Godzina Policyjna Dla młodziezy

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
słyszalem ze istnieje cos takiego jak godzina policyjna dla mlodziezy tylko nie wiem czy do lat 16 czy 18..
wiecie moze cos o tym? :))
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Nic o tym nie wiem. Jaka godzina policyjna? Można jaśniej?
 

szatek92

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
197
Punkty reakcji
3
Jesli to jest w Polsce, to jest to kolejny martwy przepis, mozna swobodnie chodzic do samego rana, jesli nie robi sie niczego zlego, policja powinna miec raczej wazniejsze problemy, niz to, czy dzieciak ma 16 czy moze juz 18 lat. Poza tym, jesli jest poza domem o tej porze, to chyba rodzice im pozwalaja, nieprawdaz?
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Dla mnie to jest bezsens,po godzinie 23 jeszcze wiele małolatów się włóczy po ulicy,szczególnie latem
juz predzej mogliby się zająć narkomanami kupującymi strzykawki w aptekach :p
a jak młodzież sobie chodzi wieczorem to co im do tego? no,gorzej jak zatrzyma młodych w stanie nietrzezwym :p
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
od 22:00 do 6:00

jak dla mnie bardzo gługi pomysł
pomysł wspaniały i podpisuję się pod tym rękami i nogami!
Dzisiaj przed 4:00 rano młodziaki tak hałasowały,ze całą ulicę postawiły na nogi. walili butelkami w znaki drogowe, krzyczeli, śmiali się, puszczali muzykę w aucie.Wytrzymywałam, dopóki nie obudziło się moje dziecko i zadzwoniłam po policję...
Iiii co? Przyjechali, spisali, pouczyli, odjechali - - - a tamci szaleli do wpół do siódmej rano!
Powinno być to jakoś uregulowane. Kto ponosi odpowiedzialnosć za takich szczyli włóczących się po ulicach? Wątpię, by rodzice wiedzieli, co ich dzieci robią w nocy.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Hę? Że co? Ja nic złego nie robię, siedzę po prostu ze znajomymi na ławce na własnym osiedlu do 23 i nikomu nie uprzykrzamy żecie, więc dlaczego takich miałoby się spisywać?
Rosalie, trafiłaś niestety na ciężki typ blockersa, swoją drogą dziwne, że aż do 6.30 chcialo im się siedzieć na dworze.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
to nie blokersi,zwykli osiemnastolatkowie, mała gangsta.
zreszta co za róznica?
tyle, ze władze powinny organizowac młodziezy jakies zajęcia na te nudne, ciepłe, wakacyjne noce :) moze byłoby ciszej na ulicach?
 

Paladin

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
60
Punkty reakcji
2
Rosalie ale młodzież sama sobie potrafi zorganizować czas i to lepiej xD
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Nie wątpię, PALADIN. Tylko dlaczego kosztem innych?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Ta... ja patrzyłam z okna na to, co się dzieje. większość nie miała jeszcze 18 lat, uogólniłam.
ale cóż - i tak będą się szwędać po nocach...
 

Paladin

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
60
Punkty reakcji
2
a co tzn kosztem innych ? chodzi Ci, że hałasują? to akurat nie tylko atrybut młodzieży,..
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
ło taa... ale młodzież teraz coraz bardziej zachowuje się jak zdziczałe stada głodzonych goryli.
 

Paladin

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
60
Punkty reakcji
2
bo ja wiem czy coraz bardziej...zawsze chyba tak było. Nawet odkąd pojawiły się narkotyki i sterydy ludzie nie są bardzie zwariowani czy okrótni...Własnie skończyłem oglądać teraz Requiem 4 a dream, ale mam doła. Ten film to nawet mnie poruszył....
 
Do góry