gotowce

podoba sie wam ten pomysl ?

  • 2. NIE ! :/

    Votes: 1 100,0%
  • 1.TAK ! :D

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    1

viking18

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
heheh , a jak co to jest za szczescie ze mamy mozliwosc sciagania . a jeszcze tak fajna jak internet i tutaj tebn dzizla gotowce :D . qrde , ale my cwaniaki jestesmy :D :cool:

[ Dodano: 3 Maj 05, 13:36 ]
a tak odbiegne troszeczke od tematu to co ta ma byc ? wszyscy maja jakiues tam napisy "pomogla" lub "pomogl" a ja nic ... wszyscy maja mimo ze ja nie dalem im tego a mam takie prawo bo jestem autorem tego postu . to ja powinienem miec cos takiego bo to ja w tym pomoglem ;) ! :D a nie mam , to nie fair :/
 

paulka

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
a ja uwazam ze mozna z gotowcow kozystac nawet lepiej dla kazdego ale komu by sie chcialo pisac dla innych??bo mi napewno nie:) :znudzony: :rotfl: ;)
 

baton_6

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
paulka napisał:
a ja uwazam ze mozna z gotowcow kozystac nawet lepiej dla kazdego ale komu by sie chcialo pisac dla innych??bo mi napewno nie:) :znudzony: :rotfl: ;)

jak ktoś pisze dla siebie to może i innym udostępnić
 
H

harrybos

Guest
:wstyd: :D :rotfl: :zdziwko: :/ :zdegustowany: :zawstydzony: :looka: :zly: :) :( :| ;) :kwasny: :] :p :zalamany: :znudzony: :niepewny: :hyhy: :wstyd: :szok: :szok: Zakrecony Do bani... Ok! Super CiszaCenzura Wsciekly Uwaga W mur Serce
W mur Hurra Rozpacz Piwo Zabawa
Strzalka Krzeslem go! ? Evil Help
Idea Lamer! Idiota Zdrowko Kijem go!
urodziny Ban? Zabanowany ... Z glupkiem
Offtopic Beta Ups diabelek graba
czaszka fakasy mikolaj magik mala mi
mala mi mala mi mala mi mala mi mala mi
mala mi mala mi zigolo calus diabel szpaner
diabel usmiech wkurzony BAN brzydal gandzia
pogaduchy zakochani dozwolone ZAMYKAM piwko
policjant zimno SPAM od 18 lat yahoo
strzalka podejrzliwy zly diabel szyderczy diabel padam
spie papieros
 
P

Peggy

Guest
Aaaaa...Jutro pisze egzamin z polskiego,ma w piątek z matmy.Aaaa..mam nadzieję ,ze będziecie trzymać kciuki ;) :)
 
P

Peggy

Guest
Dzie.....yyy..tz nie dziękuję... :p ,uppss.....wybaczycie z tym postem nie ??Wy tacy fajni jestescie ... :hyhy:
 

lena000

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
76
Punkty reakcji
2
Miasto
z nieba;]
Gotowców nigdy nie mam...zawsze zmieniam choc urywek, bo moze sie zdarzyc ze ktos ma takie same.... :rotfl:
 

Gonzo

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
Ściągać można,a gotowce jak ktoś ma pewniaka to czemu nie, trzeba sobie jakoś radzić wkońcu nie samą nauką się żyje a mówi wam to przyszły nauczyciel :hyhy:
 
R

renataaa

Guest
moja ciocia zwykła mawiać`Ty się tak nie ucz,trochę trzeba ich(nauczycieli)oszukiwać`` hehehe :)))
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Jesli chodzi o gotowce- zupełne przepisanie wszystkiego (lub jeszcze lepiej- wydrukowanie) To jestem na nie ;/ można zasugerować się opinia innych ale najlepiej jest napisać samemu =) wtedy jest sie spokojnym , że nikt w klasie nie ma takiego samego wypracowania jak ty . A co do pomysłu....mysle, że jest już wystarczająco dużo stronek z gotowcami, gdzie można znaleźć bardzo duzo prac. No chyba, że ktoś nie znajdzie.....
pozdrooooFFFffka
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
jeśli chodzi o gotowce, które można znaleźć na stronkach, nie spotkałam się. Jednak kikla razy przygotowałam sobie gotowce :p najczęściej polegam jednak na ściagach. Kiedy jestem zajęta "nauką", mówię zamiast "uczę się" "pisze ściągi" :p
 
Do góry