Gracie w lotto? :D

han solo

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Słyszeliście o tej ostatniej rekordowej wygranej? Ktoś wygrał 23 miliony :D No robi wrażenie i tak mnie nosi czy by nie zacząć jakoś częściej grać. Nie liczę że wygram od razu kokosy, ale może kiedyś coś się trafi ;) Zdarzyło Wam się kiedyś coś wygrać w lotto albo w jakiejś innej grze?
 

mario.bros

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
ja grywam, ale nie tylko w lotto. lotto to przy większych kumulacjach, a tak to raczej w inne ich gry - multi multi, los milionos - jakoś mam wrażenie że tam są większe szanse na wygraną bo mniej ludzi gra. wygranych nie mam jak na razie jakichś spektakularnych (parę razy po 100, raz 300 zł), ale zabawa fajna :)
 

marti18

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
1
mi się zdarza zagrać, jak jest kumulacja :) i zawsze wierzę, że wygram :) 23 milionów to nie wygrałam, ale zdarzyło się kilka razy 20 zł (chociaż dużo więcej wydałam na kupno zakładów, niż wygrałam :)) ale przez kilka godzin przed losowaniem czuję się jak milionerka :p
 

Ibuprom_Max

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Ostrowiec Św.
Ta ostatnia duża wygrana (23 mln, o których była mowa) padła w Stolicy. Jakiś czas u mnie w Ostrowcu Świętokrzyskim padło chyba 15 milionów w kolekturze na BP (gdzie ja zwykle gram).

Tak, gram w lotto :) To znaczy głównie w Multi-Multi. W ciągu 5 lat trafiłem 4 x 700 (wciąz te same liczby) i kilkanaście razy 54 zł (też te same liczby). A jeśli chodzi o częstotliwość grania to puszczam oba kupony 2-3 razy w tygodniu, zawsze na te wieczorne losowania :)
 
Do góry