Gra miłosna.

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
"Gra miłosna jest jak jazda samochodem, kobiety lubią objazdy, mężczyźni skróty"
Jeanne Moreau



Co o tym stwierdzeniu sądzicie?
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
ja czasem mam wrazenie ze u nas jest na odwrot.... gra wstepna mi sie dluzy... tak samo jakies pieszczoty. wychodze z zalozenia ze jak mnie juz nic na poczatku nie podniecilo, to potem juz tym bardziej. ale tez nie moze byc tak ze tego wogole nie bedzie
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja uważam, że gra wstępna powinna trwać ok 10-15 minut to znaczy, zeby nie byla za długa ani za krótka
lubie gre wstepna
ale najbardziej lubię takie przeplatanie po krótkiej grze wstepnej- trochę samego seksu i znów powrót do gry ;)
 

spy86

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
w różnych miejscach świata
jak dla mnie gra wstępna nie moze byc za krótka ale ... znowu tez nie moze byc i za długa... bo wkoncu zrobi sie nudno... optymalnie to jakies tak 20min chociaz nie odliczam z zegarkiem :lol:
 

ishtar1985

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2008
Posty
94
Punkty reakcji
0
ja czasem mam wrazenie ze u nas jest na odwrot.... gra wstepna mi sie dluzy... tak samo jakies pieszczoty. wychodze z zalozenia ze jak mnie juz nic na poczatku nie podniecilo, to potem juz tym bardziej. ale tez nie moze byc tak ze tego wogole nie bedzie


tez takie mialam wrazenie w Twoim wieku i tak samo jak Ty piszesz mowiłam... teraz natomiast to sie zmienilo z biegiem lat i wieksza iloscią partnerow :) teraz bez gry wstepnej seks jest bez sensu... ba nawet czasem sama gra moglaby zastapic seks (ale tylko czasami;)) potrzebuje wiecej czulosci i biskosci niz kiedys :)
 

Naughty90

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
tez takie mialam wrazenie w Twoim wieku i tak samo jak Ty piszesz mowiłam... teraz natomiast to sie zmienilo z biegiem lat i wieksza iloscią partnerow :) teraz bez gry wstepnej seks jest bez sensu... ba nawet czasem sama gra moglaby zastapic seks (ale tylko czasami;)) potrzebuje wiecej czulosci i biskosci niz kiedys :)

To zależy co zaliczamy do gry wstępnej... czy seks oralny także? Gra wstępna jak dla mnie jest tuż po szachach :D najwspanialszą grą jaką mógł wymyślić człowiek.
Bo jak dla mnie cały akt jest mega długą grą wstępną... choć nie wiem czy dalej można nazywać to grą wstępną po pierwszym orgazmie... Hmm...
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Ja jakoś... nie mam potrzeby do gry wstępnej...bynajmniej przed pierwszym seksem :p
Później już pieszczot jest więcej....
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
A jak dla mnie całkiem nie.
Oboje z moją dziewczyną uwielbiamy długie pieszczoty :)
Pieścimy się zwyjle 2 - 3 godziny godziny a czasem nawet i dłużej :) i bardzo się to nam podoba :)

Tak dla informacji...
Statystyczna Pani potrzebuje ok. 20 - 30 min. pieszczot żeby być gotową do stosunku....
Natomiast statystyczny Pan potrzebuje ok. 3 - 5 min...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
yyyy aż tyle? jak dla mnie te pół godziny to jest za dużo, wystarcza mi te 15 minut w zupełności
a Wy az tyle??? mnie by chyba ochota na seks przeszla :]
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
A nam właśnie nie :)
Nam ochota nie przechodzi...jest nawet większa wtedy :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
czasem takie przedłużenie gry może byc pozytywne, no ale na prawde czasem

ja czasem lubie bez gry wstępnej na początku, dopiero po np 5-10 minutach seksu powrót do gry :D
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Hmmm...ale chyba czymś musisz się "nawilżyć"... :bag:
Chyba że na samą myśl o tym [...] :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mi na nawilżenie i to raczej mocne wystracza baaardzo mało czasu ;)
właściwie tak jak piszesz- czasem gdy mam wielką ochotę i zaczynam o tym myslec, a czasem wystraczy jeden lub kilka dotyków

a oral nie wiem czemu lepiej mi "smakuje" w taki właśnie sposób i w takiej kolejności
 
Do góry