Gry Bitewne

Adatargo

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Miasto
Cieszyn
Możecie tu podawać fajne stronki gdzie można kupić figurki no i ogólnie.
-Osiągniecią w makietach
-Ulubiony scenariusz
-Ulubione Figurki i bohater itp

-2 Makiety
-Bitwa pod Helmowym Jarem
-Wojownicy z Minas Tirith i Lurtz z łukiem

Stronki
www.bitewniaki.pl
www.Sfan.pl
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Hmmm bitewniaki to nie dla mnie, głównie z racji finansowych niestety. Jeden link jednak jestem w stanie (z czystej, wrodzonej złośliwości, wiem :) ) podać:

www.google.pl :D
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Hieh moje osiągnięcia w makietach to jeden domek z kartonu obklejony zapałkami x)
Z bitewniaków zresztą grałam tylko w Mordheim’a.
I zupełnie nie łapie idei tych gier ^^ nie podobają mi się i już :p tylko malowanie figurek jest zabawne :p
 

Adatargo

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Miasto
Cieszyn
To też ale jeśli się to wciągnie mając dużo możliwośći i checi można wiele w tym osiągnąc w postaci niesamowitej (jak dla mnie)
zabawy moimi ulubionymi grami jest LotR i mi się on bardzo podoba tylko te ceny...

P.S - Brawo za domek :eek:k:
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Tak po prawdzie, to gdybym miał zacząć się tym zajmować to chyba największą frajdę sprawiłoby mi nie tyle walczenie co... zbieranie i malowanie figurek :). Jak czasami oglądam zdjęcia to aż z głebi piersi wydobywa mi się głębokie westchnięcie :). Macie jakieś własne figurki? Dawać je no tu! :)
 

Adatargo

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Miasto
Cieszyn
Ja mam 8 elfów 5 gondorczyków ,goblina, Sama,Froda,Merrego no i kilka z Waehammera

Draken - To po co piszesz?
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Ja mam 3 figurki :p z tej gazetki co kiedyś wychodziła o Władcy Pierścieni. Mam Gandalfa, Legolasa i Aragorna :zakochany:
I trochę hipków z Kinder-niespodzianek xP
 

Adatargo

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Miasto
Cieszyn
Draken sam mówiłeś iż ten temat cię nie interesuję więc po co do niego zaglądasz a co do tematu.
Fodam fajne stronki z figurkami

www.Sfan.pl - Super strona ze względu na to że można tanio kupić używane figurki.
www.jotte.istore.pl - Też fajna stronka
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Kiedyś próbowałem - z marnym skutkiem - zrobic sobie z kilku tablic styropianu zamek. Jako że byłem wtedy w 1 gimnazjum, efekt był dość opłakany. Ponadto skończyło się to niezłym laniem, bo styropianu akurat rodzice używali wtedy do ocieplania domu a ja trochę tego zmarnowałem :D.

Szczytem moich możliwości był wyklejony z zapałek domek (juz chyba Kath o takim wspominala).
 

Adatargo

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Miasto
Cieszyn
Kiedyś próbowałem - z marnym skutkiem - zrobic sobie z kilku tablic styropianu zamek. Jako że byłem wtedy w 1 gimnazjum, efekt był dość opłakany. Ponadto skończyło się to niezłym laniem, bo styropianu akurat rodzice używali wtedy do ocieplania domu a ja trochę tego zmarnowałem :D.

Szczytem moich możliwości był wyklejony z zapałek domek (juz chyba Kath o takim wspominala).


No wiesz zawsze to coś :eek:k:
 
Do góry