Głupota na youtube

TobRog1000

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2012
Posty
50
Punkty reakcji
0
Ostatnio zauważyłem coraz więcej durnych komentarzy typu; "Kto z Polski, łapka w góre", " Polacy przejmujemy ten film", " Ta piosenka jest super, słuchamy jej z Mieszkiem I w 969 roku" itd. Czy te osoby mają jakiś określony cel tych durnych komentarzy? Może chcą sie dowartościować albo pokazać że w polakach siła.
 

TobRog1000

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2012
Posty
50
Punkty reakcji
0
Był prawie zawsze choć w pewnych filmach idzie spotkać komentarze naprawde odkrywcze, tylko zastanawia mnie czemu ludzie tracą czas na takie głupoty, przecież to co wypisują to durnoty
 

lightinside

Bywalec
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
352
Punkty reakcji
38
Wiek
33
Miasto
pod krą...
widac brak szacunku dla siebie i innych; ) zresztą niektorzy poprostu to lubią taka prawda nie kazdy zrozumie lub pojmie coś z jakaś głębią, lubią sie pokazac i uzyskac plusy;) hm a niektore to naprawde komentarz w stylu ten facet jest sexy małow wnosi czy inne odkrywcze... ale no coż....

W każdym razie podzielam twoje zdanie ale jest jak jest i to mi nawet osobiscie nie przeszkadza tylko szkoda jak dla mnie czasu an czytanie tego

Pozdrawiam

Pozatym taka próba poczucia solidarnosci im czlowiek slabszy tym bardziej szuka wiekszosci, grupy....(nie w kazdym przypaduk ale tu tak chyba)
 
S

synestetyk

Guest
Ja mam, ambiwalentne zdanie.
Z jednej strony durnie którzy nie mają co robić i spamują wszystkie zagraniczne filmy, z drugiej pokazuje to że polacy są wszędzie i jak trzeba to się solidaryzują ze sobą.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
To jest chwilowa moda, nic nowego pod słońcem. A jeśli porównać to z większymi raidami np. Amerykanów, to ta konkretna jest małych rozmiarów.
 

pawel404

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
505
Punkty reakcji
11
Wiek
15
Miasto
East Anglia
Według mnie każdy czuje się anonimowy i pisze jakieś glupoty, a nuż dostanie jakąś łapkę w górę. Wszystkie komentarze powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem, najlepiej to aby konta na youtube były połączone z kontami z facebooka to już nikt by sie nie odważył pisać nic nie wartych komentarzy. Byłby przynajmniej spokój .
 

Ciaruszka

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
343
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wlkp.
A jak ktoś pisze "ruchałbym" i łapki w górę od Polaków? Gdy ludzie innych narodowości rozpisują się, jaka to cudowna piosenka,blablabla... A Polak napisze przekleństwo i wszyscy nagle zadowoleni. Wysoka kultura, nie ma co.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Zwracasz na to uwagę, bo sama jesteś Polką. Jak wspomniano, poczucie niewykrywalności wyzwala z ludzi chamstwo. Rosjanie, Francuzi, Brazylijczycy - też mają swoje wewnętrzne i niezawsze ambitne akcje.
 

merdenoms

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Wszystkie komentarze powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem, najlepiej to aby konta na youtube były połączone z kontami z facebooka to już nikt by sie nie odważył pisać nic nie wartych komentarzy. Byłby przynajmniej spokój .

Nigdy nie zgodzę się na coś takiego. Jeszcze trochę i zamiast pospolitego CV będziemy dawać pracodawcom linki do kont na fejsie. Sami dajecie sobą manipulować. Już wolę, żeby w internecie był śmietnik.
 

Kingo

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
118
Punkty reakcji
3
Miasto
D-Ś
Czy te osoby mają jakiś określony cel tych durnych komentarzy? Może chcą sie dowartościować albo pokazać że w polakach siła.

W POLAKACH SIŁA...!!! Tak o to tu chodzi. :) Chcemy dominować i tyle.
Nie sądzę żeby była w tym jakaś głupota, nazwałabym to inaczej :pP
Ale jakby nie powiedzieć fajnie to wygląda ;D
 

patrynio18

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
65
Punkty reakcji
1
to trochę żenujące, inne kraje śmieją się gdy widzą tego typu komentarze
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Banda dzieci która marnuje życie na szukanie filmików i komentowanie ich w durny sposób. Obudza się (oby) za 10 lat z ręką w nocniku że życie zmarnowali przed komputerem.

"W POLAKACH SIŁA...!!! Tak o to tu chodzi. :) Chcemy dominować i tyle.
Nie sądzę żeby była w tym jakaś głupota, nazwałabym to inaczej :pP
Ale jakby nie powiedzieć fajnie to wygląda ;D"

Domyślam się że to żart?

W Polakach siła? bo 40 osób kliknęło + czy co tam na you tube przy filmie masturbującego się osła? super!!

Zgadzam sie z Pawel404
 

Kingo

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
118
Punkty reakcji
3
Miasto
D-Ś
to trochę żenujące, inne kraje śmieją się gdy widzą tego typu komentarze

tak z pewnością wszyscy znają polski...

Banda dzieci która marnuje życie na szukanie filmików i komentowanie ich w durny sposób. Obudza się (oby) za 10 lat z ręką w nocniku że życie zmarnowali przed komputerem

Nie sądzę żeby to miało jakiś związek z tematem. "Marnowanie życia przed komputerem" to raczej co innego niż zabawne komentowanie jakichś filmików, tymi samymi słowami można się odnieść do (przykładowo) pisana na tym forum. Z resztą po to, to jest żeby korzystać.

W Polakach siła? bo 40 osób kliknęło + czy co tam na you tube przy filmie masturbującego się osła? super!!

hehe... Tylko mi nie oto chodzi. Sformułowania "Polacy łapka w górę" ma się nijak do filmiku, podobnie jak "przejmujemy filmik". Tu chodzi o włąsnie pokazanie siły. Ukazanie, że Polacy się jednoczą może w dość dziwny czy głupi sposób ale na tym to polega :)
Czym innym są kretyńskie komentarze. Tylko, że one nie tylko występują na "you tube" , ale na każdych innych stronach.
 
M

Maria-Livia

Guest
Kto jaki jest, tak się wypowiada, choć może nie ma reguł. I zwykle jaki człowiek, taką lubi muzykę. Można tam jednak dostrzec pośród kiczu może nieodkrywcze, ale czasem nietuzinkowe poglądy. :lagodny: Pozdrawiam160a7d7c2a - muzyka.jpeg
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Na glupote nie ma rady, komus naprawde musi sie nudzic zeby wypisywac takie brednie
 
Do góry