(głupi?) Problem?

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
No właśnie się wykręca.... Albo nie może, a najczęsciej to "nie wiem" eh... Dobijające to jest ;(
Czasem coś miłego napisze, czasem w ogóle taka sztywna jest itp.... Czasem jej zależy, a czesem olewa.. Sam nie wiem o co tu chodzi.
hehe :D Stary masz tu do czynienia z babskimi humorkami! Przyzwyczaj sie bo jak bedziecie ze sobą to tez taka bedzie... Ja staram sie hamowac moje "nastrojaki" ale moj chlopak to cudowny wyrozumialy facet i poprostu potrafi mnie (czasem) :p zrozumiec... Hmmm moze dlatego ze tez takie ma. No ale zboczylam z tematu.
Nie przejmuj sie humorami, jak jest zdolowana to bądz jej aniolem strózem, doceni to. :)
(przynajmiej powinna)
 

malenstwo0023

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
358
Punkty reakcji
0
Miasto
anioł mnie upuscił
Moja rada z osobistego doswiadczenia. Na poczatek sie troche poprzytulajcie. I tak przez jakies dwa, trzy spotkania. To sprawi, ze bedzie chciala wiecej ;) A później jak tak bedziecie siedziec przytuleni to zapytaj, czy mozesz ja pocalowac, bo Ty taki nie smialy jestes :) Mi sie spodobalo, jak moj chlopak przed tym "pierwszym razem" sie zapytal. Oczywiscie sie zgodzilam :D
 

MrÓwCiA16*

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Daj jej w jakis sposób do zrozumienia ,ze zalezy Ci na niej .A co do humorków hmmm...tak to już z nami niekiedy jest :)
 

Ralphi1989

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2006
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
Moim zdaniem to powinieneś jej zadać proste pytanie: Mogę Cię pocałować ? I tyle.
Jeżeli się nie zgodzi to znaczy, że się "odkochała" a jeżeli powie tak no to już wszystko jasne.

Pozdrowionka dla Ciebie. Trzymaj się i bierz się do roboty :eek:k:
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Wez sie w garsc!! Ona na to tylko czeka!!
W pewniej chwili pomysl sobie jak bardzo ją kochasz i jak Ci na niej zalezy :) i wtedy ją pocaluj!! :)

Trzymam kciuki za Ciebie :)
 

Szymciu

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Słuchaj moim zdaniem nie przejmuj się ty "Co ma być to Będzie"
Taka podpowiedź:To na co czekasz przyjdzie w niespodziewanym momencie :)
Ja tez miałem kiedyś taki problem niemyslałem,,,wyszło
"Nie taki diabeł straszny jak go maluja"393gx.jpg(...)Bo szczęście jest tylko Jedno(...)
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
no jestes niesmialy ale naprawde nie ma powódu. jesli boisz sie , dzialaj powoli wtedy latwiej ci to przyjdzie, najpierw przypadkiem złap ją za ręke i nie puszczaj, daj buziaka na pozegnanie albo na powitanie, moze pozniej sie osmielisz zrobic cos więcej, a jak juz sie zdecydujesz to wszysko samo przyjdzie, badz tylko delikatny a wszystko powinno wyjsc dobrze
 

aGuśka=)

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
kto wie;)
zgadzam się z moimi przedmówcami ;) weź się w garść i po prostu działaj :) a nawet jeśli pierwszy pocałunek nie wyjdzie to po prostu śmiejcie się z tego oboje i spróbujcie jeszcze raz :) ja mimo że wszytko szło po prawidłowym torze tak się zaczęłam rechotać bo koleś dotknał mojej szyi a ja tam mam piekielne łaskotki nio i nie dałam rady sie powstrzymać ;) początkowo był speszony ale potem hmmmm :stop:
życzę powodzenia
 

