golenie sie

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
ludzie czy golicie sie na klacie i nogach????????bo mam kumpele ze nie lubi włosów na klacie i nigdzie a co przeciez nie bede golił klaty po potem wyrosna mi jeszcze wieksze!
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
ale Ty chcesz sobie ogolic klate dlatego ze kumpeli sie nie podobaja na niej wlosy? :mruga:
wiesz.. znam tylko jednego kolesia który goli klate..... <no comennt>

żałosne
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Dobra to powiem tak : "Wolę kolesi owłosionych niż ogolonych", ogolone ciała należa do kobiet. To kobiety muszą się golić od stóp do głów a mężczyzni mogą być nie ogoleni :D
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
hmm ja nie cierpie jak facet ma wlosy na klacie :mruga:
 

LeoRulez

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
A wolisz azeby robil z siebie narcyza i depilowal sie jak kobieta, lepiej niech sie zajmie praca nad cialem a nie jego kosmetyka bo to moim zdaniem jezeli facet juz zajmuje sie depilacja to nie ma innych wad w budowie i rzezbie swojego ciala i dazy do idealu i niewazne czy jest to zarost na klacie, nogach czy pod pachami. Facet ma byc meski a nie piekny.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no ze powinien pracowac nad cialem itp. no ale co mu po pieknych miesniach itp jesli bedzie caly zarosniety? :mruga:
na nogach dobra wlosy musza byc u faceta ale na klacie?
 

LeoRulez

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
ufolek385 zgadzam sie z Toba, ale po co komus wlosy na klatce jak nie ma ich juz na nogach i odwrotnie, jak sie juz golic czy depilowac to wszedzie tak, zeby to jakos wygladalo.
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
facet to facet... dla mnie bez roznicy czy facet ma rzadszy czy gestszy zarost...
klata zarosnieta... no coz jak jest to niech bedzie... wole tak niz jak bym sie miala przytulac do odrastajacych klujacych wloskow...
moj facet na szczescie ma zarost w normie :D ani za duzo ani za malo :D
aha... i nie znosze u facetow zarostu pod pachami... nie wiem czemu po prostu jestem uprzedzona...
 

LeoRulez

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Ja z kolei zniose wszystko oprocz golenia pod pachami. Od tego sa antyperspiranty zeby nie smierdzialo, ale to naturalna bariera dla potu. Pozbawiajac sie wlosow narazamy sie na ciagle zalewanie potem w duzych ilosciach. Jestem facetem ale od aspektow estetycznych wybralem praktyczny i bardziej higieniczny.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Depilacja pod pachami u faceta? Wybaczcie ale czy Wy oby nie przesadzacie? Jak dla mnie, to jest wręcz metroseksualne.
 

Callypso

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Poznań
Mój tata był kolarzem i nie golił nóg, podobnie jak innych części ciała, poza twarzą for sure. A tata to ponoć ideał tkwiący głęboko w podświadomości, czyż nie?
Jeśli ktoś ma dwa włosy na klacie, to nie problem je wydepilować. Jeśli natomiast miałby sobie robić łysy placek na środku ciała, to na komizm zakrawa.
Ogolone męskie pachy jeszcze parę lat temu były dla mnie strasznie odstręczające. Teraz wydaje mi się , ze to dobry zwyczaj.
Idąc za First Lady, bujne owłosienie na ciele z pewnością jest bardzo samcze, jednak takie kryterium doboru faceta na partnera uważam za nieco przestarzałe (o jakieś parę tysięcy lat ;) ) Choć z drugiej strony patrząc, natury nie da się oszukać. Kto co lubi. Dla mnie jest to jedna z ostatnich rzeczy, na które zwracam uwagę u mężczyzny.
Podsumowując: Bierze się faceta, takiego jaki jest i jaki lubi być i na pewno nie prosi, żeby ogolił sobie klatę.
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
ja sie gole tylko na brodzie i pod pachami.po co mam golic sobie klate??? :mruga: przeciez to nie moja wina ze włosy mi tam wyrosły jak jzu sa to niech beda a nie bede ich golił co tydzien lub nawet czesciej i tylko bedzie kłuc...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ufolek385 zgadzam sie z Toba, ale po co komus wlosy na klatce jak nie ma ich juz na nogach i odwrotnie, jak sie juz golic czy depilowac to wszedzie tak, zeby to jakos wygladalo.

moim zdaniem na nogach musi miec wlosy ale na klacie!! niech nog zaden facet nie goli! to wyglada gejowsko :p
 

Biedronka=*

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z kosmosu..:)
Mój kolega sobie wydepilował nogi...wyglądało to....hmm..nie wypowiem się :lol:
Chłopak nie powinien golić włosów na nogach.To jest takie..dziwne :mruga:
Ale na klacie...hm...mi się podoba :p

A tak swoją drogą to mężczyzna powinien dbać troszke o siebie prawda? ;)
Ale dbać o budowę ciała też.
 

Shannon

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
294
Punkty reakcji
0
łee włosy na klacie?? ochyda, wole jak sie goli, no i pod pachami, według mnie to nie jest wstyd
 

LeoRulez

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Nie jest to ani wstyd ani zadna ujma, ale zwroccie uwage, ze wlosy meskie sa znacznie grubsze ciemniejsze i twardsze od damskich i jak dla mnie malo przyjemne jest odrastanie takich wloskow pod pachami czy na klacie, nie wspominajac juz o walorach higienicznych.
Wlosy po mojemu maja byc zadbane na glowie, moga byc pielegnowane i krociutkie (nie depilowane ani golone :/ ) w miejscach intymnych a reszta niech zostanie naturalna. Takie jest moje zdanie. Czytam te wypowiedzi ale moze przyjdzie czas, ze skusze sie na depilacje klatki, nie mowie, ze nie. Ale na samo myslenie przebiega mnie mysl, ze to strata czesci meskosci i naturalnosci.
 
Do góry