Głupia blondynka-inteligentna brunetka

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Najinteligentniejsze noszą peruki, bo oszczędzają na fryzjerze, by mieć na teatr
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Chyba odbiegamy od tematu-nad nikim się nie znęcam - a czy wykorzystuję?-tylko za przyzwoleniem.
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Niestety stereotypy są w naszym życiu obecne...i spora część ludzi patrzy własnie przez ich pryzmat. Faktycznie coś w tym jest;) Mając ciemne włosy jest się osobą bardziej anonimową;) Ludzie nie zwracają na Ciebie aż takiej uwagi i przede wszystkim..traktują Cię poważnie..:) Blondynkom jednak zawsze wszystko łatwiej załatwić a mężczyźni częściej się za nimi oglądają. Trzeba jednak też brać pod uwagę jaki to "blond";) Bo platynowe, praktycznie białe włosy kojarzą się dość jednoznacznie...;p Jednak naturalne odcienie są dość powszechne i szczerze mówiąc mam wrażenie..., że nie robią już na nikim takiego wrażenia:) I chodzi tu już chyba bardziej o znaczenia kolorów...:) po prostu jasne kojarzy nam się z tym, co dobre, pogodne, radosne...:) więc czemu miałaby nas nie przyciągać taka ilość pozytywów?:)
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Zauważyłem (cztery przykłady znajomości), że najinteligentniejsze i najładniejsze są śniadoskóre blondynki.
 

fredek1001

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie to, że blondynki są głupie to jest tylko stereotyp, którego nie powinniśmy brać na poważnie. Jest bardzo dużo blondynek, które są bardzo inteligentne i wykształcone. Przykładem niech będzie prof. Maria Siemionow, która jako pierwsza przeprowadziła pierwszy w historii przeszczep twarzy.
 
Do góry