glupie gadanie..

patryk2806

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
siema mam taki problem bo ubieram sie tak ze rozowe koszulki etc.. kolczyk w uchu i juz ze pedal..nie wiem moze chlopaki zazdrosni xd ale dziewczyny tez moga tak pomyslec bo jestem niesmialy i nie zagaduje..jakies rady ;p?
 

monikaaa2003

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
227
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Legnica
No niestety, takie a nie inne są stereotypy. :p Ja też bym tak o Tobie pomyślała. :sexy: Rada? Jeśli Ci to nie przeszkadza, to niech sobie myślą. Olej to i tyle. A jeśli ktoś Ci docina i przeszkadza Ci to, to zmień styl ubierania się. Proste.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Mnie osobiście to nie odrzuca :p ale mną się nie sugeruj, słynę z dziwnego gustu. Na Twoim miejscu nie przejmowałabym się tym co mówią ludzie. Skoro podoba Ci się twój styl to dlaczego masz go zmieniać ? żeby się komuś przypodobać ? Bądz sobą ;) Pozdrawiam.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Jeśli Ty dobrze się czujesz tym, kim jesteś. Jeżeli podoba Ci się Twój styl, etc. to nie zmieniaj tego. Nie zmieniaj się na siłę, by tylko upodobać się innym. Ważne byśmy czuli się dobrze i swoim zachowaniem nie ranili innych, Ty tego nie robisz więc po co zmiany ? Bądź sobą, najważniejsze jest wnętrze każdego człowieka.
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Chcesz ubierac jaskrawe ciuszki to ubieraj, ale dodawaj sobie jakieś typowo męskie dodatki.
Np. typowo męski zegarek.
Albo zacznij robic typowo meskie rzeczy, np. chodzic na siłownie i wyrabiac sobie mięśnie:)

To powinno dodac Ci troche meskosci:) Ale i tak najlepiej byłoby jakbyś ubierał różne ciuchy - raz bardziej "pedalskie" raz "typowo męskie":)
I nie przejmuj się ludźmi, ale uważaj na faktycznych gejów:)
 
M

marco9512

Guest
Ja pier.... Przejmujesz się gadaniem. Wszyscy sobie nawzajem dokuczają na żarty. No chyba, że tobie nie.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Ja osobiście uważam, że dobrze robią - facet w różowej koszulce i z kolczykiem w uchu?!

Toż to nie styl...
 
M

marco9512

Guest
Mistrzostwo kraju. Hahahahahahahahahahahahahahaha sikam.

Piszesz w temacie, że głupie gadanie a później, że się tym przejmujesz ? Ładnie masz z głową. Kto by się przejmował głupim gadaniem ?
 

Pira

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2009
Posty
139
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
marco9512 ciekawa jestem czy jeżeli szedłbyś korytarzem w szkole a krzyczeli by że jesteś gejem pedałem i nie obdarzali Cię szacunkiem to byś miał to gdzieś:))) jestem bardzo tego ciekawa;)
Myślę że to też kwestia otoczenia. Bo np u mnie na uczelni jest trochę chłopaków chodzących w różowych bluzkach itp i jakoś nikt nic nie robi. myślę że w gimnazjum byłoby inaczej;)
Radzę to co wyżej zostało napisane.Jak bardzo Ci to przeszkadza zmień styl;) myślę że nie masz samych różowych ciuchów więc nie będzie to wielki problem;) a jeżeli chcesz nadal tak się ubierać to zostaję Ci tylko OLAĆ:) i nie brać do siebie tego co mówią inni;)))
 
M

marco9512

Guest
Pira

Miałem kolczyk w uchu i też czasami uiore sobie takie koszulki. Fioletowe i te taki kolorki dla, których się kojarzą tylko z gejami. A poza tym jakby ktoś krzyknął na mnie gej to bym go olał. Najwyżej bym się wkurzył i "strzelił" mu albo bym mu coś powiedział. Proste. Poza tym nie daje powodów do tego aby mówili na mnie gej itp. Choć moi znajomi zachowują się jak dzieci i czasami coś nawet często a nie czasami powiedzą coś w stylu ty geju itp.
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
To, ze się tak ubierasz, nie jest problemem.
Problemem jest fakt, że zaczynasz czuć się źle w swoim wizerunku. Pomyśl, na ile ten styl odzwierciedla Ciebie.
I albo dojdziesz do wniosku, że ignorujesz głupie docinki, alebo zmienisz styl.
Oczywiście polecam wyjście pierwsze :)
 

patryk2806

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
he dzieki ; P oczywiscie moj styl mi sie podoba tak wprost mi nie mowi nikt jaki pedal tlyko za plecami .. jaki gej itp. mnie to tam ... ale musze sie przelamac do lasek i bedzie gites xD moj qmpel mial podobnie az znalaz laske
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
To, ze się tak ubierasz, nie jest problemem.
Problemem jest fakt, że zaczynasz czuć się źle w swoim wizerunku. Pomyśl, na ile ten styl odzwierciedla Ciebie.

Oto jest kwintesencja całego tematu!
Autorze, może ty na siłę chcesz się kogoś przypodobać, upodobnić, może by zaistnieć w otoczeniu [?]
Gdyby twój styl był twoim wolnym wyborem to nie pisałbys o tym tutaj, taka prawda, bo nie byłoby problemu.
Może masz kontrowersyjny wygląd, ktoś to krytykuje, a ty sie tym martwisz.... no... heeeeeeeeeelloł, coś tu nie gra.
 

miszczunio

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2010
Posty
96
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Zabronisz im tak gadać? Wolny kraj i mogą mówić co im się podoba, tak samo Ty możesz się ubierać jak chcesz, ot co.
 

almette

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
wlkp.
no to może skończ z tymi różowymi koszulkami? ogólnie nic do nich nie mam, lecz jak sam widzisz, że są takie pogłoski, to po co jeszcze bardziej to wzniecać? :D
 

patryk2806

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
panie up
to raczej jakies wyczucie mody a nie jak pewnie pan jakis dres czapka pa polowie glowy jakby miala zaraz spasc.. to pewnie jest styl...
 
Do góry