Gra wstępna - potrzebuje pomocy ;)

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Pytanie do wszystkich, w sumie ;)

Pewnie powiecie, że sam powinienem to wiedzieć, ale jakoś mam brak pomysłów :(

Jak polecacie rozpalić kobietę? Tak, żeby była na Was napalona w stu procentach? Tak namiętnie, i w ogóle ;D

Potrzebuję konkretnych odpowiedzi do następnego wtorku :p
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Pytanie do wszystkich, w sumie ;)

Pewnie powiecie, że sam powinienem to wiedzieć, ale jakoś mam brak pomysłów :(

Jak polecacie rozpalić kobietę? Tak, żeby była na Was napalona w stu procentach? Tak namiętnie, i w ogóle ;D

Potrzebuję konkretnych odpowiedzi do następnego wtorku :p

w stu procentach? proponuję kanister z benzyną i pochodnie :D
 

Zipek

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Najlepiej jezeli dasz sie ponies chwili wtedy jest najlepiej :p a tak trzymajac sie rad to nie to samo ;d daj sie poniesc i tyle nie powinienes miec z tym problemow jezeli dziewczyna cie podnieca :D :D :D :D
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Hm, nie wiem, jak Wam to wytłumaczyć...

Może powiedzcie z doświadczeń co dawało waszym kobietom najwięcej przyjemności...

Chodzi mi o to, żebym mógł zrobić tak, żeby ona musiała pokazać jak bardzo mnie pragnie akurat w danym momencie... Zrobić się przy tym taki niedostępny dla niej, prowokujący...

Może dziewczyny pomogą? Co was by tak rozpaliło w środku...jakie gesty przy udawaniu takiego niedostępnego?

Wiem, że sobie poradzę już w samej sytuacji...No ale to będzie dla nas ważna data i chcę zrobić grę wstępną inną od pozostałych :) Bo wiem, potrafię, ale to musi być coś, co zapamiętamy na bardzo długo :) Jedyne i niepowtarzalne.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Nie ma złotej metody na każdą kobietę - każda lubi co innego.

Ktoś stąd poradzi Ci np. żeby pieścić kobiece stopy, a Twoja pani się na to wkurzy, bo ma łaskotki, albo po prostu tego nie znosi.

A co stoi na przeszkodzie, żeby zwyczajnie sama Ci powiedziała, jakie ma fantazje na temat gry wstępnej?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
zero wyobraźni mają ludzie...

Nie ma złotej metody na każdą kobietę - każda lubi co innego.

Ktoś stąd poradzi Ci np. żeby pieścić kobiece stopy, a Twoja pani się na to wkurzy, bo ma łaskotki, albo po prostu tego nie znosi.

A co stoi na przeszkodzie, żeby zwyczajnie sama Ci powiedziała, jakie ma fantazje na temat gry wstępnej?
myślałem że jak są łaskotki to jest zabawniej, przynajmniej znam jeden przypadek gdzie łaskotki nie przeszkdzają :p
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
A ja znam co najmniej dwa, gdzie skończyłbyś z rozbitym nosem ;-)
Właśnie o to chodzi - różnie bywa.

Ba - nawet jakby mój facet mnie zaczął ni z tego ni z owego łaskotać, to skutecznie by mi ochota na seks oklapła, bo zamiast się spokojnie poddać pieszczotom, zastanawiałabym się, czy znów mu coś nie strzeli do głowy.
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Sam powinieneś dotrzeć do tego co twoja dziewczyna najbardziej lubi.
Jakie pieszczoty przynosza jej najwięcej przyjemności.
Tak jak wyżej każdy jest inny i ma inne potrzeby.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ej sama rozmowa na temat fantazji jest całkiem fajną grą wstępną... niby luźna rozmowa o tym co kto lubi, ale i tak kończy się (prawie) zawsze tak samo ;D a wtedy wiesz już czego oczekuje twoja partnerka. Ostatnio dowiedziałem się, że moja kobieta fantazjuje na temat trójkąta... 2 kobiety na 1 faceta. zastanawia mnie czy chciała mnie podpuścić bo sprawdzała czy mi wystarcza czy serio o tym fantazjuje. pomogą mi jakieś dziewczyny znaleźć odpowiedz?
 

kolony

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Nie na uniwersalnej metody. Poprostu musisz wiedziec jaki ma temperament, charakter, jak poprostu zachowuje sie w niekotych lozkowych sytuacjach.

Ja dla gry wstepnej stosuje bita smietane, psikam tym moje kochanie w wiadomo jakich miejscach a potem zaczyna sie robic jej naprawde goraca, a potem odwrotnie. Wiadomo, dla mnie metoda bitej smietany jest juz stara i powoli zaczynam zajmowac sie czyms innym. :p
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
ej sama rozmowa na temat fantazji jest całkiem fajną grą wstępną... niby luźna rozmowa o tym co kto lubi, ale i tak kończy się (prawie) zawsze tak samo ;D a wtedy wiesz już czego oczekuje twoja partnerka. Ostatnio dowiedziałem się, że moja kobieta fantazjuje na temat trójkąta... 2 kobiety na 1 faceta. zastanawia mnie czy chciała mnie podpuścić bo sprawdzała czy mi wystarcza czy serio o tym fantazjuje. pomogą mi jakieś dziewczyny znaleźć odpowiedz?
Ja myślę, że cię podpuszcza.
 

marianna_s

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
kobietki mają to do siebie, że do każdej trzeba trochę inaczej podchodzić, każda lubi coś innego. Najważniejsze to, żebyś ze swoją partnerką rozmawiał o tym, co ją podnieca. Gra wstępna to bardzo ważna część stosunku, dlatego warto o nią zadbać. Proponuje Ci "Miłosny przewodnik" - wydawnictwo DVD. Znajdziesz tam kilka na prawdę fajnych sposobów, żeby podgrzać atmosferę, i to nie za pomocą kanistra benzyny i zapałek ;)

pozdro
 

jobaczka

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
szczerze mówiąc, to nie wierze za bardzo w skuteczność tego typu poradników, a opinią jednej osoby też się zwykle nie sugeruje. Może ktoś jeszcze to oglądał i dorzuci swoje trzy grosze? :) A może mówię tak bo nigdy nie potrzebowałam pomocy takiego czegoś... nie to, że się przechwalam, ale też nie narzekam. Stosujecie takie poradniki wogóle?
 

Anusiatko

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
` Nibylandia
szczerze mówiąc, to nie wierze za bardzo w skuteczność tego typu poradników, a opinią jednej osoby też się zwykle nie sugeruje. Może ktoś jeszcze to oglądał i dorzuci swoje trzy grosze? :) A może mówię tak bo nigdy nie potrzebowałam pomocy takiego czegoś... nie to, że się przechwalam, ale też nie narzekam. Stosujecie takie poradniki wogóle?


zamiast oglądać i czytać jakieś poradniki, lepiej zdać się na siebie :) każda dziewczyna lubi co innego...

najlepiej w trakcie, próbować różnych rzeczy :):) sam zobaczysz co jej się podoba :)
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Ja proponuję poświęcić się pocałunkom... Zacząć np od szyi (juz mam drescze),poźniej usta ale postaraj się. Baw się Jej ustami na różne sposoby... No i coraz niżej:)
 
Do góry