GRA: Jaka to płyta?

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Lagger - Bardzo nie lubię tego typu zespołów, wręcz nie znoszę (już nie chce mi się znowu pisać, że taki zespół tu w ogóle nie pasuje), ale kiedyś, jakiś czas temu u jednego kumpla przeglądałem jego czasopisma muzyczne i ta okładka z totemami z wyspy wielkanocnej mi utkwiła w pamięci, bo była w jednym z numerów.
Zatem odpowiedź brzmi - Milczenie Owiec - Twarze.

A teraz ja zadam zagadkę, zgodną z tematyką tego działu. Oczywiście z kategorii Metal.

Audiotele - ciąg dalszy....

Oto moja zagadka - Pokaż załącznik: audjotele.bmp
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
Rolling Stones - Made In The Shade

1j23hy.jpg


PS: W ogóle to ktoś miał zliczyć punkty, tak mi się o oczy obiło na którejś stronie tematu :p
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Celtic Frost "To Mega Therion"

To akurat znam z albumu o twórczości HR Gigera - tak, ta okładka to dzieło kolesia, który wymyślił Obcego :)

Tu coś podobnego:

giger.jpg

To ja obiecałam zliczyc punkty. Teraz święta, dużo czasu będzie, to zliczę :)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
taki off

Lagger - Bardzo nie lubię tego typu zespołów, wręcz nie znoszę (już nie chce mi się znowu pisać, że taki zespół tu w ogóle nie pasuje)

szczerze mowiac wisi mi ze nie lubisz :] i jest to zabawa wiec nie wciskaj wszedzie tej swojej metalowej inkwizycji

koniec offtopa.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
taki off



szczerze mowiac wisi mi ze nie lubisz :] i jest to zabawa wiec nie wciskaj wszedzie tej swojej metalowej inkwizycji

koniec offtopa.

Wiem, że wisi.
Jaka inkwizycja ? Tak można by raczej nazwać wciskanie nu i innych takich do metalu.
Napisałem tak, bo normalnie bym nie wiedział, co to za płyta. I tyle. Teraz to nie ja się czepiam.

Dopisek po kilku godzinach: O, wreszcie są osobne działy dla waszej muzyki. No to teraz już macie swoje działy i koniec kłótni.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
No to wstawiam w załączniku raz jeszcze a żeby nie było, że na darmo to dorzucę Wam i nowy kawałek.
 

Attachments

  • beztytuuec3.jpg
    beztytuuec3.jpg
    50,5 KB · Wyświetleń: 27
  • _.JPG
    _.JPG
    94,2 KB · Wyświetleń: 30
Do góry