Gry przeglądarkowe/online - linki, reflinki

xray90

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
WITAM!



Słowem wstępu.

Tego posta kieruję do ludzi które lubią grać w gry przeglądarkowe choć nie tylko. Kieruję go do osób które cenią dobrą zabawę, kontakty z ludźmi nie tracąc przy tym całego dnia klikając bezmyślnie w co popadnie.



A więc o co chodzi?

e-Sim wbrew pozorom nie ma nic wspólnego z simsami. Jest to gra w której głownym celem stworzenie państwa działającego na wielu płaszczyznach. Stworzenie idealnej gospodarki, armii, zdobywanie terenów to tak naprawdę głowne cele państw.
Najlepsze jest to że nikt nic sam nie osiągnie, potrzebna do tego jest praca wielu ludzi, demokratycznego rządu który jest wybierany przez obywateli, przedsiębiorców prowadzących własne firmy i napędzających gospodarkę, zoorganizowanej armii która walczy abyśmy mogli żyć w spokoju, redaktorów prowadzących własne gazety, informujących nas o tym co dzieje się na świecie.
Ty również możesz zostać kim tylko chcesz i działać wspólnie z nami dla dobra sPolski!



Dlaczego?

Ten temat nie został napsiany w celu osiągniecia korzyści. Jestem członkiem Narodowego Urzędu ds. BabyBoomu (ściągniecia jak największej ilości nowych graczy). Wszystkie pieniądze pozyskane z waszych rejestracji idą na pomoc dla nowych graczy takich jak wy! Po wbiciu 7 lvl wy również dostajecie bonus od rejestracji z tych linków!



Aktualna sytuacja sPolski

Przeżywamy najtrudniejszy okres w histrii naszego państwa. Nasze ziemie zostały zajęte przez Litwinów. Wczorajsza próba powstania i odbicia Mazur niestety nie powiodła się. Potrzebujemy zastrzyku świeżej krwi aby powstać z kolan i pokazać innym państwom, że Polak potrafi!


FAQ
1. Tak jest to taka "podróba" eRepublik, jednak jest to pierwsza wersja tej gry w którą grało ponad 40 tysięcy Polaków! Wprowadzone zostały jednak drobne zmiany któe zdecydowanie poprawiają rozrywkę. Czyli można powiedzieć jest to ulepszona wersja eRepublik wersji 1. Dlatego sporo ludzi widząc zmiany na gorsze w eRepublik przeniosło się do e-Sim'a.
2.Po rejestracji otrzymasz wiadomość powitalną w której będzie wytłumaczone w jaki sposób działa gra, co robić aby przeżyć i harmonijnie się rozwijać.
3. Proszę o rejestrację w Polsce a konkretnie w Małopolsce ("Little Poland" jedyny Polski region który nie jest pod zaborem)
4. Po osiągnieciu 4 lvl otrzymasz pomoc z kasy naszego urzędu, dostaniesz bardzo dobrze płatną pacę oraz będziesz miał możliwość wstąpienia do akademii jednostki wojskowej.
5. Gra jest w pełni darmowa, nie ma żadnych donatów za prawdziwe pieniądze, każdy ma takie same szanse na wielką karierę nie ważne czy ma 5 czy 12 lvl, wszystko zależy od waszej aktywności.
6. Linki do poradników:
Pierwsze kroki stworzony przez Songo
Poradnik młodego żołnierza stworzony przez Ramzes
Jak żyć pod zaborami stworzony przez Ramzes

Polskie forum gry:
http://www.e-sim.org.pl/index.php

Kanał IRC:
http://webchat.quake...?channels=e-sim



 

Uniek

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2011
Posty
54
Punkty reakcji
1
Grałem kiedyś w plemiona ale szybko mnie dopadli i dałem sobie spokój. Ale podobno to dlatego, że tak w środku zacząłem a to trzeba razem z nowym światem heh
 

