Gry przeglądarkowe/online - linki, reflinki

Cwaniak93

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja polecam Bitefight . Gra w ktorej wybiera sie rase (Wilkolak,Wampir) i walczy sie z przeciwna do tej ktorą sie wybralo :D

Gra jest bardzo prosta , ma fajny interfejs no i serwer ktory polecam jest nowy wiec nie ma na nim masy ludzi ktorzy sa profesjonalistami w tych typu grach

Zapraszam do wspolnej zabawy :)

Rejestracja ogolna:
http://s29.bitefight.pl/user/register/0
Rejestracja REKRUTACYJNA:
http://s29.bitefight.pl/user/bite/41645


*Jezeli zrobisz konto za pomoca drugiego linku i wpiszesz mnie tworzac je jako swojego przyjaciela to mozesz liczyc na moja pomoc w grze :)

Pozdrawiam :D
 

buczu

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie

Jeżeli jesteś fanem szybkich samochodów oraz tuningu zapraszam Cię serdecznie do udziału w Grze internetowej przez przeglądarkę.
Gra polega na stworzeniu własnej postaci kierowcy który to robi karierę poprzez ściganie się z innymi i ciężkie treningi.
W internecie możesz znaleźć naprawdę dużo gier tego typu jednak my mamy Tobie do zaoferowania znacznie więcej !
Dlaczego my ? Powody są proste :
- nic nie musisz ściągać, grasz przez przeglądarkę !
- codziennie wprowadzamy nowe pomysły Naszych użytkowników przez co gra staje się atrakcyjniejsza
- ciekawe funkcje zarabiania kasy aby trenować kierowcę : wyścigi konne, lotto, jednoręki bandyta
- Dla graczy udostępnione centrum szkoleniowe, sklep z ciuchami i wiele innych opcji !
- Wyścigi Teamów
- Forma i Morale mająca wpływ na Potencjał kierowcy
- Ligi przystosowane do Twoich umiejętności
- Tutorial dzięki któremu każdy może w łatwy sposób poznać tajniki gry
- Miła atmosfera : Na zajeździe każdy odpowie na Twoje pytanie
- Pełna możliwość tuningu auta, gdy jakaś część Ci nie odpowiada po prostu ją usuwasz !
- Punkty Premium (PP) które możesz wykorzystywać jak chcesz i na co chcesz !
- Konkursy dzięki którym możesz w szybki sposób otrzymać darmowe PP
- Opcja poleconych dzięki którym również otrzymujesz PP

Jeszcze Cię nie przekonałem ?
Sprawdź sam !

Zapraszam : www.wyscigiuliczne.pl

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w Grze !
 

zielonyogrodnik

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
witam,


chcuałbym Wam przedstawić gre rzegladarkową wolni famrerzy(www.wolnifarmerzy.pl)


w grze mamy własna farme i w nowymi levelami mozemy postawiac iwe budynki np. pasieki serowarnie kurniki .


a tu daje wam kilka screenów:

stadt1_tag_pl.jpg

map1.jpg

buildings6.gif
 

mario7752

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam !

Chciał bym was zachęcić do gry www.wolnifarmerzy.pl .
Dzięki niej zobaczycie jak to jest mieszkać na ekologicznej farmie i rzeczom tego typu .
Do rejestracji mamy 20 serwerów przepełnionych graczami chetnymi do rozmów
350px-Imkerei.jpg

350px-Bonbon-fabrik.jpg
 

Livo

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Białystok


Stwórz drużynę, wciel się w managera klubu, zmierz się z innymi graczami.

ManageLeague to rozbudowany i perfekcyjnie wykończony manager piłkarski. Rozgrywki zaczynami w 5/6 lidze. Dokonujemy transferów. Ustawiamy skład, formację, styl gry. Rozbudowujemy stadion. Trenujemy piłkarzy. Fundusze zdobywamy od sponsorów, ze sprzedaży biletów oraz dochodów z reklam, restauracji, sklepów. Każdy sezon trwa 4tyg. Mecze są rozgrywane po 2 w ciągu dnia (poza weekendami, które przeznaczone są na turnieje prywatne). Społeczność graczy liczy sobie ponad 50tyś aktywnych drużyn. Zapraszam do rywalizacji i do zobaczenia na boisku :)
 

frydek43

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Arcanegames.tk to zbiór kilku tysięcy darmowych gier online, każdy znajdzie coś dla siebie, jeśli się nudzisz to idealna strona dla ciebie, gry są podzielone na rożne kategorie Strzelani Wysięgi Przygodowe Sport Puzzle i wiele innych.
A oto adres: arcanegames.tk
 

Co-Mo

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Część wszystkim.

