Golenie miejsc w okolicy bikini

ElMona

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mam dość krępujące pytanie. Jak byłam młodsza (jakieś 2-4lat temu) zaczęłam golić maszynką okolice miejsc bikini. Najpierw efekt nie był zły, ale teraz jest tragedia!! Włosy są jakieś 10razy mocniejsze, ciemniejsze a na dodatek wykraczają po za bielizne rośnie ich coraz więcej i kiedy mam ubranę majtki one są widoczne. Wstydzę się nawet pójść na basen, czy ubrać krótkie spodenki. Nie wiem co mam robić.. idą wakacje a ja mam cały czas chodzić w długich spodniach i nie opalać się?? Straszne w szczególności, ze na wakajce jadę do Hiszpanii..

Dodam, że używałam kremów do depilacji weet duo czy jakoś tak i nic to nie dało.. za pierwszym razem minimalnie zmalały one, ale znowu jest tak samo a nawet coraz gorzej.
Myślałam o laserowym usuwaniu włosów, ale nie wiem czy to coś da.
Czy to bolesne? Ile potrzeba zabiegów (bo one nie są aż tak tanie.. wydać za każdy 200 zł a ich bedzie przykłądowo 5 a rezultatów nie bedzie to pieniadze pójdą w błoto)
Podobno przed ani po nie można się opalać i trzeba strasznie uważać a idzie wiosna-lato to jest nieuniknione.

Jestem w kropce nie wiem co mam robić.. Mam dość, przez to nie mogę na siebie patrzeć. Kilka razy musiałam zrezygnować z wyjśćia na basen.
Na dodatek zaniedługo planuje mój pierwszy raz, a nie chce przestraszyć chłopaka :p

Poradźcie jakieś sprawdzone sposoby jak się pozbyć tych okropnych włosów, które z dnia na dzień są coraz mocniejsze i coraz więcej ich jest. :((

Z góry bardzo dziękuje.. :*
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
ja bardzo poelcam depilację domową woskiem cukrowym. I tu odrazu zaznacze, że nie jest to tak bolesne jak wosk tradycyjny - boli naprawdę duzo mniej, a z kazdą depilacją skora przyzwyczaja sie do poczatkowo niezbyt przyjemnego uczucia. Jak to mówią dla piekna trzebap ocierpiec a jelsi mozna ograniczyc bol do minimum a skutecznosc podniesc do maxa to zdecydowanie wosk cukrowy jest najlepszy :) nie trzebam iec maszynki - kupujesz rolke wosku i podgrzewasz np. wm ikrofalówce potem nakladasz i ciach :) mi sie efekt utrzymuje tak okolo miesiaca. czasem potrzymam 5,6 tygodni ale nie w lecie ;) w sezonie letnim robie wosk tak co 3,4 tygodnie w zal. od potrzeb :) Tu masz linka do tego co ja uzywam: http://www.splendore.pl/Wosk_cukrowy_z_szeroka_rolka_TRUSKAWKOWY_p9556.html :) mam nadzieje, ze troszke Ci pomoglam ;)
 
Do góry