gry na maszynach

Rainman

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
31
niewiem czy Cie dobrze zrozumiałem, ale ja uwielbiam grac w lotki takie elektroniczne..:D Są świetne;p
 

marcin857

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
150
Punkty reakcji
0
chodzi mi o takie maszyny na ktorych mozna wygrac kase, tam se lataja jakies jablka i inne takie i musza sie jakos ustawic w jednej linii chyba
 

Buhh

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2006
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Polska
Zapewne mowa o Jednorękim Bandycie. Raczej ciężko go znaleźć ot tak na pieniądze. Poza tym raczej o dużej wygranej można sobie pomarzyć, gdyż to jest maszyna do czyszczenia portfela, a nie do jego napełniania.

Parę razy spróbowałem ale skończyło się na stracie 50zł a wygranej jedynie 20zł (no i 3 dyszki w plecy).
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
ja kiedyś wsadziłem 50zł a wyjałem 125:) się ma farta:)
 

Torrance

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Sin Land
Taa u nas w pizzeri jest takie cudo. Koleś wyjął kiedyś 3000 zł. Ja wygrałam może 50 zł... A mój chłopak grał regularnie i ogólnie to bilans na plus:) No i do tego fajna zabawa:)
 

xlaw

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
Tez nie raz gralem na jednorekim bandycie ... emocje sa niesamowite nawet jak grasz o male stawki. Mozna duzo wygrac mozna duzo przegac. Wygrywaja Ci ktorzy znaja umiar i nie sa zachlanni. Przegrywaja Ci ktorzy mysla ze maja bezgranicznego farta.
 

Evela

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
336
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nie ważne
ja garałam jak miałam 12 lat ale mój mały kuzyn popsuł mi wszystko obraziłam sie na wszystkich i juz nie chciałam i jeszcze jakieś 3 lata temu koleżanka mnie namówiła wrzuciłam złotówke a wygrałam 15zł :D
 
Do góry