Chce dziś przedstawic gre która albo przypadnie wam do gustu, albo będziecie do niej co jakiś czas wracac, zeby dac jej kolejna szanse.
Zaczne jednak od paru pytan na które chce abyscie sobie odpowiedzieli:
Czy lubicie kombinowac?
Czy lubicie zapedzac przeciwnika w kozi rog i czuc jak jest zdany na wasza wole?
Czy lubicie strategie? (prrr czekajcie! Wiem, ze polowa z was skierowala kursor na strzalke „wstecz” ale czytajcie dalej proszę, nie jest to strategia typu age of empires której trzba się uczyc kilka tygodni i nie jest to strategia typu „papier-nozyce-kamien” w której myslenie ogranicza się do dolozeniu tego co wygra. Widzicie 3 gwiazdki parę linijek nizej? Jasli do nich dojdziecie i was nie zaciekawie wylaczycie. Ok?)
wracajac..
czy macie dość gier w których ktos grajacy dluzej zawsze będzie lepszy a kogoś z 2x większym lvlem nieda się pokonac?
Czy macie dość darmowych gier w których nie placac nigdy nie dogonicie innych?
Czy macie dość gier w których gdy przegracie tracicie polowe tego na co pracowaliscie ostatnia godzine?
Czy macie dość gier które swieca monotonia? Exp exp exp.. i nic, budowanie budowanie budowanie.. i nic, walka walka walka.. i nic?
Przedstawiam wam gre w której 20 lvl może pokonac 70. w której poziom stanowi tylko odzwierciedlenie twojego starzu i pozwala odblokowac Ci niektore misje i ciekawe dodatki, a nie Twoje umiejetnosci.
Gre w której dotacja mnozy tylko nasze fundusze, przyspiesza cos co mozemy osiagnac i tak bardzo szybko bawiac się w maklera na tamtejszym rynku.
Gre w której przegrana nie ma niemilych konsekwencji. Gre w której za przegrana dostajemy pieniadze i doswiadczenie. Gre w której przegrana grozi jedynie zwiekszeniem ilosci walk przegranych w waszych statystykach. Gre w której za zwyciestwo odblokowywane są dodatkowe misje i zdobywane doswiadczenie (oczywiscie więcej niż za przegrana).
Przedstawiam wam gre w której jest masa turniejow w których kazdy rzadzi się innymi zasadami. Gre w których co godzine odbywa się turniej do którego nawet nie musimy przystepowac, wystarczy, ze będziemy walczyc podczas jego trwania i gra sama notuje nasze postepy. Godzine po tym dostajemy niespodziewanego maila z gratulacjami i wiadomoscia ze na nasza postac w grze wplynely pieniadze i doswiadczenie za zajecie nawet daaalekiego miejsca.
Jeśli choc troche was zaciekawilem niezrazi was to co za chwile powiem, to co wiele ludzi uwaza za najwieksza wade tej gry i co wielu odstrasza już na wstepie. To karcianka.

