Grafika

arczi2010

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Hej.Jak łatwo wykonać obróbkę zdjęć? W taki sposób aby zmieniać kilory,itp..?
Proszę o pomoc,dzięki;Pa ;)
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
Ja też nie wiem jak się zmienia kilory ;)
 

Krysiek77

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
110
Punkty reakcji
1
dla leniwych pewnie jakieś programy do obróbki zdjęć gdzie większość czynności jest automatyczna :) ale tam żadnych szałowych efektów nie uzyskasz.

Jeśli chcesz mieć ładny wynik pracy, polecam photoshop (ewentualnie GIMP, jest darmowy). Ale do tego potrzeba już troszkę umiejętności i czasu, zwłaszcza dla początkującego. Ale bez obaw, w internecie znajdziesz mnóstwo poradników dotyczących obróbki zdjęć :)
 

juxx

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Krzysiek z luzuj z tym Photoshopem. Fakt faktem jest to w pełni profesjonalny program do takich rzeczy, ale ja sam od roku sie go ucze i stwierdzam że wiele jeszcze przed mna. Jeśli chcesz ze zwykłego zdjęcia zrobić czarno-białe, sepie, albo pokręcić kolory czy kontrast ściągnij sobie picasse, fotscale itp.. Jesli masz zainstalowanego Office 2007 lub 2010, kliknij prawym na zdjeciu i otwórz za pomocą Office picture menager.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
ja się bawiłem photoshopem ponad rok zanim odkryłem warstwy czy maski:) bez których teraz nie potrafię się obsłużyć. Photoshop nie jest dla laików i kogoś kto potrzebuje tylko zmienić kolor. A cena pakietu też mała nie jest;/ ale warto:) jak ktoś chce się wiązać z grafiką
 
Do góry