Gripex Max

farm

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
247
Punkty reakcji
1
Gripex Max (Paracetamol 500 mg, Chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg, Bromowodorek dekstrometorfanu 15 mg )

Lek przeciwbólowy, przeciwkaszlowy i udrożniający drogi oddechowe. Jest to preparat wieloskładnikowy, co zwiększa wygodę jego stosowania, pacjent nie musi zażywać jednocześnie paru preparatów w róznych postaciach. Wystarczy 1 tabletka 3 razy na dobę. Należy jednak pamietać o jego wskazaniach: "Krótkotrwałe leczenie nasilonych objawów przeziębienia, grypy i stanów grypopodobnych (gorączka, katar, suchy kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe)" informuje producent. Mało kto zastanawia sie co stoi za słowem "MAX". Często pacjenci uważają, że chodzi o 'maksymalnie" szybki powrót do zdrowia. W przypadku Gripexu Max zwiększone jest jego działanie przeciwgoraczkowe, przeciwólowe i przeciwkaszlowe. Wybierając ten preparat należy się zastanowić czy objawy naprawdę są nasilone i czy występują wszytskie jednocześnie.Czy występuje wyskoka goraczka i czy kaszel napewno jest suchy? Szeroka gama preparatów na przeziebienie pozwala dobrać lek dokładnie do potrzeb pacjenta.

Dostępne opakowania 10 i 20 tabletek. Orientacyjna cena : 10zł, 20zł.
 

Vinniez

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Calkiem dobry lek. Juz powoli nadchodzi sezon grypowy jak dla mnie, bo zawsze jesienia i zima mnie dopada 2 razy minimum i zacznie sie znowu kupowanie i branie tabletek. Zapewne nie raz znowu siegne wlasnie po gripex max, bo mi jednak ten lek akurat pomaga. Zawsze jak lapie mnie powoli katar i czuje w gardle, ze to jest wlasnie ten moment, kiedy grypa mowi dzien dobry biore gripex i chociaz troche lagodniej ta grypa przebiega. Wiadomo, ze nie pomaga od razu, ale ulatwia przezycie choroby ;)
 
S

Sevengreem

Guest
Jak do tej pory Gripex Max jest najlepszy na przeziębienie i grypę, zwłaszcza jeżeli nie można sobie wtedy pozwolić na długie leniuchowanie w domu i odpoczywanie w ciepłym łóżku. Bardzo dobrze pomaga w przypadku uporczywego kataru i zapchanego nosa, a także obniża gorączkę. Gdyby nie ten preparat, to grypa uniemożliwiłaby mi normalne funkcjonowanie w okresie jesienno-zimowym. ;)
 
Do góry