Głośniki

m2ooo

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam mam pytanie;)
Jakie głośniki komputerowe wybrac w przedziale cenowym 200-450zł?
Głosniki beda uzywane głównie do słuchania muzyki typu electro-house czy trance
Z góry dziękuje za odpowiedz.
Pozdrawiam;)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
w tym przedziale cenowym możesz kupić dobre głośniki w systemie 5.1, np. te: http://www.electro.pl/produkt-MODE_COM_Glosniki_MODECOM_MC_5050_-55913,243.html, dzięki głośnikowi niskotonowy dedykowanemu do odtwarzania głębokich basów Twoja muzyka na pewno będzie dobrze brzmiała
 

m2ooo

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
A wiesz moze ilu wejsc potrzebuja te głosniki??
 

safarigirl

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Może takie? http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1208 ja je mam w domu, generalnie są dobrej jakości. Nie wiem tylko jak głośno lubisz słuchać muzyki, więc musiałbyś się jeszcze porozglądać. Ale te są fajne, dobra jakość dźwięku :)
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Logitech Z-2300.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Do muzyki zdecydowanie stereo lub 2.1, dźwięk przesrzenny nie będzie potrzebny. Jak dla mnie tylko i wyłącznie JBL Creatures lub JBL Spot, aczkolwiek te drugie są droższe o jakieś 100 zł, a parametrami niespecjalnie się różnią. Nie baw się na pewno w żadne super hiper drewniane Media-Tech, Genius, itp. bo to będzie tylko udawać, że dobrze gra. Ewentualnie ostatecznie możesz zainwestować w Logitech Z-10, też całkiem nieźle grają, ale są trochę drogawe jak na swoje możliwości. I tak zresztą te JBL będą grały lepiej. Logitech Z-2300 natomiast zdecydowanie odradzam.
 

martkaa333

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Moi znajomi mają głośniki creative i są z nich bardzo zadowoleni - a nie były bardzo drogie ;) Przychylę się też do opinii Cyr4x ;)
 
M

maja_jamam

Guest
Ja bardzo polecam jednak Creative. Miałam przez ostatnie 4 czy 5 lat i były niezawodne. Niestety przy ostatniej przeprowadzce uległ zniszczeniu regulator głośności - taki na kabelku. W związku z tym nie mogę z nich korzystać. Przy okazji, czy może ktoś wie, gdzie dokupić taki regulator? Założyłam wątek, ale niestety nikt mi jeszcze nie odpisał. Moje głośniki były podobne do tych, miały trochę inny kształt: http://www.electro.pl/produkt-CREATIVE_Glosniki_CREATIVE_A320_28NAJNIzSZY_KOSZT_WYSYlKI_29_2B_voucher_500_zl_do_wygrania-272257,243.html Głośniki dają bardzo fajny dźwięk, więc zamiast je wymieniać wolałabym jednak dokupić ten regulator.
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Do słuchania muzyki w zupełności ci wystarczy zestaw 2,1 a w tej cenie można coś bardzo fajnego już znaleźć. Myślę ze najlepsze w tym przedziale cenowym będą Logitech Z523 Z-523 2.1 40W System 360, za niecałe 250 zł możesz je kupić na allegro.
 
Do góry