asiulinda

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Poznałem kilka miesięcy temu świetną dziewczynę! Od razu sobie przypadliśmy do gustu. Jakieś 2-3 miesiące temu napisała, że mnie kocha co strasznie mnie zwaliło z nóg i od tamtego czasu próbuje coś zdziałać w tym kierunku, gdyż nie jestm mi obojętna. Chodzimy na spacerki, zwieża mi się itp. I czeka chyba na jeden moment... Aż zrobię pierwszy krok i wezmę ją za rękę i pocałuję, bo wiemy iż ona nie zrobi tego pierwsza. I sobie nawet ostatnio przemyślałem sprawę i mówie, że nic prostszego i to zrobię jeżlei mamy oboje być szczęsliwi... Niesttey na tych spotkaniach sie nie mogę przełamać... Chciałbym wziąc ją za rękę i pocałować... Ale niestety tak mi na niej zależy, że boję się iż coś wyjdzi enie tak.... Że tenpocałunek (mój pierwszy) nie będzie taki.... No wiecie, żeby ją zwałił z nóg, a niechciałbym się wygupić i sam nie wiem co zrobić. Nie moge patrzeć jak mi miłość ucieka ;(


wiersz moze nie powinnam ci tego pisac ale ten pierwszy ras musi kiedys byc i lepiej jak to zrobisz jak najszybciej bo moze ona pomysli ze tylko na przyjazni ci zalezy a stego co piszesz mysle ze nie i ze to moze byc ta jedyna dziewczyna i ta wymarzona musisz sprubowac pozdrawiam mysiulinda :) :)

Jeydny ratunek bto wziac sie w garsc...
Jezlei i jje mzalezy to nie wazne ak to zrobisz to i tka sie jej spodova...
Swiat nalezy do odwaznych


6a.jpg
wiersz moze nie powinnam ci tego pisac ale ten pierwszy ras musi kiedys byc i lepiej jak to zrobisz jak najszybciej bo moze ona pomysli ze tylko na przyjazni ci zalezy a stego co piszesz mysle ze nie i ze to moze byc ta jedyna dziewczyna i ta wymarzona musisz sprubowac pozdrawiam mysiulinda :) :)
 

bozenka2

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Bialegostoku:)
moim zdaniem powinienes sie jak najszybciej przelamac jezeli sie cos psuje...:| niema na co czekac:p a moze ta dziewczyna pomyslala ze ci na niej niezalezy bo niechcesz jej nawet wziasc za reke a co dopiero pocalowac... lub poprostu chce zobaczyc czy ci na niej zalezy dlatego tak przeklada te spodkanie bo chce sie przekonac czy naprawde chcesz sie z nia spotykac, ale jest tez inna opcja troche gorsza, bo moze ona pomyslala ze masz inna dlatego tylko sie z nia spotykasz i nic wiecej nierobisz, albo ona znalazla sobie innego bo przecierz "lekarstwem zeby zapomniec o starej milosci jest nowa milosc", ale ty sie niezalamuj, a jak ona sie niechce z toba spotkac to idz do niej do domu i wtedy ja pocaluj jak bedziecie sami:) pzdr. 3maj sie
 

PaweLLo

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Polski
moim zdaniem powinienes sie jak najszybciej przelamac jezeli sie cos psuje...:| niema na co czekac:p a moze ta dziewczyna pomyslala ze ci na niej niezalezy bo niechcesz jej nawet wziasc za reke a co dopiero pocalowac... lub poprostu chce zobaczyc czy ci na niej zalezy dlatego tak przeklada te spodkanie bo chce sie przekonac czy naprawde chcesz sie z nia spotykac, ale jest tez inna opcja troche gorsza, bo moze ona pomyslala ze masz inna dlatego tylko sie z nia spotykasz i nic wiecej nierobisz, albo ona znalazla sobie innego bo przecierz "lekarstwem zeby zapomniec o starej milosci jest nowa milosc", ale ty sie niezalamuj, a jak ona sie niechce z toba spotkac to idz do niej do domu i wtedy ja pocaluj jak bedziecie sami:) pzdr. 3maj sie
Dokladnie zgadzam się. Może ona myśli że masz inną albo coś wiec nie siedź przed kompem tylko zasówaj do niej do domu i działaj.... 3mam kciuki :eek:k:
 

smutasek_xxx

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Nie mysli tak, bo za dobrze sie znamy.
Ogolnie to sami wiemy czego chcemy, tylko nie wiem czemu ale ona czeka az cos ja zrobie czyli chyba to co pisalem wczesniej... ostatnio byl spacerek, nawet pozniej buziak byl.. ogolnie wszystko si bylo.... ale musze zrobic ten krok, bo kurde calymi dniami o niej mysle! w ogle sni mi sie, ze ja caluje itp.... heh musze w koncu zlapac ten moment.... ale chcialbym zbey wyszlo spontanicznie, ze tak nagle 2 glownki sie znajda rownoczesnie i wiecie... ale jak sie wszystko uda to kazdemu stawiam..... cole!
 

