Golarka na preznet

demi83

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
157
Punkty reakcji
0
Sluchajcie, chce swojemu facetowi kupic w prezencie na urodziny jakas fajna golarke, bo on ma czesto uczulenia po maszynce :( Napiszcie prosze na co zwracac uwage, jakie modele sa fajne i dlaczego?? Bo mi trudno dobrac cos odpowiedniego, tyle tego jest.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Mam jedną golarkę z philipsa i jest raczej dobra do skracanie bakow lub zarostu. Natomiast do całkowitego golenia się nie nadaje. Podobno braun są b. dobre, ale też nie są tanie. Ja osobiście goliłbym się brzytwą gdybym wiedział gdzie kupić;)
 

demi83

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
157
Punkty reakcji
0
nie no, brzytwa to by bylo przegiecie
a czemu nie golicie sie golarkami :mruga: tak teraz mysle, moze glupi pomysl z tym prezentem, jesli maja byc nieuzywane :niepewny:
 

Majkelus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Brzytwą ? Hardcore ;) ja używam Braun Series 1 190 FreeControl i jest ok :)
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Brzytwa po prostu jest bardzo dokładna. A wiem to bo u fryzjera jak mnie tną to dokłądne wyrównanie linni włosów robią brzytwą. Doskonałe uczucie. Aczkolwiek boje się, że mógłym nie być wprawny w posugiwaniu się. Ja używam maszynki mach 3 turbo i jest b. dobra. Z ektryczną maszynką nie mam jakichś dobrych myśli. Lepiej spytać czy ktoś chce goarkę elektryczną.
 

demi83

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
157
Punkty reakcji
0
no tak, ale jak spytam to nie bedzie niespodzianki :)

Majkelus, a myslisz ze ten Braun sie sprawdzi u kogos z wrazliwa skora?
 

Majkelus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiesz ja również mam wrażliwą skórę i sprawdza się, więc myślę że powinna dać radę :)
 

demi83

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
157
Punkty reakcji
0
dzieki :) w koncu zamowilam na agito brauna, mam nadzieje ze sie spodoba ;)
 

demi83

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
157
Punkty reakcji
0
Ok, urodziny w piatek :) Jeszcze dokupie jakies dobre kosmetyki i upieke jakies fajne ciasteczka dla mojego lasucha :)
 

demi83

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
157
Punkty reakcji
0
:) no i pełen sukces, prezent bardzo się spodobał :) zwykłe maszynki chyba pójdą w odstawkę raz na zawsze :)
jeszcze raz dzięki za rady ;)
 
Do góry