Głupia Sprawa

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Mam pewnien problem. Od jakiegos czasu jestem z :cenzura:i*** dziewczyną, wszystko pięknie sie układało az do pewnego momentu. Jej brat próbował doprowadzic do tego abysmy przestali byc razem i chciał zesfatac ja ze swoim kumplem. Marta(tak na imie ma moja dziewczyna) powiedziała swojemu bratu ze kocha mnie i ze nie ma zamiaru chodzić z jego kumplem. Ale jej brat ciagle wspominał jej o tym swoim kumplu i zaczeło ja to troche denerwowac. Poprosiła mnie zebym z nim pogadał tak po męsku. No to na nastepny dzien wziołem go na strone i powiedziałem mu zeby dał sobie spokuj i ze jak rozbije mój zwiazek to dostanie taki wpier**l ze juz odechce mu sie wpieprzac w nie swoje sprawy. Oczywiscie on powtórzył wszystko Marcie i ona była na mnie zła. Napisała mi ze jak bede straszył jej brata to chyba ze mna zerwie. Wyjasniliśmy sobie wszystko i zapytałem jej sie czy jest na mnie zła, odpowiedziała ze wszysto jest ok. Wydaje mi sie że jednak chyba nic nie jest ok, wogóle sie do mnie nie odzywa, nie odpowiada na sms'y. Nie rozumiem jej zachowania, przeciez sama chciała zebym z nim "troche inaczej" porozmawiał. Nie wiem co mam robić. Poczekac az sie odezwie(a predko to moze nie nastapic), a moze lepiej zerwac z nia(tego wolałbym uniknac bo ja kocham ale nie mam zamiaru czekać w nieskończoność, wole jasne sytuacje)

napiszcie co wy w takiej sytuacji zrobilibyscie na moim miejscu.
z góry dzieki za pomoc :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
No w sumie masz racje bo to ona poprosiła Cie o taką "męską" rozmowe więc nie powinna mieć do Ciebie pretensji.Może nie dopisuje bo nie ma kasy ? A odbiera Twoje telefony ? Myśle że nie powienieneś sie poddawać . I najlepiej będzie jak porozmawiasz z nią po szkole . Podejdź do niej lub odwiedź ją w domQ . I porozmawiajcie. A sms'y i tak nic nie dadzą. Jak będziesz z nią rozmawiał prosto w 4 oczy to zobaczysz jaka będzie jej reakcja na Towje pytania. Rzycze Ci powodzenia .
 

Wredota

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2006
Posty
233
Punkty reakcji
0
Miasto
Centrum dowodzenia światem :>
No w sumie masz racje bo to ona poprosiła Cie o taką "męską" rozmowe więc nie powinna mieć do Ciebie pretensji.Może nie dopisuje bo nie ma kasy ? A odbiera Twoje telefony ? Myśle że nie powienieneś sie poddawać . I najlepiej będzie jak porozmawiasz z nią po szkole . Podejdź do niej lub odwiedź ją w domQ . I porozmawiajcie. A sms'y i tak nic nie dadzą. Jak będziesz z nią rozmawiał prosto w 4 oczy to zobaczysz jaka będzie jej reakcja na Towje pytania. Rzycze Ci powodzenia .

dokladnie...
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
kase na koncie ma napewno, tu nie chodzi o to. Ale chyba zrobie tak jak mi radzicie. Dzieki :)
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Nie martw się!
Kobieta jest prostym organizmem i jej procesy myśleniowe, zbyt mało złożone nie są dla nas w pełni jasne :D
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Myślę,że powodów,dla których Twoja dziewczyna się nie odzywa może być wiele.I to taki,że sprowokowaleś brata swojej dziewczyny do dalszego rozbicia Waszego związku.Może teraz ma "dowód",że nie jestes najlepszym kandydatem dla jej siostry.Poza tym może cos się stało Twojej dziewczynie?Może powinieneś ją odwiedzić??

Może też Twoja dziewczyna chce przemyśleć sobie dotychczasowe sprawy i potrezbuje na jakis czas spokoju.Bądź cierpliwy w takim razie.
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Dzisiaj z nia rozmawiałem i wszystko sie wyjaśniło, ale nadal do końca nie wiem o co jej chodziło. Odeon masz racje nie ma sie czy przejować, nigdy jeszcze nie zrozumiałem żadnej kobiety i chyba nie zrozumie, ale jakby spjorzec na to z innej z innej strony: gdyby nie były takie niezrozumiałe to chyba nie byłoby tak ciekawie.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Ja zrozumiałem raz moją siostrę.
Zorientowałem się że chce abym "zwolnił" klop :D
 

snaluś

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
A ja wam powiem, że to wy macie bardzo prostą psychikę i brak złożoności myslenia. U was jak coś mówicie, to tak jest i nie ma w tym żadnych ukrytych myśli, jak niektóre Panie sądzą... To tylko my kręcimy i mówimy to czego tak naprawde nie myslimy. No takie lekko pokręcone jesteśmy... Więc czasem nie należy sie nami przejmować :D
 

adin

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
idź do niej i wyjaśnij sytuację,napewno nie chodziło jej żebyś straszył jej brata o pobiciu..brak taktu
 

Emil333

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
częstochowa
a jak to co Ci radza moji przedmowcy to pozostaj CI jedno wyjscie
trzeba dotrzymywas slowa i jaj brat badz co badz dospanie wpie***l
ale to to juz jest ostatecznosc :)
 
Do góry