***

No coz, zapadla cisza.. ale jeśli czytacie dalej to przebrneliscie przez gwiazdki, dobrze. Może spotkamy się niedlugo w grze ;) mam kolejny punkt selekcji chetnych. Nizej znajdziecie kolejne 3 gwiazdki.
Jak wspomnialem gra jest karcianka, w której zbieramy swoja talie. Kart jest 675(mam nadzieje ze się nie pomylilem, bo mienily mi się w oczach) i co jakiś czas są wydawane nowe. Niemusimy mieć calej kolekcji zeby walczyc. Do tego potrzebujemy tylko 8 kart (deck) z których podczas starcia z przeciwnikiem są losowane 4. cala zabawa polega na tym zeby tak zoptymalizowac swoja talie by niezaleznie które 4 karty zostana wylosowane były w stanie sprostac przeciwnikowi, który tez niechce przegrac. Co więcej kazda karta jest inna, ma inne statystyki, rozna sile i rozny wspolczynnik ataku, ma również niekiedy dodatkowy atrybut który bardzo pomaga np. zmniejsza atak przeciwnika o liczbe pkt.
W grze karty podzielone są na 21 klany – roznego rodzaju organizacje (wojsko, mafia, feministki, hipisi czy samuraje, dla kazdego cos milego) których czlonkowie dzialajac razem dostaja dodatkowy bonus- cos jak dodatkowa umiejetnosc taka sama dla kazdej postaci w klanie. By otrzymac ten bonus musimy mieć najmniej 2 karty z danego klanu w rece podczas walki, co rozpina przed nami kolejne mozliwosci. Te 8 kart które musimy posiadac by zaczac walke (od razu należy nadmienic, ze startujemy z 8 losowymi kartami z puli kart dla poczatkujacych) może skladac się z jednego klanu by zawsze mieć taki zam bonus dla kazdej karty lub mozemy polaczyc 2 klany które wedlug nas najlepiej się uzupelniaja, talia skladajaca się z 4 kart jednego klanu i 4 drugiego ma najwieksze szanse na wylosowanie podczas starcia 2 kart jednego i 2 drugiego co daje nam 2 silne bonusu jednoczesnie i przygotowanie na kazda sytuacje.
Jak sami widzicie strategia w tej grze nie ogranicza się tylko do przewidywaniu ruchow przeciwnika podczas walki i rozplanowaniu dzialan, ale również na samym doborze kart, eksperymentach z deckami, to właśnie dlatego mamy dostęp do najrozniejszych kart na rynku, ludzie eksperymentuja wymieniaja karty, kupuje sprzedaja, taniej drozej. Pytanie czy potrafimy na tym zarobic ;) teraz kilka liczb: 10 444 tylu jest graczy srednio online 10 547 110 tulu jest graczy ogolnie.
Liczmy więc ze polowa jest aktywna. 10 547 110/2= 5 273 555
liczmy, ze co piaty z nich ma do sprzedania tylko jedna karte 5 273 555/5= 1 054 711
tyle kart jest w obiegu, podzielmy to na 675 bo tyle kart jest 1 054 711/675= 1563 tyle ofert sprzedarzy jest srednio na jedna karte. Czy jest konkurencja? Czy da się kupic taniej po okazyjnej cenie i wystawic drozej poczekac parę dni zarabiajac? Odpowiedzcie sobie sami. (wezcie pod uwage, ze statystyka to 3ci rodzaj klamstwa, ale dziala to w 2 strony. Ja sam srednio sprzedaje 3-4 karty na raz)
Co moge powiedzic, goraco was zapraszam, ale wiem co pomyslicie, „ja sam w tym swiecie? Co ja tam będę robil jak nikogo nie znam..” otoz nie, ponizej zamieszczam wam 2 linki. Pierwszy do mojego profilu. Wchodzac przez niego i rejestrujac się staje się waszym „opiekunem”. Jest to notowane przez gre a sami jestescie dodawani do mojej grupy „podopiecznych”.
Dzieki temu mozecie zawsze liczyc na moje wsparcie, może nie będę was zalewal pieniedzmi, nie
czarujmy się, ale zawsze sluze pomoca w doborze kart, walczac w pokoju treningowym powiem wam co robicie zle, co mozecie poprawic. Przez moje rece przewija się wiele kart, odwalam standardowa robote zydowskiego kupca, kupuje taniej sprzedaje drozej i zarabiam. Moi podopieczni zawsze mogą liczyc na rabat w stosunku do cen rynkowych na karty które potrzebuja a które akurat mam.
Zapytacie co ja mam w zamian? W koncu zawsze cos się dostaje za werbowanie nowych graczy.
To tak, w grze dostepne są 2 rodzaje pieniedzy.
Clintz- pieniazki ogolnego obiegu, to one są waluta w targach między graczami za nie kupuje się karty, je wygrywa się w turniejach, w misjach.
Credity- pieniazki „elitarne” ciezej je dostac i są bardziej wartosciowe. Otrzymuje się je glownie za wyzsze miejsca w turniejach i za zdobyte misje. Jedyne do czego sluza to wymiana za Clintzy lub kupowanie w ciemno 3 losowych z wszystkich kart. To właśnie credity kupowane są za prawdziwe pieniadze, ale nie sa one zupelnie potrzebne do gry. I tu właśnie wychodzi co będę mial za to ze będziecie moimi podopiecznymi. Za kazdym razem gdy uznacie, ze warto kupic credity, bo potrzebujecie nagly zastrzyk clintzow bo macie swietna oferte, czy po prostu poczujecie nutke hazardu by kupic w ciemno 3 karty, ja otrzymam bonus. Za 10zl (sms) otrzymujecie 40 creditow. Gdy to zrobicie ja zawsze otrzymam 4. są i wyzsze stawki ale one są platne przelewem i niesadze zeby ktos chcial zaplacic 50 zl, bo placenie tyle za darmora gre mija się z celem, lepiej kupic porzadny tytul ;) nie jest to dużo ale zawsze milo jest patrzec jak pod twoimi skrzydlami rosnie silny gracz i czasem dostaniesz od niego maly bonus :)
Drugi link to mój maly poradnik, jakiego brakowalo mi gdy sam zaczynalem a jakiego nigdy znalesc nie moglem. Mozecie z niego kozystac niezaleznie od tego czy zostaniecie moimi podopiecznymi czy nie. Chce aby kazdy mial szanse mieć dobry start. Ale po pozniejsza pomoc, sugestie, strategie proszę kierowac prywatne wiadomosci na moje konto w grze Urban rivals. Swoim ludziom zawsze pomoge ;)

