Glukozamina

piepia

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2006
Posty
263
Punkty reakcji
1
Miasto
Witam! Moj problem polega na tym ze mam problemy z kolanami.. Puchna, bola i w ogole trzeszcza.. Bralem juz glukozamine w zastrzykach, pomogla mi tylko w czasie brania, gdy sie skonczyla wszystko wrocilo do nienormalnosci.. Chodzi o to ze przypadkiem napotkalem w dziale odzywki i suplementy na allegro kategorie GLUKOZAMINA. Pytanie do was kieruje to ktora bedzie najlepsza dla mnie..? Nie biore innych odzywek i suplementow, mam 16 lat. Pomoze mi ktos? To bardzo wazne..
 

N_H_B

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Katowice
Z teog co słyszałem to zdania są podzielone na temat glukozaminy jednym pomaga innym nie bardzo, na pewno trzeba ją zażywać regularnie dość długi okres. Bardzo dobrą opinią cieszył się środek na stawy który nazywa się Animal Flex jest bardzo mocnym środkiem ale też troche kosztuje. Znajomi bardzo go polecają.
 

piepia

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2006
Posty
263
Punkty reakcji
1
Miasto
Bardzo dobrą opinią cieszył się środek na stawy który nazywa się Animal Flex jest bardzo mocnym środkiem ale też troche kosztuje.
Widzialem go wlasnie na allegro.. Chyba najwyzsza cena - 129zl.. Troszke drogi.. A moze jest cos innego co odbudowuje chrzastki stawowe w kolanach??
 

N_H_B

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Katowice
z tańszych to jeszcze ktoś mi kiedyś polecał Artrox

opisik:

SUPLEMENT DIETY ZAWIERAJĄCY GLUKOZAMINĘ, CHONDROITYNĘ I MSM.
VITALMAX ARTROX CAPS.

Jest kompleksowym preparatem chroniącym i regenerującym ścięgna i stawy. Zawiera glukozaminę, chondroitynę i msm , czyli najważniejsze substancje stosowane w nowoczesnej profilaktyce urazowej.

Wszystkie składniki VITALMAX ARTROX zostały skomponowane w idealnych proporcjach, co powoduje, że jest on przeznaczony zarówno dla osób w okresie rekonwalescencji jak i do działania profilaktycznego, poprawia ruchomość i elastyczność stawów, regeneruje je, chroni, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo a także zapobiega odwapnianiu kości.
Jest także wskazany jako suplement wspomagający w chorobach zwyrodnieniowych stawów a także w przypadkach leczenia zmian wynikających z przeciążenia fizycznego.

Informacja żywieniowa:
Wartość odżywcza w 100 g / w 1 porcji (4 kapsułki):
Wartość energetyczna 1709 kJ (402 kcal) / 64,6 kJ (15,2 kcal):
- Białko 96 g / 3,60 g
- Węglowodany 0,34 g / 0,02 g
- Tłuszcz 1,9 g / 0,07 g

Regeneratory stawów w 1 kapsułce / w 1 porcji (4 kapsułki):
- Siarczan glukozaminy 399 mg / 1596 mg
- Siarczan chondroityny 346 mg / 1348 mg
- MSM (metylosulfonylometan) 93 mg / 372 mg
- kapsułka żelatynowa

Sposób użycia:
4 kapsułki, raz dziennie po posiłku.
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Ja rozprowadzam suplementy. jest to naturalna firma, sprawdzona i wpisana jako bezpieczna. Posiadamy ten produkt o który pytasz.
Mysle,ze jezeli ci nie pomgoł,to dlatego ze brałes nieawiadomego pochodzenia (nie polecam szukania w necie i kupowania nie wiadomo jakiej firmy).Byc moze brakuje ci zupełnie innych witamin i stąd twoje problemy ze zdrowiem.jezeli cos cie interesuje,to napisz do mnie na priva.
 
Do góry