Grecja czy Hiszpania

ines91

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
Myślę już o wakacjach i znalazłam dwie ciekawe oferty z mego miasta:
1. Grecja ze zwiedzaniem Meteorów, Aten i Olimpu oraz greckim wieczorem
2. Hiszpania ze zwiedzaniem Paryża, Barcelony i zabawą w Gargalandzie i Eurodisnaylandzie
obie propozycje mają podobną cenę, a ja nie wiem, który kraj wybrać, która propozycja jest lepsza?, z góry dzięki :)
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Ja bym jednak wybrał opcję drugą bardziej by mnie interesowała. Lecz to zależy też od zainteresowania Twojego. Jednak druga opcja będzie świetną zabawą.
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja również bym wybrała drugą opcję ;) w/g mnie ciekawsza dla młodych ludzi.. ale kto co lubi ;)
 

asaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja polecam Hiszpanie - bylam kilka razy. Do Grecji dopiero sie wybieram.
 

glania

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Byłam 2 razy w Grecji i to chyba najpiekniejsze miejsce na tym bożym świecie :D
 
D

Dorka123

Guest
oba kierunki fajne :)

My się wybieramy do Hiszpanii, chyba na te wczasy: http://www.itaka.pl/wczasy/hiszpania/costa_brava/index.php?zs=Opis
niestety objazdówka u nas odpada, ze względu na dzieci
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Zarówno w Hiszpanii jak i w Grecji jest zapewne wiele pięknych miejsc do zwiedzania. Mnie się podoba ta oferta wakacji w Grecji
 

annalis69

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
sieć
Ja uważam ze Grecja, mieszkałam tam około roku i jestem zachwycona tym krajem, muszę przyznać że wycieczki to nie dla mnie ... najlepiej jest zamieszkać na jakiś czas w danym kraju poznać kulturę, nie poprzez zwiedzanie zabytków, ale poprzez obcowanie z ludzmi.
Grecja to dla mnie było coś pięknego, niesamowitego, nie chciałam opuszczać tego miejsca, niestety życie mnie zmusiło ale jeszcze kiedyś tam wrócę.
Współczuje ludziom jeżdżącym na wycieczki nigdy nie poczują i nie poznają miejsca do którego jadą tak naprawdę... trzeba gdzieś zamieszkać by to poczuć tak naprawdę.
Oczywiście nie każdy może sobie na to pozwolić ..niestety, nie chodzi tu o pieniądze, bo ja także ich nie miałam jadąc tam, zresztą wracając także ...
W każdym razie i tak polecam Grecję - moja miłość.
 
D

Dorka123

Guest
grecje oczywiscie też bym chciała zwiedzic... zakochałam sie w greckich wyspach po obejrzeniu mamma mia ;) ale to może za rok, chociaz oferty równiez widziałam dość ciekawe jak wybierałam wakacje :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Współczuje ludziom jeżdżącym na wycieczki nigdy nie poczują i nie poznają miejsca do którego jadą tak naprawdę... trzeba gdzieś zamieszkać by to poczuć tak naprawdę.

ale nie trzeba jechać na wycieczkę. można wykupić sobie super ofertę wczasową, i wypoczywać dowoli ciesząc się urokami pięknej Grecji :D
 

annalis69

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
sieć
jaka29 miałam na myśli coś innego niż wycieczka lub urlop w hotelu ...
Choć oczywiście nie neguje tej czy innej formy, może przesadziłam z tym współczuje, natomiast ja mam inny sposób na poznawanie i zwiedzanie świata.
Grecja jest naprawdę piękna i to dziwny dosyć specyficzny kraj,gdzie starożytna mądrość miesza się z jakby orientem, przynajmniej w moim odczuciu.
Kiedy tam mieszkałam miałam czasem odczucie jakbym wcale nie była w Europie, a z drugiej strony to przecież kolebka starożytnej demokracji.
Naprawdę dziwny kraj, może to ten bałkański klimat dzikości, nie potrafie nazwać tego słowami.
Niesamowite miejsce na Ziemi(nie byłam na wyspach lecz w okolicach Aten).
Moje zdanie jest oczywiście lekko spaczone z uwagi na mój sentyment do Grecji:))
 

December

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
2
Wiek
29
Wybrałbym hiszpanie bo słyszałem juz duzo fajnych opinii od znajomych z obozow jak tam byli, a poza tym mozna tam kupic raczej normalnie hasz/skuna ;] no i do tego super imprezki;]
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
jaka29 miałam na myśli coś innego niż wycieczka lub urlop w hotelu ...
Choć oczywiście nie neguje tej czy innej formy, może przesadziłam z tym współczuje, natomiast ja mam inny sposób na poznawanie i zwiedzanie świata.
Grecja jest naprawdę piękna i to dziwny dosyć specyficzny kraj,gdzie starożytna mądrość miesza się z jakby orientem, przynajmniej w moim odczuciu.
Kiedy tam mieszkałam miałam czasem odczucie jakbym wcale nie była w Europie, a z drugiej strony to przecież kolebka starożytnej demokracji.
Naprawdę dziwny kraj, może to ten bałkański klimat dzikości, nie potrafie nazwać tego słowami.
Niesamowite miejsce na Ziemi(nie byłam na wyspach lecz w okolicach Aten).
Moje zdanie jest oczywiście lekko spaczone z uwagi na mój sentyment do Grecji:))


jakie rejony, krainy Grecji polecasz? jednak wchodzi w grę zorganizowana wycieczka czy wczasy i tutaj mają do dyspozycji między innymi: Evia, Korfu, Kos, Kreta, Rodoss, Thassos, Zakynthos. Najtaniej po niewiele ponad 1000zł jest Thassos.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Trudny wybor.. obie propozycje sa fajne, chodz ja bylabym za pierwsza opcja, w obu miejscach bylam i mowiac szczeze wieksze wrazenie wywarla na mnie grecja
 

marble_cake

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Zawsze można pojechać i do Grecji, i do Hiszpanii! :) ale gdybym miała wybierać, to najpierw Hiszpania, a potem Grecja :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Zawsze można pojechać i do Grecji, i do Hiszpanii! :) ale gdybym miała wybierać, to najpierw Hiszpania, a potem Grecja :)

To też napewno jest jakies wyjście. ale chyba jednak wolałabym kupić jedną, konkretną wycieczkę, wczasy, skorzystać z niej maksymalnie a potem za jakiś czas pojechać w inne miejsce :D
 

Pola79

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja tez jestem za Hiszpania :) w zeszlym roku przez 2 tygodnie zwiedzilismy praktycznie cale zachodnie wybrzeże i to byly najwspanialsze wakacje w naszym zyciu :) a gdzie kupujesz te wycieczki? ja bym Ci radzila samemu zarezerowac takie wakacje, kosztowo nie jest tak drogo a jaka satysfakcja... i zwiedzasz to co chcesz. My jeszcze wynajelismy samochod na polecanej przez znajomych stronce www.cp-online.pl i zdazylismy zwiedzic wszystko co chcielismy :) szczerze polecam taka forme wypoczynku!
 

rudzik89

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
A ja jestem calym sercem za Grecja - a dokladnie za Wyspe Thassos:) Moze dlatego ze ja po prostu jestem zakochana w greckim klimacie a moim jednym z listy marzen jest zobaczenie wszystkich greckich wysp. Ciekawa oferte wyjazdow na Thassos posiada Funclub. Calkiem niedrogie wycieczki a hotele o bardzo dobrym standardzie. To wszystko - super organizacja, fajne hotele - dopelnia uroku tego miejsca:)
 
Do góry