golarka dla mężczyzny

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Panowie, potrzebuję kupić męską golarkę (nie, nie dla mnie, tatuś kochany mój sobie zażyczył w ramach prezentu taki bajer), ale kompletnie nie wiem jaką powinnam wybrac i na co zwracać uwagę przy wyborze, a jest tego spory wybór. Gdybym miała kupić jakiejś koleżance depilator to pewnie nie miałabym takiego problemu, ale nie wiem czy z golarkami jest podobnie. Proszę doradźcie mi coś stąd.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Może nie jestem mężczyzną, ale moim zdaniem jak zobaczyłam te golarki, które tutaj pokazałaś wydaje mi się, że najlepsze będę braun albo philips. Moim zdaniem te firmy są najlepsze, a golarki golą najbardziej dokładnie. Ale powiem ci, że są dość drogie, więc może się jeszcze rozejrzyj po innych sklepów np. magicznaplaneta.pl tam też jest bardzo duży wybór, a ceny niższe. A przy wyborze przede wszystkim zwróć uwagę na to, żeby miała kilka programów do golenia, żeby Twój mężczyzna był dokładnie ogolony;)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiesz co, jakoś na kasie mi bardzo nie zależy, mam coś tam do wydania więc to nie jest dużym problemem. Chciałabym po prostu kupić facetowi naprawdę dobrą golarkę żeby był z niej zadowolony. Zastanawiam się czy w tym przypadku to, że coś jest droższe oznacza również, że jest lepsze. Dlatego proszę jeszcze jakichś panów o wypowiedź, którzy używają takich sprzętów.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Osobiście używam golarki braun 340 series 3 i w pełni spełnia moje wymagania. Akumulator długo trzyma, można się golić zarówno na sucho, jak i pod prysznicem (chociaż na sucho lepiej), żadnych zacięć itp. Wytrzymała i solidna, przy tym niedroga. Jedyny minus to to, że jest trochę głośna, ale nie jakaś bardzo głośna. Posiada również trymer, ale to chyba już standard w dzisiejszych golarkach.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ja mam brauna depilator więc też myślałam o tej firmie właśnie, bo depilator sobie chwalę. Golarka fajnie wygląda, znalazłam nieco nowszy model tylko z taką stacją, w którą się to wkłada chyba, coś takiego. Do czego to dokładnie służy i czy jest to potrzebne. Bo podoba mi się ta golarka więc mogłabym ją kupić.
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Mój tato takiej używa, to jest golarka z takim systemem czyszczącym głowicę. Fajna rzecz, bo dezynfekuje i golenie jest bardziej higieniczne. Myślę że braun to dobry wybór, sprzęt philipsa jest bardziej awaryjny (nie wiem jak golarki). I 1komp.pl też spoko, rozglądam się po nim, duży asortyment mają.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Aha, czyli jak się wkłada w tą taką "Stację" golarkę, to ona się wtedy czyści, dobrze rozumiem? W sumie całkiem dobre to jest, bo ja wiem jak się męcze taką szczoteczką z czyszczeniem swojego depilatora. A są takie depilatory damskie z taką stacją czyszczącą?
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Ja używam Philips HQ 8270 - nie będę się rozpisywał, jednym słowem - POLECAM! ; )
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Mój facet ma PHILIPS HQ 7390/17 i bardzo sobie chwali tą golarkę. Ma 3 ruchome głowice, można ja używać na mokro i na sucho, ma akumulator, więc nie trzeba jej zawsze podłączać do gniazdka. Moim zdaniem niezły sprzęt, zresztą marka dość dobra, więc warto moim skromnym zdaniem w coś takiego zainwestować. Ceny są różne, ale na magicznaplaneta.pl maja dość tanio, więc jakby ktoś chciał coś takiego kupić, niech sobie tam zerknie.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
ja kiedyś myślałam, że wybór golarki jest bardzo prostą sprawą, ale nie to jest dość poważna sprawa. Jakbym ja stanęła przed wyborem odpowiedniej golarki postawiłabym a Philips. bo mam zaufanie do tej marki. a jak szukasz dalej golarki zobacz sobie na ofertę magicznej planety. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
 

pycia21

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lubuskie
Borykam sie z podobnym problemem.... Postanowilam kupic mojemu mężczyźnie golarkę na urodziny i raczej jestem zdecydowana na markę Philips. Jednak jest tego tyle, że ciężko się zdecydować... Biorę pod uwagę takie golarki:
Philips HQ 7310/16

PowerTouch PHILIPS PT 720

PHILIPS HQ 6920

PHILIPS PT 730

Philips HQ 6990/16

tylko, którą wybrać? wszystkie mieszczą się w cenie do 250 zł. MOże ktoś jest w stanie przekonać mnie do którejś z powyższych? :) z góry dziękuje. Pozdrawiam
 
Do góry