedyś grałem w grę, której tytułu już nie pamiętam - do wyboru było trzech bohaterów, człowiek, krasnolud i ktoś jeszcze... w zależności kim się zaczynało, gra wyglądała zupełnie inaczej. na prawdę żałuję że nie pamiętam tytułu, bo gra była świetna - a niestety jej nie ukończyłem...
 

Millis

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
52
Punkty reakcji
4
Ahh gdyby tak powrócić do klimatów starych dobrych platformówek, powiem wam że brakuje mi takiego Raymana
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Już nie powróci klimat takich gier jak Doom I i II, pamiętam jak dziś mój pierwszy raz kiedy zagrałem w Dooma u znajomego na komputerze w latach 90 ubiegłego wieku (jak to brzmi:p) i ta oszałamiająca na te czasy grafika.

@Millis a przypominasz sobie ten klimat gdy się grało na starym dobrym pegasusie w mario? to było coś :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
CargO, Doom to była moja pierwsza podróż do 3D jeśli idzie o FPS. Pamiętam, że wcześniej grałem na Commodore 64 u siebie i tam głównie zasuwało joystickiem. Debiutanckie starcie w Dooma na klawiaturze, którego nie postrzegałem dotychczas jako przyrząd do gry, stanowiło bynajmniej trudne zadanie - samo trafienie w drzwi to już był sukces ;). Ale gra robiła wrażenie i moim zdaniem jest bardzo mało pozycji mogących dorównać jej klimatowi.
 

Millis

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
52
Punkty reakcji
4
Ojj tak Mario, Contra i 1000 gier in 1 ;)

Moja dziewczyna cały czas wspomina że ona nie miała pegasusa tylko prawdziwe nintendo i nikt nie wiedział wtedy co to i uznawał je za podróbkę pegasusa :p
 

rmarduk

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
66
Punkty reakcji
1
Diablo 1,2
Carmageddon 1,2,3
Quake 1,2,3
Half Life 1,2
Icewind Dale 1
Baldurs Gate 2
Heroes 2,3
Battlefield 2
 

G4m3r

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja w dalszym ciągu gram w stare gry typu Stronghold, Original War, Europa Universalis. Z jednej strony to z powodu nie najmocniejszego sprzętu, a z drugiej to właśnie taki sentyment do tych gier :)
 
A

azerty

Guest
Hmmm stary Duke Nukem, Heroes III, Diablo 2, starcraft, Quake jest pewnie tego więcej, ale te najbardziej pamiętam.
 

osa1622

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
151
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Ostrów Wlkp.
Mi brakuje Diablo 1 a konkretnie wersji "the hell" :) Mam Win7 który niestety jej nie trawi :( kombinowałem z wyłączaniem exploratora ale to nic nie daje. Mam "siódemkę" ze względu na nowe gry i dx10 lecz nie wszystkie klasyki na niej działają.
 

gorky

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2007
Posty
96
Punkty reakcji
0
Gothic, Gothic, Gothic i jeszcze raz zdecydowanie Gothic ;d I i II część,fabuła i klimat powala. Poprzechodziłem po 7 razy :D
 

orsonik

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
69
Punkty reakcji
1
Wiek
43
Miasto
Szczecin
Baldurs Gate i oczywiście niepowtarzalne Vampire The Masquarade: Bloodlines na dzień dzisiejszy Heavy Rain
 
S

Skimer

Guest
Może powiecie że to chłam ale ja swojego czasu spędzałem 10/24h przy graniu na multiplayer w Vietcong
 

wscieklypies

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
14
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Seria Silent Hill mi dobrze robiła. Ze staroci jeszcze mi się kojarzą stare gierki na Pegazusa. Ale teraz jestem wessana w serię world of i napinam w world of tanks, więc o starociach myślę coraz mniej, bardziej o kolejnej części z serii czyli world of warplanes.
 

dante77

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2011
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Wrocław
A mi brakuje gier typu Longest Journey. Jak do tej pory nie znalazłem nic co by mnie zadowoliło w podobnym stopniu.
 

forAiur

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Kiedys, za mlodu, to my sami sobie klimat robilismy grajac w gry, przezywajac je i wczuwajac sie w bohaterow. Takze tu raczej chodzi o wiek i dojrzalosc odbiorcy, nie o same gry.
 
Do góry