GRA: Jaka to płyta?

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Spokojnie :/ poprostu nie chcialo mi sie wkleic nie wiem czemu....

Prosze bardzo:
aciddlk4.png
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Acid Drinkers - "Vile Vicious Vision".

Ode mnie coś dla złapania oddechu ;)
konkurs5.JPG
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Jako podpowiedź dodam, że ten zespół uważa się za prekursorów doom-death, a następnie gothic metalu. W maju wydali nową płytę.
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Kuźwa ale ze mnie kretyn , paradajs los -icon , słucham tej plyty setki razy a nawet nie wiem jak wygląda.


Przepraszam za ten tandetny kwadrat dorogiony w paincie ale jakos musialem zakryc logo zespolu ;)
 

Attachments

  • 34.jpg
    34.jpg
    42,8 KB · Wyświetleń: 96

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Kuźwa ale ze mnie kretyn , paradajs los -icon , słucham tej plyty setki razy a nawet nie wiem jak wygląda.

Jaki kretyn, ja też okładki znam głównie z magazynów ;)

Co do zagadki, czy to jakiś bajkowo-tolkienowski power metal w stylu Blind Guardian czy Rhapsody?
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
No taak , skutek szerzenia sie piractwa ;) A jak Ci sie nowa plytka lostów podoba ?? ;)
--------------------------

Dobrze , więc tak , kapela miala w swojej tworczosci okresy podobne do paradajs lost , czyli najpierw grali ostro a potem złagodbieli . Jest to okladka ich pierwszej plyty , ktora zostala okrzyknieta black metalem , jednak poźniejszy styl zespolu to głownie doom -metal . Jest to zespol szwedzki i na pocztku nazywal sie treblinka . ;) sie rozpisalem .
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Tiamat "Sumerian Cry". Akurat za tą płytkę niekoniecznie ich lubię :p

Moja zagadka:

konkurs7.JPG


PS. Paradise Lost to już gatunek sam w sobie - nagrywają taką samą płytkę po raz kolejny, a i tak się podoba. Zupełnie jak Ironsi ;)
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
No ka tez nie przepadam za sumerian cry . Ale okladka przednia , polączenie tolkiena z lovecraftem , mjut. ;)Ale kocham tiamat za clouds , wilda , i za to co bylo poźniej . A nowa plytka poaradisów , calkiem calkiem moze nic nowego ale przyjemnie sie słucha tak samo jak w przypadku host i belive in nothing . ;)
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
ehh no moze nie o wilczkach , ale no cóz jakos ta okladka kojarzy mi sie z lovecraftem , szczegolnie ze zbiorem opowiadań "w górah szaleństwa" ;) ale ogolnie to teksto z tej plyty sa jakos dziwnie powiązne z z lovecraftem ;) a;e mniejsza o to ;)(i dosyc tych mrugających oczek) Wokal na deeper jest niesamowity , i niezwykle dzwieczny .
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
OK, przypominam zagadkę:

konkurs7.JPG

Dla podpowiedzi dodam, że to klasyka hard rocka :)
 
Do góry