***

A teraz ostatnia część. Jesli to czytasz znaczy, ze przebrnales przez 2ga bariere na której wielu odpadlo. Te slowa kieruje do Ciebie. W tej grze jest naprawdę dużo graczy, zastanawiasz się czemu zalezy mi na Tobie. Jestes polakiem i to jest moja odpowiedz. Rasizm to może zbyt silne slowo, ale na pewno wole pogadac z polakiem, pograc z nim i pomoc, niż produkowac się przed niemcem lub wlochem. Chce aby w Urban rivals była silna ekipa polakow, by ludzie widzac nasza flage niemymili jej z maroko albo indonezja. Nie jestem graczem z pierwszej dziesiatki, setki i nawet w pierwszym tysiaciu mnie nie znajdziesz. Jest wielu graczy lepszych odemnie w tym z polski. Ale chce aby było nas jak najwięcej.
Przejdzmi do rzeczy bo się robie nudny..
link do rejestracji moim profilem:
http://www.urban-rivals.com/?sponsor=10418989
do mojego poradnika:
http://pokazywarka.pl/poradnik_urban-rivals_by_co-mo/
Pamietaj, zastanow się zanim klikniesz, ta gra naprawdę wciaga!

Pozdrawiam

Co-Mo
 

jendrulasss

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Gra wolni farmerzy jest to świetna gra na przeglądarkę internetową
wolnifarmerzy.pl
w tej grze wcielamy się w farmera który ma pierw tylko kilka marchewek ale potem dorabia się drugiej i trzeciej farmy
sami się resztę dowiecie jak w nią zagracie Zapraszam
ot link do gry
http://wolnifarmerzy.pl/pics/thumb1.jpg
http://wolnifarmerzy.pl/pics/thumb3.jpg
http://wolnifarmerzy.pl/pics/thumb2.jpg
http://wolnifarmerzy.pl/
 

speva

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Fajna gra http://puzz.pl/?p=qjvhtsTKbQL1 na której można trochę i szybko zarobić (to nie takie trudne). Zapraszam.
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
To ja trafiłem ostatnio na coś takiego: www.polizagadka.pl. Bardzo przyjemna przygodówka z fajną czarno-białą grafiką, trochę w stylu Sin City. W sensie sama grafika, nie treść. W sumie udało mi się przejść w około 20 min, ale niektóre zagadki naprawdę mogą zatrzymać na dłużej...
 

Przemo19890

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Gorąco zapraszam :)
Przezabawna gierka, w której możesz się poczuć jak Ojciec Dyrektor :)
http://imperiumojca.pl/85188
 

imatikuleus

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Zapraszam wszystkich do nowo powstałej gry: MechsAttack (http://mechsattack.pl).
Niestety nie ma tam jeszcze dużo graczy gdyż gra dopiero wystartowała (jest jeszcze w fazie beta).

W razie jakichkolwiek pytań, czy problemów zapraszam również na forum: http://forum.mechsattack.pl.

W grze chodzi o tworzenie robotów, dodawanie do nich broni itp.. No i oczywiście walka na arenie przeciwko innym mechom. Z biegiem czasu gra na pewno bedzie się rozwijać i będą dochodzić dodatkowe opcje. Jakie? Zależy tylko od was.

pozdrawiam
 

Acrow

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Świerza, polska, dobrze rokująca gra przez przeglądarkę...
Rejestrujesz się, wybierasz jeden z ośmiu stylów walki, trenujesz swojego wojownika, i pokonujesz kolejnych rywali wspinając się tym samym na sam szczyt federacji. Ciekawy system walk, możliwość dołączenia do klubu, + stały rozwój gry. Tym, którzy jeszcze nie grali pozostaje powiedzieć tylko jedno: ZAPRASZAM!!!
 

Acrow

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Świerza, polska, dobrze rokująca gra przez przeglądarkę...
Rejestrujesz się, wybierasz jeden z ośmiu stylów walki, trenujesz swojego wojownika, i pokonujesz kolejnych rywali wspinając się tym samym na sam szczyt federacji. Ciekawy system walk, możliwość dołączenia do klubu, + stały rozwój gry. Tym, którzy jeszcze nie grali pozostaje powiedzieć tylko jedno: ZAPRASZAM!!!
 

poltergeist

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam www.efezia.pl - gra dopiero startuje

Kilka dostępnych ras i klas : szczurołaki, wilkołaki, demony, wampiry i ludzie :)
 
Do góry