Novakov

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0


Witam i o zdrówko pytam
usmiech2.png

Chce wam przedstawic nasza koncepcje gry na Plemionach w wersji Niemieckiej tej kultowej gry.
Jestesmy grupa skladajaca sie aktualnie z 7 osob, jestesmy znajomymi z reala , mamy ukonczone 18latek nawet troche wiecej i naszym hobby jest lanie tyłków Niemieckim graczom w tej grze. Mamy doswiadczenie z starszych serverow Niemieckich, bylo o naszej grupie kiedys glosno w http://fakty.interia...mcow,1161982,18
Zaczelismy w mikołajki o godzinie +/- 10:30 grac na serverze 74 na 86 Kontynecie , i tutaj chcemy serdecznie zaprosic was graczy do gry razem z nami, jezeli chcecie tworzyc historie , podbijac Niemieckie wioski , wyszukiwac w sobie dusze prawdziwego stratega to nie wahaj sie ni chwili i wbijaj smialo do nas a przywitamy cie chlebem i solą jak przystalo w Polskiej tradycji. Nie pytaj nas co HUSARIA moze zrobic dla ciebie tylko zadaj sobie pytanie co ty mozesz zrobic dla HUSARI!
Stronka :http://www.die-staemme.de/ nastepnie klikamy :Jetzt konstenlos anmelden i wypelniamy swoimi danymi.
Nastepnie wchodzimy na email ktory podales/podalas w rejestracji i tam musisz skopiowac kod potwierdzajacy i wkleic go na stronce w ramce na lewo ktora sie ukaze po rejestracji. Logujesz sie szukajac Welt 74 nastepnie klikasz Teilnahmen i teraz masz do wyboru kierunki w jakim chcesz aby wioska byla umiejscowiona, wybierasz kierunek Sudost i modlisz sie aby wywalil ocie na 86 kontynent (tylko bedac na 86 kontynencie bedziesz blisko nas co da ci duzy komfort gry gdyz w razie ^W^ masz nas kolo siebie i zapewne kazdy nadstawi sie zeby obronic cie walce.
Jedynym dobrym sposobem zeby trafic Kontynet 86 jest zakladanie nowych Kont, jak masz szczescie uda ci sie za 1 razem ,jak masz pecha to w ciagu 20min powinienes dac rade. Lecz Warto. Plemie Posiada wlasny kanal Ts dla lepszej telekomunikacji.
HUSARIA zaprasza cie w swoje szeregi !!!
W razie pytan prosze pisac na nr gg:10550830 jest to nr gg naszego Einladungsminister-Novakova
Pozdrawiam i zapraszam załozyciel HUSARI
Kramss
 

rajjdd

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Basketballgame – to jest to!
Gorąca atmosfera, emocjonujące pojedynki, rozgrywki z czołowymi zespołami w lidze. A wszystko to dostępne w zaciszu twojego pokoju na wygodnym fotelu. Takie atrakcje zapewnia internetowa gra przeglądarkowa basketballgame. Jesteś fanem NBA? To propozycja w sam raz dla ciebie. Od pierwszego momentu orientujemy się, że twórcy gry basketballgame też są oddanymi fanami kosza. Znajdziemy tutaj wszystko, co potrzebne naszemu graczowi. Wyczerpujące, ale i zasilające energię treningi, pojedynki, dzięki którym możemy zarabiać i wreszcie mecze, które możemy rozgrywać na pozycji, jaką sobie tylko wymarzymy. Potrafimy również ustawić jego wzrost. Pomyślano o wszystkim. Nasz koszykarz może się zrelaksować w kasynie lub spróbować sił w show biznesie, popisując się tym, jakie sztuki potrafi robić z piłką. Jeśli znudzi mu się czynna gra, może zająć się budowaniem własnego boiska, lub kompletowaniem swojej drużyny. Braknie ci kasy na jakieś przedsięwzięcie? Wyślij gracza na sportową misję, niech na siebie zarabia wykonując to, co umie najlepiej. Naprawdę warto odwiedzić tę stronę i zarejestrować się w prostym procesie rejestracji, aby zyskać nieograniczony dostęp do emocji zrozumiałych tylko tym, którzy naprawdę kochają ten sport. Basketballgame to profesjonalnie wykonana gra, wyjątkowa w swojej prostocie i dostarczająca swoim użytkownikom niesamowitych wrażeń. Ponadto jest ona dynamiczna, stale się rozwija, zmienia, więc regularnie sprawdzaj, co możesz jeszcze zrobić pod koszem, daj się zaskoczyć i stań się nałogowym graczem w basketballgame. Nie pożałujesz czasu spędzonego przed komputerem z taką pasjonującą grą. Wejdź i przekonaj się na forum, co o grze mówią inni użytkownicy. Nie spotkasz się z ani odrobiną krytyki, nie wahaj się więc, tylko wpisz w przeglądarkę basketballgame.pl !
 

