Gosia Andrzejewicz

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Gosia ma piosenki łatwo wpadające w ucho, prosty tekst.
nic specjalnego.
fajnie sie przy tym tańczy ;)
 

cień_marci

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Landsberg :]
Nie powiem, nawet lubię jedną lub dwie jej piosenki, choć sa na maxa banalne(jak wszystkie :)). Ale ogólnie nie moge jej zdzierzyć jest tak słodka, że mnie cofa... :p
 

Biedronka=*

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z kosmosu..:)
Ja dzisiaj przypadkiem widziałam w Uwadze kulisy sławy Gosi...
Do muzyki nic nie mam...każdy tworzy i nie obrażam nikogo za to.... :]
Chociaż nie przeczę ,że nie przepadam za tego typu muzyką ... :p
Ale zmalała w moich oczach ...oj zmalała... :p
Po tym co widziałam...to taka dziwna ...:/
 

pussycat

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Gosia andrzejewicz co mżna o niej i jej muzyce napisac???? wiem!!! ŻAL hehe nie lubie jej. przereklamowana. brak osobowości i gustu.
 

CarbonX3R

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Chojnice
Tak ludzie gadają, że Gosia Andrzejewicz jest głupia, ale ja ją wolę od Dody... Nie jest taka pusta...
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Szczerzee to znośna wydaje mi się jedna jedna jej piosenka "mam już dość tych kłamstw..." czy jak to leci. Reszta przypoimina sondtracki z reklamy danio czy czekolady z durnymi tekstami. I ta jescze zbytniapewność siebie, bardfzo średni głos.... Weług mnie po roku nikt nie będzie o niej pamiętał
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
W sumie to już mi jej szkoda. Bo kobieta chciała dobrze, ale jej nie wyszło. Nie potrafiła dobrze poprowadzić swojej kariery. Piosenek nie słucham.
 

criminal_

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Neverland
Wstyd mi , że w Polsce właśnie takie osobniki jak Gosia Andrzejewicz otrzymują miano „GWIAZDY”.
:bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag:
 

pussycat

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
zgadzam sie z criminal. jak można takie osoby jak owa "piosenkarka" nazwać gwiazdą??? po prostu ŻAL.PL
 

ciociazosiasfun

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
oj super jakbyscie Wy wszyscy co tak lubicie krytowac tą i dodę byli tacy inteligentni to polska by byla inna! powiedzcie mi co one moga zrobic w tym poslkim showbiznesie?maja nagrac hardrockowa plyte zeby tylko metale i moze jacys emo to kupili?piszcie dalej to swoje zal.pl zeby podniesc sie na duchu w tym benadziejnym kraju
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
Andrzejewicz gwiazdą???? no bez przesady.....to że, ona wyje w tych swoich ubogich "piosenkach" to nie znaczy że już od razu gwiazda :mruga:
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Żenada... mi się wogóle nie podoba "jej" "twórczosc". Btw. ten kicz- np. konkurs z główną nagrodą- numerem telefonu Gosi :mruga: I tak osoba która wygra rozgada go wszędzie, da Pudelkowi i Gośka będzie musiała zmienic numer bo "fani" będą dzwonic ehh.
 
Do góry