Gry godne zagrania

maciejusek100

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2014
Posty
135
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Śląsk
Podajcie gry typu sandbox, akcja, tylko żadne bijatyki i samochody...
W grach lubię zwiedzać i wgl. więc coś jak Skyrim

Z góry dzięki ^^
 
A

alfabeta11

Guest
Assasins Creed. Część 4 ma szczególnie duży świat. Można polecić, szczególnie, że fabuła też jest super. A za niedługo Watch Dogs ma wychodzić, prawdopodobnie pozycja obowiązkowa.
Klasycznie Morrowind. Stare ale jare.
 

maciejusek100

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2014
Posty
135
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Śląsk
Wszystko znam :D ale dzięki AC 4 to bym musiał mieć lepszy procesor bo ten to by się chyba spalił grając w tą grę :p
 
A

alfabeta11

Guest
No cóż, z sandboxowymi grami jest taki problem, że nie jest ich jakoś bardzo dużo.
Ewentualnie jak lubisz takie rzeczy i max trochę kasy aby nie aktywować czegoś automagicznie to polecam Guild Wars 2. Tam zwiedzania jest na wiele, wiele godzin i cały czas dzieje się coś nowego, świat zmienia się regularnie :)
 

maciejusek100

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2014
Posty
135
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Śląsk
Dla mnie musi być też grafika ale nie koniecznie... ja akurat takiego fantasy nie lubię za bardzo za dużo się dzieje....
No kiedy gra jest dla mnie wciągająca no to grafika też wybuchowa nie musi być ale wymagam od tych mniej fabularnych ciut lepszej grafiki....
A MMORPG też mnie nie zachwyca... każde jest liniowe i wgl. grałem w Titan Quest nwm czy znasz i to jest dopiero gra sandbox...

Może ludzie tutaj znają jakieś sandboxy... to już drugi mój temat na sandboxy...
 

Neutralize

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2014
Posty
17
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Stalowa Wola
Ja teraz ponownie zaczynam przygodę z gothic 2 tylko że nowym dodatkiem złote wrota, świetny dodatek, co prawda głosy troche nie pasują do postaci ale to w niczym aż tak bardzo nie przeszkadza. A poza tym ostatnio grałem też w BloodRayne Betrayal i gierka pozytywnie mnie zaskoczyła.
 

maciejusek100

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2014
Posty
135
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Śląsk
Hmm klasyków czy innych dobrych gier jak Gothic nie popieram z modami czy dodatkami od fanów... a co do drugiej gry to nie lubię hm nwm jak to nazwać gatunków science fiction czy coś w tym stylu...
 

Neutralize

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2014
Posty
17
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Stalowa Wola
maciejusek100 napisał:
Hmm klasyków czy innych dobrych gier jak Gothic nie popieram z modami czy dodatkami od fanów... a co do drugiej gry to nie lubię hm nwm jak to nazwać gatunków science fiction czy coś w tym stylu...
Ta modyfikacja do gothic jest świetna, prace nad nią trwały kilka lat więc jest godna uwagi, jest to taka jakby kontynuacja trzeciej części. Fajną gierką jest też jade empire, też można troche pozwiedzać, ma ciekawy klimat.
 
Do góry