gospodarstwo agroturystyczna

malwina78

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Witam dziewczyny,
Mam taka sprawe -chcemy z mezem otworzyc gospodarstwo agroturystyczne na wiosne. juz powoli kupujemy rozne sprzety i gadzety zeby wyposazyc pokoje. planowalismy zeby to bylo takie miejsce przyjazne dla wszystkich-mlodych, starszych, zdrowych lub z problemami zdrowotnymi. zastanawiam sie czy warto wylozyc kase na posciele antyalergiczne, welniane... tylko sa bardzo drogie... uzywa ktos takich, mozecie cos na ten temat powiedziec?bo w sklepach to wiadomo ze tylko zachwalaja towar...
 

agata355

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Coż, wszystko zależy pd tego, w jakim standardzie chcesz utrzymac gospodarstwo. Jesli rzeczywiscie chcecie promowac gospodarstwo jako przyjazne dla alergikow, i dla ludzi z innymi problemami itp., to powinniscie jednak zainwestowac w porzadne rzeczy, bo o antyreklame latwo, gdyby okazalo sie, jakims gosciom cos jednak u Was dolegało.


a dobra welniana posciel na pewno warto sobie sprawic niezaleznie od charaketru tej agroturystyki, bo nie wchlania ona kurzu i innych roztoczy, tak, jak inne rodzaje poscieli. A przeciez utrzymanie odpowiedniego poziomu czystosci w takim gospodarstwie, to podstawa.

masz moze juz cos konkretnego na mysli lub upatrzonego, jesli chodzi o posciel i inne produkty antyalergiczne?
 

malwina78

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Chcemy, żeby wszyscy nasi goście czuli się tam komfortowo. nie ma być żadnej przesady, ale dyskretnie, z klasą. Przeprowadziłam mały research w necie i trafiłam na kilka ston z ofertami produktów antyalergicznych. zaciekawiła mnie szczególnie jedna - coconti.com. Jest tam w zasadzie wszystko - od ekskluzywnej pościeli wełnianej po antyalergiczne podkładki na laptopa :) Chyba zamówię coś na próbę dla siebie, jak się sprawdza w codziennym użytku
 

agata355

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
hehe 'antyalergiczne podkładki pod laptopa' - to może być nawet w ramach ciekawostki dla gości w gospodarstwie, bo o czymś takim nigdy wczesniej nie słyszałam:)
 

agata355

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
malwina78, daj znać, jak Ci się te akcesoria sprawdzaja, jesli rzeczywiscie cos zamówisz, bo az sama jestem ciekawa :)
 

malwina78

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Oczywiście, odezwę się jak tylko coś wypróbuję, ale najważniejsza tu nie będzie moja opinia tylko zadowolonych klientów :)
 

sylwia_sieradz

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
To ja czekam na informację, kiedy udostępni Pani gospodarstwo dla gości - ja z rodziną bardzo lubimy wypoczywać agroturystcznie w różnych częściach Polski, a z tego co czytam, to Pani ośrodek szykuje się na wysokim poziomie:)

Tymczasem - powodzenia w urządzaniu!
 
Do góry