12t34t

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Myślę, że ten temat będzie skierowany do dość wąskiego grona osób, które w wolnych chwilach lubią pogrywać w aplikacje dostępne w oknie przeglądarki.

Pokrótce przedstawię Wam eSima, jest to gra podobna do znanego e Republik, jednak czerpiąca wszystko co najlepsze z wcześniejszych wersji tej produkcji.

W eSimie cały gameplay wiąże się z szeroko pojętymi aspektami militarnymi, politycznymi, ekonomicznymi i prasowymi. W skrócie - możemy być przedsiębiorcą, najemnikiem, redaktorem, wojskowym, dosłownie kim chcemy w ramach możliwości silnika gry.

Oczywiście, tak jak wcześniej napisałem eSim jest symulatorem eŚwiata, także mamy community i państwa z całego globu.

Napisałem ten temat nie dlatego, żeby zyskać korzyści z zarejestrowania się z reflinka (de facto jest to jedyna możliwość rejestracji, oraz gracz rejestrujący się zyskuje znacznie więcej), lecz Polacy aktualnie są na dość przegranej pozycji. Zostaliśmy prawie całkowicie podbici przez Litwinów, którzy należą do najpotężniejszej koalicji w świecie eSima. Promuję tą grę w ramach akcji BB - Baby Boomu, każdy gracz, który aktywnie będzie uczestniczył w grze polepszy losy ePolski.

W ramach pomocy zawsze możecie się do mnie zgłosić w grze, nick 12t34t. Aktywnie wspieram graczy !

Pozdrawiam i zapraszam
(Rejestracja z linku podanego niżej daje dodatkowe 2 gold po osiągnięciu 7 levelu ;))


http://e-sim.org/lan.34270/
 

markowe

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
Dla zainteresowanych managerką i to w dodatku koszykówki mam nadzieję że nikt się nie obrazi jak zapodam adresik

bb-game.pl

Udanego Sylwka
 

wi999

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Bruinena Gromka Woda, graliscie?

Gierka istnieje bodaj od 2005r, gdzieś koło 2009r znikła na amen i w tym roku powróciła. Dla mnie najlepsza tekstówka ever. Tutaj mały opisiki:

Bruinena jest grą tekstową, w całości rozgrywaną przez przeglądarkę internetową. Jest oparta o twórczość samego J.R.R. Tolkiena, więc jak nie trudno się domyślić - jej akcja rozgrywa się w Śródziemiu. Obecnie trwa XI Era, a sytuacja w krainie przedstawia się następująco: Mordor przestał kryć swe zamiary wobec Gondoru i innych krain, pozostających z nim w sojuszu. Minas Tirith zostało zdobyte przez armię orków i podobnie jak Osgiliath zostało zburzone. Na tronie królewskim zasiadł Nightwolf, dotychczas Władca Mordoru. Powoli, powoli rebelianci zaczynają dochodzić do głosu, elfowie zbierają armie zdolne przeciwstawić się panującemu tyranowi.

Wszystko to, w jaki sposób będziesz grać, kiedy i dlaczego, jest twoim i tylko twoim wyborem. Stwórz postać, wczuj się w nią, zasmakuj przygody... Rzeczą ważniejszą od rozwoju postaci jest gra fabularna, prowadzenie fabularnych sesji, uczestniczenie w nich... Nie jest to łatwe, acz zapewnia super rozrywkę na najwyższym poziomie.

Gra istnieje bardzo długi okres czasu. Przekonało się do niej przez ten czas kilka tys osoób. Dodam, iż jest to jedyna tak rozbudowana gra w klimatach Władcy Pierścieni.

Suche fakty:
- Dużo ras do wyboru, możliwość otrzymania rasy elitarnej,
- przepiękny, pełen magii świat,
- kształtowanie osobowości :tongue: poprzez grę,
- wiele godzin rozrywki za darmo,
- dowolność kształtowania własnego stylu gry,
- KLIMAT!

