Glock 17

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Ten Glock zarówno jak i Walter P99 to najlepsze pistolety dostępne na rynku moim zdaniem. Rewelacyjnie się z nich strzela, nie zacinają się.
W przyszłym roku robię pozwolenie i pewnie też sobie zakupię takiego glocka :)
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Dobrze, że napisałeś, że twoim zdaniem. Jest na rynku trochę wyrobów lepszych od G17 czy P99, bo przykładowo dla mnie Walther z "anti stressem" to porażka. Poza tym wybór pistoletu to bardzo subiektywna opinia, bo nie każdemu odpowiadają plastiki.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Powiem tak, jak dla mnie P99 podoba się z wyglądu, ale ten spust to porażka. Choć trzeba wziąć pod uwagę atrakcyjną cenę +- 1800.
W planach zakupów (niestety- długoletnich :p) z pistoletów na 9x19 mam jeszcze ochotę na Sig Sauer P229, bo dobrze mi się z tego strzelało, oraz Berettę 92 FS Inox, bo wypada mieć w kolekcji.

PS: D_K w wolnej chwili proszę odpisz na moje ostatnio pytanie o osiągi Glocka z podpórki :)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
ja ostatnio na strzelnicy postrzelałem sobie z walthera P99 i powiem że o niebo lepiej mi się strzela niż z glocka
po raz pierwszy oddałem 4 strzały z mossberga, frajda niesamowita
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Ostatnio 130/200 z 25 m do tarczy PSP, wynik niezbyt wysoki, ale jak potrenuję, to będzie lepiej :D w sumie albo szło w czarne, albo w ogóle daleko- zrywanie spustu itd.
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Sunray napisał:
Ostatnio 130/200 z 25 m do tarczy PSP, wynik niezbyt wysoki, ale jak potrenuję, to będzie lepiej :D w sumie albo szło w czarne, albo w ogóle daleko- zrywanie spustu itd.
75 ml białego płynu o zawartości 40% alkoholu. ;) BTW, nie oszczędzaj tego Glocka, nie rozpadnie Ci się - sprawdzone empirycznie. :D
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Na razie maks co wyciągnąłem to 140/200. Poza statyką to liznąłem trochę strzelania dynamiczne, szybkiego strzelania się poduczyłem, gorzej z celnością :D
 
Do góry