DjRam

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
zawiercie
najlepszy sposób to przytulic Ją spojrzec prosto w oczy powiedziec Kocham Cie lub nic niepowiedziec i pocałowac :) powodzenia zycze
 

monia_w007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miasta :p
mysle ze wiekszosc rad jest bardzo dobra... ale najbardziej popieram sie do niej zblizyc poprzez jakies przytulanie, chodzenie za reke i wtedy sam wyczujesz ten moment... Ona jesli jetes pewien ze tez cos do Ciebie czuje to na pewno z niecierpliwoscia na to czeka - nie pozwol by to trwalo zbyt dlugo ;)
 

smutasek_xxx

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Jak czytam to mi rosnie odwaga... Ale jak jestem przy niej to sam nie wiem... Ale chyba teraz w koncu zrobie ten krok, bo tyle marzylem o takiej kobiecie o teraz za ch... nie mogw tego stracic... jak bede szedl na spacerek to wezme za reke a na pozegnanie sprobuje.... jak nie wyjdzie czego bym nie chcial to sie wykrece czyms (?)

bo kurde raz jak z nia pisze to napisze mi ze tak sie robi z milosci itp ze jestem w 100% pewien tego, a raz jakos zwatpiewam... wiec musze sie upewnic i zrobic ten krok!

dzieki za rady!
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miałem też kiedyś taki problem. Dziewczyna wybaczyła mi, że byłem taki niedoświadczony. Ceniła mnie za odwage i za to, że jej się przyznałem, że to mój pierwszy pocałunek. Z czasem wyrobiłem sobie opinie, że dobrze całuje :p Moja rada jest taka: Odważ się na ten krok jak najszybciej i przyznaj, że to twój pierwszy pocałunek. A po pocałunku jeśli widzisz, że dziewczyna jest zadowolona z niego powiedz, że tak sobie właśnie wyobrażałeś wspaniały pocałunek, a jeśli widać, że wyszedł ci on średnio to nic nie mów ;)
 

smutasek_xxx

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Skad mam w ogole wiedziec czy bedzie chciala tak na powaznie czy tylko tak musnac ustami?
Najlepiej jak ja zaslinie... mm wtedy bedzie taaaaka akcja, a zaraz pozniej chyba sie rzuce pod pociag ze wstydu ;/
 

Dercis

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
34
No stary mów jak było :D Tak jakby zebrac te wszytskie posty to można by było książke napisac tylko fabułe wymyslic fajna :D

Mów jak było bo pewnie wszyztcy na to czekaja :p
 

fafiti

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Stalowa Wola
ojjj, same doświadczone rady :D to ja już motać nie będę... ;)
i jak poszlo spotkanie? odważyłeś się?
sluchaj.. naprawdę nie ma się czego wtydzic... odważ się, zrób ten krok, to naprawdę nie jest takie trudne jak sie wydaje ;). pomyśl, że zrobi jej się naprawdę milo jak już ją pocałujesz.. a tak, ona czeka na ten pocalunek i czeka.. i nie może się dziewczyna doczekać ;> (na pewno :p ) więc nie ma na co czekać. nie masz nic do stracenia.. sama Ci nawet napisala, że Cie kocha.. a dziewczyna nie pisze "kocham" przypadkowemu chlopakowi..
a codo ślinienia.. hehe nie martw się :D nie ma obaw :p naprawde nie masz czego sie bać ;) życzę powodzenia :* i opowiedz nam tu, jak Ci sie uda ;) odwagi! :*
 
Do góry