Link do gry:
Kod:
http://bruinena.net/gra//register.php?ref=272
Link bez refa:
Kod:
http://bruinena.net/gra
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Ogame jest fajne ale trzeba być cierpliwym i grać głową a nie kasą podobna do ogame jest gra net-war i jest jeszcze lepsza.
 

mr_x

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja słyszałem o The Pride of Taern - polski MMORPG ,ale nie grałem.
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
Ja kiedyś ostro ciupałem w thecrims. Fajna gierka, wciąga. Tytuł mówi sam za siebie, reszę inf. można znaleźć na str oficjalnej gry.
 
Dołączył
6 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
2Moon

to klon ogame oparty o 2moons. Gra online strategiczno-ekonomiczna czasu rzeczywistego w kosmosie.
Graj przeciwko innym graczom ! Nic nie musisz sciągać, grasz w przeglądarce ! W grze twoje postępy zależą tylko od Ciebie !.
parametry serwera :
prędkość serwera x 20,
prędkość flot x2
Prędkość wydobycia: 40x
Oficerowie na maksymalnym poziomie dodawani w czasie rejstracji, sa na stałe i nie trzeba ich kupować !
Misja przejmij kolonię (nowa)
informacje o osiągnięciach
informacje o nowych badaniach
za wykonane zadania dostajemy darmowy Dark matter
chcesz się przekonać czy warto sprawdź się na koncie demo
login demo i hasło test1234


zapraszam do rejestracji

http://2moon.effu.eu/index.php?ref=85
 

tadekt

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam nową gre Dawn of Dust, gra w przeglądarce, całkowicie za darmo. Jest to gra strategiczna, osadzona w przyszłości. Gra oferuje mnóstwo opcji, możemy budować dziesiątki budynków, rozwijać technologię i rekrutować setki jednostek wojskowych. Korzystając z zaawansowanego systemu wojen mamy możliwość walki z tysiącami przeciwników online.
screen1.jpg
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
www.lordofultima.com Produkt EA Games także nic nie trzeba dodwać ;) budujesz swoje imprerium w czasie średniowiecza:)
 

Rycu

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
E-sim, gra przeglądarkowa, w której jednostki działają efektywnie w połączeniu w społeczności. Gra wystartowała stosunkowo niedawno, utworzyły się sojusze, grupy wojskowe, partie polityczne, firme i gazety. W grze możesz zostać politykiem, żołnierzem (rozbudowany system grup wojskowych), dziennikarzem lub biznesmenem. Polska na chwilę obecną przejmuje Niemcy i Holandię, cały czas będąc w stanie wojny z litwinami. Historia gry jest krótka zatem dołącz ją tworzyć! Jest grywalna przyjemna, interface ładny dla oka.

Daje link do filmiku promującego gre
http://www.youtube.c...d&v=_1wm_RQ5s2k

Gra się rozwija i według mnie rozgrywka jest przyjemna. Myślę że gra jest na tyle popularna, że można poświęcić jej tutaj temat. Zapraszam do dyskusji o grze oraz zadawania pytań, na wszystkie chętnie odpowiem.

Zapraszam do gry z mojego linku polecającego, gdyż przy osiągnięciu 7 lvl dostajecie dodatkowo 2gold, których nie dostaniecie przy rejestracji normalnej.
http://e-sim.org/lan.62318/

Link do gry
http://e-sim.org

Link do Polskiej strony, gdzie znajdziecie poradniki:
http://www.esim-center.pl/
 

Mutu2012

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Polecam Knights !

link:http://adf.ly/4uHNz

Chcesz zostać Rycerzem ? Walczyć z innymi ? Zbierać trofea, amulety, talizmany ? Brać udział w wojnach Gildii ? Tylko tu odnajdziesz pojęcie prawdziwego pojedynku rycerskiego
 
Dołączył
6 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
SuperGame

to prywatny serwer ogame.Gra online strategiczno-ekonomiczna czasu rzeczywistego w kosmosie.
Graj przeciwko innym graczom ! Nic nie musisz sciągać, grasz w przeglądarce ! W grze twoje postępy zależą tylko od Ciebie !.
gra postawiona na płatnym hostingu dziala 24/7
parametry serwera:
flota x10
wydobycie x10
prędkość x10
oficerowie za darmo
zapraszam
http://supergame.webd.pl/
 
Do góry